Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az emo-sokról?

Mit gondoltok az emo-sokról?

Figyelt kérdés

Nem arra vagyok kíváncsi, hogy ki hagyan akasztaná fel őket, és ilyen és ehhez hasonló válaszokra. Szerintetek miért olyanok amilyenek? Ez csak egy pillanatnyi lázadozás náluk és majd idővel kinövik, vagy később is észlelhető lesz ez a féle felfogás?


Nincs szándékomban ezzel a kérdéssel megsérteni emos embertársaimat. A kérdésem hozzájuk is szól. Szeretném ha leÍrnák ők is, hogy milyennek látják a világot, miért éreznek úgy, ahogy, hogyan alakólt ki bennük ez az egész, hogyan lettek ők emósok? Továbbá kire szokták azt mondani, hogy "te nem is vagy igazi emós"?


A Ti véleményetekre vagyok kÍváncsi!

Köszönöm előre is a válaszokat!


2010. máj. 26. 19:32
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Én nagyon tisztelem az egyéniséget, de nem mások majmolását. Az emósok majmok.

Az egyéniség az csak az adott emberre jellemző, nincs belőle több tucattal. Az egyéniség önmagunk utánzása, nem másoké.

2010. máj. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Amugy sztem az a gaz ezzel a stilussal, hogy nem olyan, mint punknak lenni, rockernek, vagy diszkosnak.A rockerek utaljak a diszkosokat, es forditva, a skinheadek a punkokat, es forditva.De ezeket egyontetuen mindenki utalja:-)Ez egy bena stilus.En pl imadom, ha egy pasin csonadrag van, de csak ha van hozza jo bakancsa, vagy legalabb hosszu haja, v ilyesmi.De ezek az idiota hajukkal, az erzelgossegukkel, a rozsaszin cuccaikkal...aaaaaaa mindegy, nem ragozom, mert meg remalmaim lesznek egy hatalmas, emos szornnyel:-))
2010. máj. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Az emo, mint zenei stílus a '90-es években jelwnt meg, de 5 év alatt le is csengett. Tudod miért? Azért, mert semmi újat nem hozott, semmi eredetit nem alkotott, és bár az emberi igénytelenség magas szintű, azért nem határtalan. Főleg a punk, a rock, a metal és a gothic irányzat zanzásított, borzalmasan összekatyvaszolt elegye. Talán mondanom sem kell, hogy az USA-ban alakult ki. Aztán néhány éve v.melyik zenei menedzsernek nevezett majom előkapta, és néhány, amúgy is langyos srácokból álló zenekarra ráhúzta ezt a rég elfeledett "stílust". Az, hogy v.ki érzékeny lelkű, még nem vonja maga után azt, hogy mentális problémai is vannak, ezért pl. kimustrált majmot csinál magából, és öncsonkító.
2010. máj. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!