Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az emo-sokról?

Mit gondoltok az emo-sokról?

Figyelt kérdés

Nem arra vagyok kíváncsi, hogy ki hagyan akasztaná fel őket, és ilyen és ehhez hasonló válaszokra. Szerintetek miért olyanok amilyenek? Ez csak egy pillanatnyi lázadozás náluk és majd idővel kinövik, vagy később is észlelhető lesz ez a féle felfogás?


Nincs szándékomban ezzel a kérdéssel megsérteni emos embertársaimat. A kérdésem hozzájuk is szól. Szeretném ha leÍrnák ők is, hogy milyennek látják a világot, miért éreznek úgy, ahogy, hogyan alakólt ki bennük ez az egész, hogyan lettek ők emósok? Továbbá kire szokták azt mondani, hogy "te nem is vagy igazi emós"?


A Ti véleményetekre vagyok kÍváncsi!

Köszönöm előre is a válaszokat!


2010. máj. 26. 19:32
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
2010. máj. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Szerintem a divat miatt csinálják. Azt hiszik, hogy így be tudnak illeszkedni a körülöttük lévő közösségbe, és elfogadottabbak lesznek, mondván, hogy "ők is valakik".


Szerintem.

2010. máj. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy pillanatnyi állapot, szükségük van a lázadásra és majd kinövik. Furán festene egy 40éves emós:D Nem véletlenül egy korosztályra korlátozódik ez. Persze lehet az ember később is depressziv alkat, de az emósok 90%-a nem is az, csak lázadásból, trendből követi ezt az irányzatot. Ha 15évesen erre van szüksége, akkor öltözzön így. Szerintem ezért nem kell felakasztani senkit...
2010. máj. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
40%

A véleményem az, hogy kategóriát tévesztettél.

Mellesleg látom te is "emós" vagy, és mivel ez csak egy hóbort, ami már az egész országnak az agyára megy, és még az Anti Fitness Club féle zenekarokkal még provokálva is van, ezért azon gondolkodj el inkább te, hogy neked mi a véleményed az emokról. Meg azért ha egy valaki emó, akkor az emó stílusú, és nem emós, mert az olyan, mintha ráöntöttél volna valakire egy vödör emó festéket. Szóval inkább ne pózerkedj, mert ezer ilyen kérdés volt ide feltéve, hogy mégis mi bajunk az "emósokkal" mert nem érvagdosósak, meg depressziósok, holott ezekből áll az összes. Téma lezárva.

2010. máj. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Amíg nekem nem ártanak a viselkedésükkel,addig nincs velük bajom.A magánvéleményem meg az,hogy nem tetszik ez az irányzat,de ha nekik ez tetszik,akkor szívük joga,én nem fogom ezért bántani őket.Maximum magamban gondolok,amit gondolok,és kész,ennyi.
2010. máj. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
Divat.
2010. máj. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Divat.
2010. máj. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Múló divat!!!
2010. máj. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Nem vagyok emó :)

Első éves egyetemista vagyok, és kutatást kell végeznem fejlődéslélektanból, hogy milyen okok miatt alakul ki az emo.

Szerintem ez is olyasmi, mint a KISS korszak... csak kicsit másabb... Nem ismerek emósokat, nincs a környezetemben ilyen, ezért tapasztalatok alapján nem is tudok véleményt alkotni róluk. Azért szeretném ha ők is írnának, így látnám a helyzetet az ők szemszögükből is.

2010. máj. 26. 19:49
 10/23 anonim ***** válasza:
ez csak egy tini divat, kinövi úgyis mindegyik pár év múlva :)
2010. máj. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!