Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Isten őrizz, hogy megnősűljek....

Isten őrizz, hogy megnősűljek. Hát te mit gondolsz?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 14:00
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:

Én mondjuk még fiatalnak tartom magam házasság meg miegymás részről, de nem tudom elképzelni magam se anyaként se feleségként. Lehet majd egyszer máshogy gondolom akkor oké. Ez nálam változhat. (Bár, már azért jó pár éve nem szerepel gyerek, házasság a listámon.)"Erőszakkal" házasodjak, gyerekem legyen? Minek? Válás lenne belőle az nem kell,ha meg gyerekem lesz akkor normális körülményeket akarok neki teremteni. Persze, barátom van, aranyos meg minden de nem hiszem hogy házasság lesz belőle. Miért lenne baj ha csak barátnőd lenne?

21/L

2010. máj. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
51%

A mai világban a legnagyobb baromság a házasság. Egyrészt, pusztán csak 1 papír. Attól még nem lesz az illető a tulajdonod,ugyanúgy otthagyhat bármikor. Felesleges pénzkidobás. A másik, ha ne adj isten szétmentek ami elég gyakori a mai világba, állítom többször van ebben az országban válás 1 évben mint napsütés, akkor mehet a jogi procedúra, akár éveken át is, kié minek a fele, meg ezt én vettem, azt te vetted, ebbe én több pénzt fektettem mint te stb. Aztán ha gyerek van, arról ne is beszéljünk...

Ellenben ha van egy élettársam vagy barátnőm, akkor nincs szenvedés, bíróságra járkálás, ki mit vett, hanem mondhatom azt hogy na ennyi volt.

Nem hülyeség a házasság, csak ebben az országban, ebben a mai világban az. Természetesen le lehet pontozni, de azért kérdezz meg egy nőt vagy férfit aki már egyszer házasodott és elvált, hogy újra megtenné-e. Nyugodtan kérdezze meg akárki egy elvált embertől hogy újra házasodna-e. A biztosíthatlak hogy az lesz hogy soha, és nem azért nem ellenzi a házasságot, csak tudja hogy mekkora nyűg, ha szétmennek a felek.

2010. máj. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
Most még őrzöd a függetlenséged, mert fiatal vagy, előtted az élet. Tudod, hogy bármi lehet. De idősebb korodban szánakozva néznek majd rád, hogy ennek a szerencsétlennek sem jutott senki. Nem csak vénlánynak lenni szánalmas, öreglegénynek lenni is az.
2010. máj. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
Te itt már több kérdést is feltettél.Tudom h melyikeket.És azt is tudom h ezt te csak elkeseredésből mondod.Hidd el abban a pillanatban amint megtalálod az igazit másképp fogsz gondolkodni!Hidd el meg fogod találni...Előbb utóbb mindenki megtalálja.
2010. máj. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
Most, 22 évesen én is azt mondom, hogy nem akarok férjhez menni, de lehet később változni fog. Majd, ha benő a fejem lágya. :D
2010. máj. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj szerintem, hogy nem azért nem akarsz házasodni, mert megtapasztaltad milyen a hosszú párkapcsolatban élés,

hanem mert még nem jött össze;

és így, bár fogalmad sincs milyen lehet több éves kapcsolatban lenni, kijelented, hogy nem is akarod. Holott a hozzászólásaidból nem ez derül ki.

Hanem, hogy akarod, csak eddig nem jött össze, és így könnyebb kijelenteni, hogy ha nem megy, nem is kell.


Ha igazam van, ne zárkózz be, próbálkozz ismerkedni.

Jól sejtem, hogy Te vagy az a srác, aki már pár kérdést kiírt hasonló problémával?:) (hogy nem ciki-e, ha bizonyos kor fölött még nem volt szexuális kapcsolatunk?)

Ha netán igen, akkor se keseredj el. Ha pozitív a hozzáállásod, úgyis sikerülni fog. De ha eleve leírod az egészet, és kifelé is ezt kommunikálod, akkor persze, hogy nem megy!

Szóval sok sikert!

21L

2010. máj. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:

Szóval, te nem nemakarsz házasodni, hanem csak nincs rá lehetőség, késztetés :)

Ha szerelmes lennél, és lenne nő aki hozzádmenne, máslenne a helyzet?

Mert én ezt vettem ki a kommentjeidből.

2010. máj. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:

Ne nősülj meg! Senki ne nősüljön meg, ha nem akar. Egyébként meg csak annyit, hogy addig az ember nem is vágyik se gyerekre se házasságra, amíg meg nem találja a PÁRJÁT!!!! Hogyan is gondolhatna bárki komoly dologra, ha nem volt egy normális kapcsolata. Már bocsi, de akinek csak 1-1 hónapig tartott, annál vmi nem stimmel.

Egyébként meg 14:36-os írónak: Nem a plázacicákból kellene kiindulni. A expárom fizetéséből 40% ment a két gyerekére és bizony állandóan mínuszban voltunk, mégis kellett nekem, és a gyerekeit is imádtam!Semmi mást nem volt amiért kellethetett volna, csak az hogy szerettek és szerethettem!!!!

2010. máj. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
Én nem nősülök,mert férjnél vagyok! Ha te így gondolod,hát nosza! Nem kötelező nősülni!
2010. máj. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
0%

az együttéléssel semmi bajom nincs. a gyerekekkel sem. mindkettő jó dolog.

na de hogy azért dobjak ki egy vagyont, hogy aláírjak egy papírt, meg azért is, hogy megint aláírjak egyet. naneeee!

no way.

ha nem házasodok, nem válok, ilyen egyszerű.

és nem vagyok az a tipikus hüle pitsa, aki esküvőről, meg idétlen ruháról, meg nagy lagziról álmodozik.

a házasság a naivak sajátja.

régebben még volt benne valami, mert akkoriban az embereknek volt erkölcsi tartásuk,és nem a papír miatt maradtak együtt, hanem mert egyszer megígérték.

ma már ez nem működik, lássuk be.

2010. máj. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!