Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért látogatja titokban a...

Miért látogatja titokban a gyerekeit?

Figyelt kérdés
Most kiderült,állítólag 3 hete és azt mondta hogy ezért nem mondta el,mert tudta hogy ebből mindig a vita van mint most is. Dehát most az a bajom,hogy mi okból kellett ezt titokban csinálnia!? Sosem tiltottam a gyerekeitől,mindig is azon voltam,hogy őt megilleti a jog,hogy kéthetente elhozza őket hétvégén de erre csak egyszer volt példa (és nagyon jó volt) mert a volt felesége azt mondja hogy miattam nem hozhatja el a gyerekeket,hogy én ne nyuljak az ő gyerekéhez...stb. De ez az egész már teljesen ki van ugy fordítva,hogy miattam nem láthatta eddig a gyerekeket,mintha ellenezném.:(
2010. máj. 27. 15:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Próbáld megértetni a pároddal,hogy az exe a gyereket játssza ki ellene,hogy lelkifurdalást csináljon neki.Tárgyilagosan.A helyedben két kérdést tennék fel neki.1:Szerinted a gyerek magától nem akar jönni,vagy azért nem,mert fél,hogy a maradék 12 napban mit kap az anyjától,ha elmegy hozzátok?Tisztességes az anya részéről egy ilyen kicsi gyereket így összezavarni?
2010. jún. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Kérdező, az a bizonyos "utolsó" vagyok, bocs, nagyon régen nem voltam az oldalon, mert vizsgáztam, most is rohanok, de még ma próbálok válaszolni... nem könnyű ez a helyzet. Esetleg ha korábban olvasnád ezt, mint én újra válaszolnék, írd meg légyszí, van-e valami fejlemény, úgy nekem is könnyebb tanácsot adni. Én semmiképpen nem tűrném ezt a helyzetet, de minden kapcsolat más és más. Beszélünk még, oksi?
2010. jún. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Annyi a fejlemény,hogy mióta kiderült nem megy. Szerintem csak kerülni akarja a vitát,de nem ad igazat nekem. Azóta már hívta az exe is,szerintem megint csak dumcsizni akart,de a párom egyből rátért a gyerekekre. De szerintem ezt csak előttem teszi így,vagy úgy érzem,csak miattam volt akkor olyan rideg. Ráadásul a párom anyja is pártolja ezt a tartsuk előttem titokba helyzetet mint kiderült...
2010. jún. 18. 11:31
 24/24 anonim ***** válasza:
Szia, itt vagyok.... sokat gondolkoztam a helyzeten, mit is lehetne tenni.... de akárhogy gondolkozom is, az egyetlen válasz ami eszembe jut, hogy neked kell azt magadban nagyon átgondolni, és eldönteni, hogy együtt tudsz-e élni ezzel a helyzettel. Ha nem, akkor konfrontálj. Én nagyon sokat adok magamból egy kapcsolatban, de ugyanezt a páromtól is megkövetelem. Én nem tudnék rajta osztozni senkivel sem, pláne a volt feleséggel. Nekik minden lehetőségük megvolt anno hogy boldog életet együtt leéljenek. Ha így döntöttek, vállalják a következményt. Akárhogy olvasom a mondataidat, számomra egyértelműen úgy tűnik, hogy a nő már visszatáncolna, gondolom mégis nehéz neki egyedül, ha ló nincs szamár alapon, a párod pedig lenne szamár ebben a helyzetben. Ismétlem, amit korábban is írtam, a nőnek nincs joga ahhoz hogy ne adja oda a gyerekeket. Ezt bíróság bármikor a ti javatokra dönti, még meg is büntetné a nőt. A gyerekek nem mondhatják meg hogy ők nem akarnak jönni, ugyanúgy ahogy nem dönthetik el, hogy nem akarnak iskolába járni.... és a "nem akarom" akkor is csak addig tartana, amíg ki nem kerülnének az anyjuk bűvköréből. Ha úgy döntesz, nem tudsz bizonytalanságban, kétségek közt élni, ülj le vele újra beszélni, este, gyertyafénynél, egy finom vacsora mellett egy pohár borral, és szeretettel, nem veszekedve, de nagyon határozottan, jól végiggondoltan beszéld ezt meg vele. Ha sikerül tényleg megegyeznetek, én akár a nővel is beszélnék a párod előtt nyíltan, és együtt egységben fellépve ismertetném, hogy lejárt az ideje, és nem tűröd tovább a helyzetet. Nem egy kitartott krva vagy, hanem a párod új élettársa, nem egy hónapja, hanem két és fél éve. Nagyon sok sikert kívánok, írj majd. Szia
2010. jún. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!