Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Húsvéti ajándékozás- Egy...

Húsvéti ajándékozás- Egy nagyobb, drágább dolgot vagy több apró, olcsóbb ajándékot kap a gyermeked?

Figyelt kérdés

2 év körülinek mit vesztek?


A kérdésem csak azoknak szól, akik szoktak ajándékozni a gyerekeknek húsvétkor.


Köszönöm.


2011. márc. 30. 15:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Édességet és könyvet kap.
2011. márc. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ahol több gyerek van, hajlamos a sok apróság felhalmozódni. ezért mi évek óta úgy csináljuk, hogy még a nagyszülők sem vesznek külön ajándékot, hanem valami komolyabbra rakjuk össze a pénzt. Még az is előfordul, hogy az összes gyerek egy nagyobb közös ajándékot kap.
2011. márc. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg csak 1-2 kisebb ajándékot fog kapni. A nagyobbakat meghagyjuk karácsonyra és a szülinapjára.
2011. márc. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%

Egy közepes, vagy két kisebb. Nálunk ez a Karácsony és a szülinapok után van rangsorban.


Egyszer úgy adtam oda, hogy a gyerekek épp csendben játszottak a gyerekszobába, én a leveshez vágtam a zöldséget. Kiraktam az ajándékokat a nappaliban a szőnyegre, megcincáltam egy répát, szétszórtam egy picit a zöldet, meg az egyik részébe beleharaptam.

Majd visszamentem a konyhába, és elkezdtem kiabálni, hogy takarodj innen te tolvaj, menj innen!

Jöttek a gyerekek kíváncsian, én meg mérgesen mondtam, hogy egy nyulat láttam erre szaladni és ellopta a levesbe való répát. Erre elkezdtek nézelődni, így találták meg.

Ez már régen volt, de azóta is emlegetik.

2011. márc. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Kérlek, írjatok konkrét ötleteket is ha már elterveztétek, hogy mit vesztek.

Én is apróságokban gondolkozom, több kis dolgot vennék, de nem nagy összegben, mert a szülinapja is hamar itt lesz.

2011. márc. 30. 15:50
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

homokozó, labda, mesekönyv, ceruza, zsírkréta, gyurma, színező, homokozó, kisautó ha fiú, baba ha kislány...


mi konkrétan a nagynak elektromos motort(27 hós) a picinek rúgós hintát(9hós) közösen homokozót és homokozó szettet kapnak

2011. márc. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%

Pl. duplo.


Az bővíthető és sokáig eljátszanak vele a gyerekek.

2011. márc. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
16 hós lányom csiga libikóka hintát kap (3800), 11 éves fiam ruhát kap (4000). Közösen kapnak nem túl sok csokit, a nagyszülők úgyis ellátják őket édességgel, bár a kicsinek nem nagyon szabad, mert allergiás szegénykém.
2011. márc. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, nálunk Húsvétkor jellemzően a kinti játékok voltak a nyerők, homokozó, hinta, kismotor, tollasütők stb. És persze nem túl drága ajándékokra törekszünk, ez nem szülinap vagy karácsony.
2011. márc. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a buborékfújó is volt már húsvétra. Nem ez az egyszerűbb, hanem elemes. Meg papírsárkány (műanyagból).

[link]

[link]

[link]

2011. márc. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!