Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért látogatja titokban a...

Miért látogatja titokban a gyerekeit?

Figyelt kérdés
Most kiderült,állítólag 3 hete és azt mondta hogy ezért nem mondta el,mert tudta hogy ebből mindig a vita van mint most is. Dehát most az a bajom,hogy mi okból kellett ezt titokban csinálnia!? Sosem tiltottam a gyerekeitől,mindig is azon voltam,hogy őt megilleti a jog,hogy kéthetente elhozza őket hétvégén de erre csak egyszer volt példa (és nagyon jó volt) mert a volt felesége azt mondja hogy miattam nem hozhatja el a gyerekeket,hogy én ne nyuljak az ő gyerekéhez...stb. De ez az egész már teljesen ki van ugy fordítva,hogy miattam nem láthatta eddig a gyerekeket,mintha ellenezném.:(
2010. máj. 27. 15:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Szia! Annak oka van, hogy titokban teszi. Írásodban ki is fejted: " tudta hogy ebből mindig a vita van mint most is". Ha volt olyan pillanat, hogy te negatívan álltál ehhez a 'feladathoz', vagy akár nem nyújtottál neki segítő kezet, akkor ezt ő most félelmében teheti. A félelem pedig buta tettekre ösztönzi.
2010. máj. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

megmondta világosan, azért nem mondta el, mert mindig vita van belőle.

ki akar az otthonában vitát? a béke és nyugalom szigete kéne, hogy legyen, ahol megértés, melegség várja, nem vita.

2010. máj. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy nem értem ,hogy miért mondja azt, hogy ebből mindig vita van. Mikor most is csak azért borult ki a bili, hogy mi volt ezen titkolnivaló. A gyerekei miatt sosem vitáztam, csak ha az exe átlépi azt a határt, ami már nem a gyerekekről szól.
2010. máj. 27. 15:55
 4/24 anonim ***** válasza:
A párodat a félelem vezeti. Nem érzi, hogy társa lennél ebben a kérdésben is. Ha nem tettél semmi rosszat, akkor csupán bizalmatlanság állhat a háttérben. A párod nem bízik meg benned annyira, hogy a gyerekkérdéseket meg tudja veled beszélni.
2010. máj. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Valószínűleg úgy viselkedett VELED, mint az EXével szokott. Ezt hívják tanult viselkedésnek. Gondolom vele annak idején sokat vitázott sok mindenen, ezért inkább titkolózott. És most veled is ezt a módszert alkalmazza.


Bizonyítsd be neki, hogy veletek ez másként van!

2010. máj. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Szerintetek ez így rendjén van? Hogy a volt felesége féltékenységből nem engedi, hogy elhozza a gyerekeket és így arra kényszeríti, hogy odajárjon?
2010. máj. 27. 16:11
 7/24 anonim ***** válasza:

A felesége féltékenysége a feleség hülyesége. Kényszeríti?

Ha szereti a gyerkőcöket akkor megy. Igazából én rájuk hagynám hogyan oldják meg, s én támogatnám a párom amiben csak lehet. A döntés az övék.

2010. máj. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Meg szóljatok rám,ha hülye vagyok és én fújom fel ezt a dolgot,de ahogy ez kiderült,egyből összeállt a kép (vagy egy kép). Kb. azóta teljesen ki van cserélve, tiszta idegroncs, veszekedéseket generál, amiket ott elő is ad, hogy épp fasirtba vagyunk, meg azt is mondta ott, hogy én nem tudom,hogy oda jár. Gondolom most nagyon nyeregben érzi magát a csaj. Ja és az elmult 3 hétben szó is volt erről,hogy mi a baja,mert ez a viselkedés nem normális,szóval lett volna alkalma elmondani... Ja és amellett hogy elmondja, ha fasirtban vagyunk, amelett gondolom azt nem mondja,hogy hónapok óta a kezemet kéri, hogy menjek hozzá feleségül pedig ha ilyen magánéleti dolgokról is beszélgetnek,akkor nem csak a rosszat kéne ott előadnia nem?
2010. máj. 27. 16:24
 9/24 anonim ***** válasza:
Húha! Ez rossz! Jó lenne leülni vele beszélgetni. Ha nem tudtok kommunikálni akkor bajban van a kapcsolat. Sajnálom.
2010. máj. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Bővebben? Mi az az "ez" amire konkrét irtad,hogy rossz? Leülni beszélgetni vele,miről konkrétan? Mert ezeket amiket ide leírtam neki is elmondtam már.
2010. máj. 27. 16:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!