Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Legyen szerető, vagy ne?

Legyen szerető, vagy ne?

Figyelt kérdés

[link]

Itt nézelődtem, és érdekel a dolog, hogy ki, hogy látja. Elítélitek a szeretősdit? Miért? Nem? Miért? Kit hibáztattok egy ilyen hármasban?

Te belemennél egy ilyen háromszögbe, vagy voltál már benne?

Kort,és nemet is írjatok légyszíves, és azt is, hogy kapcsolatban vagy-e.


2010. máj. 26. 19:10
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
20.38... evi egyszer? hu hat az nem sok. Es hogy birod? miota tart? Te hazas vagy? en voltam az elotted iro, hosszu leveles..
2010. máj. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:

20:46-nak

Viszonylag távol élünk egymástól és már az elején letisztáztuk a dolgokat.9 éves szerelem ez, mindig valami miatt csak kerülgettük egymást. Tavaly egy véletlen találkozás felszínre hozott pár dolgot, rég lecsendesített érzéseket.De ugye ekkor már voltak társaink.Eleinte csak leveleztünk, majd találkoztunk.Szükségünk van egymásra, de nem akarunk változtatni az életünkön.Illetve én léptem, mert akkor döbbentem rá, hogy valami nincs rendben a kapcsolatommal.De ugyanezt nem várom el tőle!

2010. máj. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
48%
nem volt részem benne...semmilyen oldalról sem... szánalmasnak tartom... az olyanok meg akiknek van pofájuk a másik háta mögött szeretőt tartani, vagy szeretőnek lenni, rohadjanak meg........
2010. máj. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerető!Én is az voltam még egy éve...de szerelmes lettem,s ő is belém...s lassacskán felvállaltuk a kapcsolatunkat.Én váltam,ő szakított a párjával.Most végre nem kell titkolóznunk,igaz nehéz volt,de megérte.Amúgy nem elitélendő dolog,én a volt nejemtől sokmindent nem kaptam meg,őt meg a párja elhanyagolta.Tudom,ezek csak indokok,de sokan élnek rossz házasságban,vagy kapcsolatban.S ha az ember akar magával kicsit törődni,akkor keres magának egy diszkrét,megbízható és szimpatikus szeretőt.
2010. máj. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:

22 vagyok. 6 éve kapcsolatban. Nem volt a párom mellett szeretőm.Ő egyszer megcsalt, de ez másnap ki is derült. Egyszer felmerült már bennem; hogy legyen szeretőm. Nagyon vonzott egy pasi, és én is őt, de végül nem lett semmi, még csak nem is beszéltünk róla. Csak átfutott az agyamon. Szeretem a párom, csak nem járunk soha sehova, egy félévben egyszer úgy könyörgök ki egy estét, hogy elmenjünk egy beülős helyre egy pár órára. Mondjuk nyáron elmegyünk 1-2 alkalommal kirándulni, állatkertbe. Úgy érzem ez kevés, de hiába mondom neki, ő nem akar menni sehova. Barátaim nem igazán vannak, akikkel elmehetnék vhova, akik vannak, azok is fiúk, azt meg gondolom nem nézné jó szemmel, hogy más pasikkal járkálok el.

A téma akkor kezdett érdekelni, amikor a múltkor volt az a pasi, akivel volt a levegőben valami, akkor kezdtem el inkább kutakodni a szeretősdi után, de meggyőztem magam, hogy ne is próbáljam ki.

Egyébként, ha nem ismerném magam, és nem tudnám, hogy bűntudatom lenne, kipróbálnám. Már csak az izgalom miatt is vonzz. De eddig még ellent tudtam állni.

2010. máj. 26. 21:04
 36/42 anonim ***** válasza:
20.21 vagyok. hat igen... ha mi kerulunk a masik oldalra, ugy mar mas a szitu. nagyon rosszul esne. igy is rosszul vagyok magamtol, h belementem, holott a pasim nem el "boldog" hazassagban, sot, egyaltalan nem is elnek egyutt, csak papiron hazasok. Az eszem azt mondja szalljak ki ebbol minnel hamarabb es felejtsem el az egeszet mert ez senkinek nem jo, legkevesbe nekem nem! De a kis szivem meg sorolja az erveket, es nem birok nem gondolni ra, nem birom nem szeretni.
2010. máj. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
21.04.. hat ez igazan szep sztori :) azt remelem velem is hasonlo fog tortenni es a pasim egyszercsak rajon h fontos vagyok neki.. es elvalna a felesegetol, aki nem torodik vele, csak az a papir koti ossze oket. jo lenne ha igy lenne.
2010. máj. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
21:04es vagyok.Pasi mellékesen,s a házasságom már évek óta csak papíron volt ....mert testileg nem volt már köztünk semmi nagyon régóta.A gyerekeim majdnem felnőttek,s látták mi volt a szitu otthon,szóval nem volt váratlak a bejelentésem.A páromnak nehezebb dolga volt kilépnie a kapcsolatából,de tudta hogy az már nem volt olyan mint amilyent régen eggyütt álmodtak.Én vallottam neki elsőnek az érzéseimről,s meglepő módon ő is elmondta az érzéseit.Szóval kétségtelen volt,hogy szeressük egymást.Mellette voltam a nehéz pillanatokon,napokon.Mikor szakított a volt párjával 6év után,láttam a pasi megvető szemeit,de láttam a páromét is.S ő őszintén nnynit mondott,"Ami nem megy,nem kell erőltetni".Párom ott hagyott a pasinak mindent amit évek alatt ősszevásároltak,csak a ruháit s a személyes dolgait hozta el.
2010. máj. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
48%
Tartás kérdése az egész. Ha csak egy kicsit is becsüli magát v.ki, és a párját is, az nem megy bele a szeretősdibe. Ha meg megcsalja a párja, nem bárcásnak kell állni, hanem kirakni a szűrét, és élni tovább az életet. A problémákat is meg lehet oldalni a másik megalázása nélkül is, ha meg nem megy, szét kell válni.
2010. máj. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy kapcsolat, ill házasság lemondásokkal jár,föleg ha gyerek is van. Ugygondolom nem szabadna kockáztatni egy aránylag müködő kapcsolatot. Mert a mai világban igen szar egyedül maradni, föleg egy gyerekkel. Aztán lehet sirni rini és megbánni.A szeretö éppen olyan hibás, hisz alap erkölcsi normákba nem fér bele az hogy szétziláljunk egy családot egy két alkalmi szexért.Ja és nagyon ritka hogy nem derül ki, nálunk kb 4év után tudodott ki a dolog, és most nevelheti egyedül a gyerköcöt. Még az a jó hogy egyszer majd megkérdezi a gyerek az anyát hogy "anyu ti apával mért nem vagytok együtt"!!!
2010. máj. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!