Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen apró ajándékot vegyek...

Milyen apró ajándékot vegyek a páromnak 1. éves fordulónkra?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 12:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

fiú/lány? kor?


lánynak szál rózsa

fiúnak: szexi ruciban adj egy üveg bort,többi fantázia kérdése...

2011. nov. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jön a tél kössél neki sálat, vagy vegyél valami menőt. Hogy kinek mit lehet venni, csak az tudja aki ismeri. Kérdés, hogy te mennyire ismered, milyen vastag a pénztárcád, megérdemli e, na meg milyen szoros kötelék köt hozzá. Mert az, hogy egy éve jártok, az legfeljebb egy férfi arcszeszt, vagy valami ehhez hasonlót.
2011. nov. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
No fene, én még azt se tudom, hogy melyik nemhez tartozol, és itt irkálok hülyeségeket. Bocs
2011. nov. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csajszi vagyok, a párom 30 éves, csak vmi aprósággal szeretném meglepni, ezért nincs ötletem, szeretem nagyon és nemsoká össze is költözünk. Vmi szíves akármire gondoltam, de nemtom,h mit kéne.
2011. nov. 23. 12:47
 5/11 makikecske ***** válasza:
ha szereti a zöld színt, vegyél neki tankot.
2011. nov. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mikor összeköltöztem a párommal, én egy díszt vettem a közös lakásunkba, nagyon örült neki.

De ez egyéntől függ.

Munkájától függően inget akár, vagy elmentek közösen vacsizni... Mondjuk ezt neki kellene :)

2011. nov. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Vasárnap lesz és hétvégén mindkét nap odaleszünk, ezért akartam előre megvenni vmi apróságot, ami emlékezteti, de m1 megoldom magam, végigjárom a boltokat.
2011. nov. 23. 15:11
 8/11 anonim ***** válasza:
Én egy éves évfordulónkra egy ajtótáblát kaptam tőle amin a nevünk volt, és ez volt a jövő (volt jelen, és múlt ajándék is)
2011. nov. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezért jó egy férfi arcszesz, vagy borotválkozás utáni krém, vagy férfi parfőm.
2011. nov. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az a névtáblás nagyon jó, csak nem tudom, hol lehet ilyesmit csináltatni?
2011. nov. 25. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!