Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az emo-sokról?

Mit gondoltok az emo-sokról?

Figyelt kérdés

Nem arra vagyok kíváncsi, hogy ki hagyan akasztaná fel őket, és ilyen és ehhez hasonló válaszokra. Szerintetek miért olyanok amilyenek? Ez csak egy pillanatnyi lázadozás náluk és majd idővel kinövik, vagy később is észlelhető lesz ez a féle felfogás?


Nincs szándékomban ezzel a kérdéssel megsérteni emos embertársaimat. A kérdésem hozzájuk is szól. Szeretném ha leÍrnák ők is, hogy milyennek látják a világot, miért éreznek úgy, ahogy, hogyan alakólt ki bennük ez az egész, hogyan lettek ők emósok? Továbbá kire szokták azt mondani, hogy "te nem is vagy igazi emós"?


A Ti véleményetekre vagyok kÍváncsi!

Köszönöm előre is a válaszokat!


2010. máj. 26. 19:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is tudják mit jelent az EMO rövidítés, és az egészet csak divatból csinálják, mint ahogyan az osztálytársam is. Nincs jobb dolguk mint beöltözni ilyen ruhákba és felhívni magukra a figyelmet. Milyen jó rajtuk röhögni.
2010. máj. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Mit jelent az EMO rövidítés? :)
2010. máj. 26. 19:58
 13/23 anonim ***** válasza:
Mert nyomik.Es ezerszer is feltehetik ide ezt a kerdest, hogy az emberek miert utaljak oket, mindig ugyanez lesz a valasz.Addig fogjak oket piszkalni, amig egy szep napon ok maguk is rajonnek, hogy gaz, ahogy kineznek.En mondjuk azt nem hiszem, hogy tenyleg vagdossak magukat, annyi batorsaguk ugysincs:-)))
2010. máj. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Az "emotion" szóból rövidült a jelentése érzelem.
2010. máj. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
41%
Elozo vok.Es azt sem hiszem, hogy valaki azert lesz emos, mert valami tragedia tortent vele, es lelkileg osszeomlott(ahogy az elso valaszolo linkjeben olvastam.)Ha valakit valami nagy megrazkodtatas er, szerintem nem az az elso, hogy a fodraszhoz rohanjon.:-S Az igazi tragedia abban a pillanatban tortenik, amikor valaki eldonti, hogy emos lesz :-D
2010. máj. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Leírtakból úgy veszem ki, hogy csak sajnáltatják magukat...

És mi van azokkal, akik tényleg öngyilkossághoz folyamodnak?

Lehet ez az emó csak egy segélykérés... több figyelemért kiáltoznak...

Akik ennyire nem szeretik őket, nem próbáltak meg beszélgetni velük, hogy ráébresszék őket arra, hogy lényegében csak azért teszik ezt az egészet, mert nem találják helyüket a világban? Ebbe menekülnek bele...

2010. máj. 26. 20:13
 17/23 anonim ***** válasza:
Ez egy hulyeseg.Ez csak divatszenvedes, amit ok csinalnak.De meg az se, mert minden fenykepen ugy vigyorognak, mint a vadalma.Ezzel semmi baj, de akkor ne mondjak, hogy depressziosak.Amugy is, mi bajuk van?most oszinten.Egy egeszseges 16 evesnek mi baja lehet?Es amit mar mondtam, akik tenyleg szenvednek, lesz.rjak, h milyen ruha van rajtuk.Meg nem smarolnak egymassal(pasik).Kulonben is, szerinted hany olyan ember van, aki szenved, de nincs ilyen ruhaban?Azokon kene segiteni.
2010. máj. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

"mert nem találják helyüket a világban"


Ez nem jo duma, mert ha a helyuket keresnek, illetve be akarnanak illeszkedni, akkor nem riogatnak az embereket a fortelmes kinezetukkel:-D

2010. máj. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Húúú... hát én valamivel depressziósabbnak képzeltem őket... :)
2010. máj. 26. 20:30
 20/23 anonim ***** válasza:

Szerintem az egész alapja az, ami szinte mindenkivel előfordult tinédzser korában: úgy érzi, hogy senki nem érti meg. Mindenki átesett ezen. Csakhogy a meg-nem-értettségüket kifejezik az öltözködésükkel meg a hajukkal, ami az emberekből ellenszenvet vált ki; nem értik, hogy miért kell így kinézni. És megérkezünk az önigazoláshoz. Szándékosan meg nem értettek akarnak lenni, hogy panaszkodhassanak, hogy nem értik meg őket. Remélem, érthető...

Amúgy nem általánosítok, de jellemző, hogy az igazi szenvedésről a többségnek fogalma sincs.

A diagnózis az, hogy tinédzser. Nekem is volt lila hajam, meg bakancsom neccharisnyával.

Mellesleg ha vágynának az elfogadásra, vagy a "mély depressziójukból" való gyógyulásra, akkor nem csinálnák ezt. Ez olyan, mint pl. ha van rajtad 40 kg felesleg, nem fogsz sortot húzni, ha nem akarod, hogy megszóljanak.

Simán tetszik nekik a kiközösített szerep.

2010. máj. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!