Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Isten őrizz, hogy megnősűljek....

Isten őrizz, hogy megnősűljek. Hát te mit gondolsz?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 14:00
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
73%
A férfi nő nélkül félember csupán. Minden sikeres férfi mögött áll egy erős, szerető nő. De te tudod... Ha nem tudnál hűséges lenni, akkor inkább ne nősülj meg. Ne keseritsd meg más életét.
2010. máj. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
59%
Én soha nem fogok férjhez menni. Főleg azért, mert teljesen értelmetlennek tartom, az egész csak az anyagi biztonságról szól, a közös ingatlanról, a közös vagyonról...gyűrűkről. De semmi másról nem. Szerintem érzelmileg nincs különbség egy tartós kapcsolat (szerelem) és a házasság között. Nekem, mint "kívülállónak" úgy néz ki, mintha csak egymáshoz akarnák láncolni magukat az emberek a házassággal. Vagy azt akarják, hogy mindenki tudja, "összetartoznak" ? Személy szerint engem érdekelne egy házas ember véleménye a házzaságról, mármint, hogy konkrétan mi értelme az egésznek. De olyan dolgok érdekelnének, ami egy "szimpla" szerelemben-párkapcsolatban(együttélésben) nincs meg, csak a házzaságban... Természetesen a gyűrűkön kívül... :)
2010. máj. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
80%
40-50 évesen, amikor üres lakásba mész haza, nincsen kihez szólnod (mert akkor a haverok már rég családosak és leköti a legtöbb idejüket), 60-70-80 évesen, amikor szüleid valószínüleg már nem élnek, nem lesz családod, gyereked, aki törődjön veled vagy ne adj' Isten ápoljon, akkor mit fogsz gondolni? Vajon helyesen gondolkoztál és cselekedtél fiatalon? Persze, ha úgysem törődnél a családoddal, mert fontosabb (most még) a szabadságod, ne is alapíts. Azért, hogy a gyerek apa nélkül nőjön fel, felesleges. Nem tudom, hogy mennyi idős vagy, de ha nem volt hosszú kapcsolatotd, meg már semmilyen kaocsolatod sem régóta, valószínűleg Benned van a hiba, el kellene gondolkoznod, mi a célod az életben. Persze, ha még csak 17 vagym vagy annyi sem, akkor még ráérsz. De ha 28-30, akkor bizony itt az ideje, hogy szemléletet válts.
2010. máj. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 A kérdező kommentje:
20-25 közötti vagyok. Ennél többet nem mondok.
2010. máj. 27. 15:00
 35/57 anonim ***** válasza:
14:56 (utolsó) itt most a házzasságról van szó, nem a gyerekekról meg családról. Gíermeke akkor is lehet valakinek, ha nincs házastársa...
2010. máj. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. akkor még ráérsz pár évet komolyodni. Meg is fogsz. Későn érő típus vagy, mint én. :)
2010. máj. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
52%

Jól gondolod kérdező, végre egy pasi, akinek van esze! :)


23/L

2010. máj. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
15:05 - Elolvastad, mit írt? szabadságra vágyik, tehát nem akar sem feleséget, sem élettársat, sem gyereket.
2010. máj. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
Nem, a kommentjeit nem olvasgattam el, csak a fő kérdést..
2010. máj. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
0%

Én sose értettem a házasság lényegét. Mi értelme van? Az csak egy papír, nem az biztosítja,hogy szeretitek e egymást vagy sem:D

Én úgy képzelem el,hogy ha felnőtt koromba lesz egy barátom akit nagyon szeretik és ő is szeret engem akkor egymáshoz költözünk és ennyi...Összeházasodni viszont nem igen. Felesleges. Előbb utóbb a házasságból válás lesz, az meg sokba kerül.:D

2010. máj. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!