Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Isten őrizz, hogy megnősűljek....

Isten őrizz, hogy megnősűljek. Hát te mit gondolsz?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 14:00
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
62%

"""Meg Magyarország úgyis világ első a válásokban, nálunk van legtöbb rosszul működő házasság. Ezt a kockázatot be nem vállalom."""-ez ám a hozzáállás,nem semmi.

Akkor jobb is ha te sosem tudod meg,milyen nagy Boldogság Férjként és Boldog Apaként Élni!!!

Persze ehhez meg kell találni a megfelelő Hölgyet:-)

Nekem sikerült,már 11 éve Boldog Házasságban Élünk s már velünk van Szerelmünk Gyümölcse is,egy Kisbaba.

Ez a Boldogság SEMMIVEL NEM pótolható!!!

2010. máj. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
71%

enegm is őrizzen

32L

2010. máj. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
67%
a házassághoz érett boldog kapcsolat kell és persze fel kell hozzá nőni.
2010. máj. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
53%
Én alig várom családom legyen és gyerekeim.
2010. máj. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
67%
Ha nem tudsz tartós kapcsolatot kialakítani senkivel, akkor nagy szívességet teszel a világnak, ha nem nősülsz meg és nem nemzel gyereket. Tiéd a Darwin-díj, gratulálok.
2010. máj. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
66%

Isten őrizz, hogy férjhez menjek! :D

Isten őrizz, hogy gyereket szüljek!

Bár azt mondják ez majd változik, és azért remélem is,hogy ha majd megtalálom az igazi páromat,akkor majd én is akarok esküvőt és gyerekeket,de ezt most elképzelhetetlennek tartom. 20 L


Egyébként kedves kérdező hány éves vagy?

2010. máj. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
41%

Az egy dolog, hogy Magyarországon sok a válás, de egy kapcsolatért/házasságért tenni kell,nem elkényelmesedni, mert ki lehet pipálni azt is...

A szabadság egy kapcsolaton belül is megoldható,nekem legalábbis sikerült.

A függetlenség már más tészta,miért nem vallod be, hogy valójában nem akarsz felelősséget a nyakadba és kényelmesebb ágról ágra röpködni?


Ilyen érvekkel tényleg soha eszedbe se jusson nősülni..

23N

2010. máj. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
41%
Most így érzed. De lehet, hogy pár év múlva ,ha megtaláltad a nagy Ő-t, ugyan ezt fogod mondani, csak az első mondatod múlt időbe kerül, és egy "Z"-vel kevesebb lesz benne.
2010. máj. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
100%
Én most fogok harmadszor férjhez menni és még mindig hiszek a házasságban :))
2010. máj. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 A kérdező kommentje:

Tényleg nem akar összejönni egy komoly kapcsolat, ha szerelmes voltam azzal mindig megszívtam. Ebből adódan ez a következtetésem, hogy nem nekem való a "párkapcsolatosdi". Ha csak egy hónapig tartottak idáig a kapcsolataim és még 1 nő sem kívánt annyira, hogy lefeküdjön velem, akkor, hogy a fenébe tudnék boldoggá tenni egy nőt 20-30 éven keresztül?

Mellesleg 4 éve nincs kapcsolatom a próbálkozásaim mind kudarcba fulladtak és hozzászoktam az egyedülléthez. Tényleg enyém a Darwin-díj. :)

2010. máj. 27. 14:23
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!