Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Isten őrizz, hogy megnősűljek....

Isten őrizz, hogy megnősűljek. Hát te mit gondolsz?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 14:00
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
46%
A páromnak 21 évesen ez a nagy álma:D mármint, hogy elvegyen engem feleségül...szegény :))
2010. máj. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
15%

Amilyen értelmes te vagy.....tényleg Isten őrizz, hogy te megnősülj, mert azt, aki hozzád menne, netán a leendő gyerekeket már most sajnálnám...


"Hát te mit gondolsz". HÁT....így, írásban, ráadásul mondat elején....gratulálok....

2010. máj. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
100%

oo:45

én Téged sajnállak:-S

2010. máj. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, miért kellett lepontozni a válaszom. Mert szerintem értelmetlen a házzaság? Összefogtak a házas emberek és lepontoznak mindenkit, aki nem szeretne házasodni vagy mi? Nevetséges, hogy egy ilyen kérdésnél is megy a h*lye lepontozgatás.... Pedig itt az egyéni véleményekre kíváncsi az, aki feltette a kérdést...
2010. máj. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
Úgy állítjátok be a házasságot, mint valami hatalmas felesleges pénzkidobást. Én ezt nem így látom. Nem kötelező világraszóló lagzit tartani, kicsiben is éppen olyan jó lehet. Nekünk nem volt nagy esküvőnk, szűk család volt csak jelen, 50ezer Ft-ból megvolt minden, sőt nászútra sem mentünk. Nem bánom, így is jó volt. Számomra nem az volt a cél, hogy magamhoz láncoljam a párom. Pusztán arról van szó, hogy ad egy olyan pluszt számomra a házasság érzelmileg, amit egy élettársi kapcsolat nem adhat meg. Ez nem az anyagiakról szól.
2010. máj. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
Isten őrizz, hogy férjhez menjek hozzád. Hát ezt gondolom. Aláírás: A csaj aki hozzád akart menni, egészen addig amíg meg nem látta itt ezt a kérdésedet.
2010. jún. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 A kérdező kommentje:

00.52.


ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ ne!!!!:D

2010. jún. 2. 13:19
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!