Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Isten őrizz, hogy megnősűljek....

Isten őrizz, hogy megnősűljek. Hát te mit gondolsz?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 14:00
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
100%
persze mindenki máshogy gondolja,de sztem a házasság kispolgári dolog.Ha vkit szeretek azt papír nélkül is szeretem.Persze lehet rossz a felfogásom,főleg, h még csak 18 éves vagyok,de azt hiszem megtudnék lenni férj nélkül is...viszont ha esetleg mégis úgy alakulna,h annyira szerelmes legyek és a párom is akarná,akkor belemennék.De ahhoz nagyon nagy szerelem kellene és biztos anyagi háttér..
2010. máj. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
68%
Hat éve házas vagyok, imádom a feleségem és a gyerekeimet. Isten őrizz, hogy elváljak!
2010. máj. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
73%
így értem, miért írod ezt. ezek szerint még nem találtad meg az igazit. de hinni kell benne, hogy találkoztok. remélem hamarosan eljön :) 14:09 voltam
2010. máj. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
54%
hány éves vagy? egyébként hidd el ezt csak keserűségből mondod. én is így voltam (nő létemre) nem találtam meg az igazit, nem hittem a házasságban szerelemben és hasonlókban. amióta a párommal együtt vagyok teljesen megváltozott a véleményem így 30 évesen. soha ne mondd hogy soha. :)
2010. máj. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
100%
mostanában egyetértek veled. pedig nő vagyok, 23 éves. régebben szerettem volna és hittem benne, de rengeteg szar kapcsolatot látok magam körül, rengeteg csalódott férfit és nőt, akik bekaptak fiatalkorukban egy szerelmi csalódást, és azóta sem heverték ki, a külvilág számára pedig folyton csak bizonyitani akarnak új házasság, sok pénz keresés stb.vel. fiatal nőként bár szeretnék majd anya lenni, és több gyereket is szülni, egyre inkább úgy érzem, hogy nem szeretnék megházasodni, feladni a függetlenségemet, mert manapság rengeteg a ku.r.va és valamelyik ugyis rámászna a férjemre. a környezetemben lévő 50esek másod és harmadvirágzásukat élik, több házas ember (úgy 10) környékezet meg életem során, amikből nem kértem. vannak olyan emberek akiknek tényleg jobb, ha nem kötnek házasságot. személy szerint néha azon a véleményen vagyok, hogy abban a pillanatban amint megkötik a felek a házasságot azonnal rájuknehezedik egy nyomás. a házaspárok egyrésze kettős életet él, egyet magának, egyet a külvilágnak. sokféle házasságot láttam belülről, rokonság, barátok, stb és talán egyetlen példás házasságot ismerek, furcsamód pont a legközelebbit: a szüleimét. én azért nem akarok megházasodni, mert nagyon komolyan venném, és valóban hűséges is lennék, de nem hiszem hogy találnék olyat aki hűséges lenne hozzám, és aki erős lenne. ezért hát nem tudom. a szerelemnél különben is több kell a házassághoz, mondjuk jó emberismeret. persze akadnak olyan férfiak, akik azért nem nősülnek meg soha, mert sok szép nő van és tudják magukról, hogy nem tudnának ellenállni a kisértéseknek egy házasságon belül. ha te nem akarsz megnősülni, mert így érzed, ezzel semmi baj nincs. persze ez még változhat, de sokkal jobb mintha ráerőszakolnád magad egy házasságra, és bizonyos idő eltelte után vadásznád a szeretőket.
2010. máj. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
74%

A mai nők mind csak a pénzre meg a méretre mennek,úgyhogy egyetértek veled!Itt egy kérdés arról,hogy miért értek még egyet veled:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2010. máj. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
73%

nem tudom, honnan vetted, hogy Magyarországon van a legtöbb válás, de nem:

A válások aránya Magyarországon már az I. világháború előtt is magas volt. Ez a helyzet a két világháború között sem változott. A későbbiekben, főként az 1970-es évektől, Európa szinte minden országában, engedékenyebb válási jogszabályokat vezettek be, s ezek mindenütt megerősítették a válások amúgy is emelkedő trendjét. Így az 1990-es évek végén Magyarország az ezer lakosra jutó 2,2–2,3 válási arányával a közepes válási gyakoriságú országok közé sorolható.

2010. máj. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
54%

Én soha az életben nem leszek szerelmes...

Én soha az életben nem házasodom meg...

Nekem soha az életben nem lesz gyerekem...

Mind ezt mondják, Te is ezt mondod, közbe lehet, hogy pár hónap múlva egy erkély ablak alatt fogsz gitározni lantozni, vagy éppen babakocsit tologatni!

A házasság együttélést jelent, nem egy papírt egy női meg egy férfi aláírással. Még jó, hogy azért nem kell papírokat, meg engedélyeket beszerezni, hogy valaki gyereket vállalhasson.

2010. máj. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
68%
Éretlen a gondolkodásod. JÓ párkapcsolatban élni nagyon szuper dolog!
2010. máj. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 A kérdező kommentje:
Az lehet csak nekem nem akar összejönni, a környezetemben élőknek meg mind összejött a dolog. Hihetetlen és ugyanakkor nem értem.
2010. máj. 27. 14:41
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!