Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Húsvéti ajándékozás- Egy...

Húsvéti ajándékozás- Egy nagyobb, drágább dolgot vagy több apró, olcsóbb ajándékot kap a gyermeked?

Figyelt kérdés

2 év körülinek mit vesztek?


A kérdésem csak azoknak szól, akik szoktak ajándékozni a gyerekeknek húsvétkor.


Köszönöm.


2011. márc. 30. 15:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nálunk három gyerek van. Karácsonykor és névnapkor a múlt hónapban elmaradt az építőkocka, most megvettem.


[link]


[link]

(ezt 2 éves fiamnak)


gyűrűhinta



Ezen kívül könyveket:


Szutyejev: A három kiscica


Este van, este van leporelló-könyv


[link]


[link]


(a libri-ben van)

2011. márc. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Több kisebbet. Olyan 10 közepes méretű csokitojást elrejtünk a kertben, amit megkell keresni. Aztán bent pedig már várja a nyuszi ajándéka majd, ami 7 db kis könyvecske lesz, meg kap egy homokozót. Összesen nem fogok 5000-nél többet költeni rá.
2011. márc. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok:

Én most nagyon ráálltam a könyvekre, bár sok van a három gyereknek, de volt több is gyerekkoromban, amiket most megint megvettem/megveszek, mert eltűntek.


[link]



[link]



[link]

2011. márc. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

2,5 éves kislányom 1 nagy ajándékot kap és több picit.

Igazából nagy ajándékot nem szerettünk volna neki venni,meg nem is szoktunk ilyenkor,de meglátta az egyik kis barátnőjénél a pénztárgépet és mondja hogy ő azt szeretne.Én pedig megígértem neki hogy majd a nyuszika hozza.Azonkívül kap homokozó készletet,papír sárkányt(persze műanyagot)és egy hintát a mamáéktól,mert a másikat kinőtte.

Párféle édességet és ennyi!:)

2011. márc. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

édességet biztos kap,de mivel csak Kinder csoki eszi meg azt kap meg valamit még mellé.Szerintem könyvet(Boribont imádja és akkor azt ami még nincs meg)az a felezős puzzle jó én is néztem csak állatosba amit itt belinkelt előttem valaki.én még megvárom mit kap mert most szombaton rendezzük a zsúrját mert múlt szombaton volt a szülinapja.

[link]

ezen is gondolkoztam,meg pötyi készleten

aztán mamáktól is biztosan kap édességet meg valami apróságot.szóval a könyv mellé kap még egy valamit,de kb 3-4000 Ft-nál nem szánunk rá többet 2 éves

2011. márc. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket is!

Pötyit én is terveztem, ebben a korban nagyon fejlesztő hatású játék. Gyöngyfűzőre is gondoltam, a nagy fajtára.

2011. márc. 30. 21:28
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Húsvétra én főleg édességet szoktam csak tenni a fészekbe, meg valami kisebb ajándékot, pl. könyvet. Nagyobb dolgot nem annyira, de nálunk ez azért is van így, mert márciusban névnapja van, ha nagyobb dolgot szeretnék neki adni, azt megkapja akkor.
2011. márc. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Húsvétra nem akartam ajándékot venni, viszont találtam egy-két nagyon jópofa fajátékot,így valószínűleg majd a dédszülőktől fogja ezeket megkapni (mi fizetjük, csak nem akarom, hogy megint hozzánk kösse őket - a dédikkel meg úgyis ritkán találkozunk).
2011. márc. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

nálunk húsvétkor nem szokás a nagy ajándékozás

az karácsony, szülinap ilyesmikor van.

húsvétkor csoki , mesekönyv, vagy valami kis apró játék van,

2011. márc. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!