Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Legyen szerető, vagy ne?

Legyen szerető, vagy ne?

Figyelt kérdés

[link]

Itt nézelődtem, és érdekel a dolog, hogy ki, hogy látja. Elítélitek a szeretősdit? Miért? Nem? Miért? Kit hibáztattok egy ilyen hármasban?

Te belemennél egy ilyen háromszögbe, vagy voltál már benne?

Kort,és nemet is írjatok légyszíves, és azt is, hogy kapcsolatban vagy-e.


2010. máj. 26. 19:10
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

19:37 vagyok

"Utálom a hazugságot, nem tűröm mástól sem, magamtól sem!"


Itt egyszerűen annyit értettem, hogy ha valaki megcsal valakit, akkor az hazug ember. A tettei alapján. Tehát te hazudsz neki, azzal, hogy megcsalod.


Hiába fáj, vagy sem, akkor is hazugságra épül az egész kapcsolat.


A misszionárius pózt nem szereti? Ezt azért még beszéljétek meg, őszinteség még mindig jobb!

2010. máj. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
A problémákat beszéljétek meg, de ha perverz dolgokra akarjátok egymást rávenni, pl. csoportszex, análszex...stb. és tudod, hogy ebből előbb-utóbb megcsalás lenne, inkább váljatok szét, és keress olyan embert aki mellett nem kell hazugságban élned!
2010. máj. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
:D Ez csak egy mondjuk volt, az én páromnak mindegy, ő mindent szeret, csak ez jutott hírtelen eszembe. HA ez lenne pl.
2010. máj. 26. 20:00
 24/42 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy ne legyen semmiféle megcsalósdi, úgy kell érezni, hogy én oldalborda vagyok, testéböl való test, egyé akarok vele válni, hogy elválaszthatatlanok legyünk, s ezt esküvel tanusitom más ember elött és Isten elött. Ez a házasság. Én ezért mentem hozzá a férjemhez és ö ezért vett feleségül. Ö is igy van velem, hogy ezt érzi. Ezért a megcsalás még csak meg sem fordul a fejünkben.

Az a nagy kérdés,hogy ha nem ezt érzed akkor mit érzel?

Mert az elötte való kapcsolataimban sosem éreztem ilyesfajta kötödést, vagyis csak a férjem elötti barátomnál, de öt nem érdekelte ezt a dolog, azért lett vége, mert nem akart jobban kötödni, csak járni-talizgatni- meg szexelni mikor 2havonta rájött a teljesitési kényszer, nehogy elhagyjam. A mai napig nem vagyok benne biztos, hogy nem csalt meg néhányszor...de mindegy már...).

2010. máj. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%

Hat, ez nehez...

En eliteltem, es azt mondtam, h sose vennek reszt ilyenben. hogy nekem nem kell hazas ferfi, hogy en nem leszek harmadik... mert az megalazo, es kulonben is...

Volt 2 komolynak mondhato tobb eves kapcsolatom, aztan szingli lettem. Nem volt elsodleges celom, h valakit talaljak magam melle, jol ereztem magam egyedul is, ilyenkor tobb idot fordithatok magamra, hogy sportoljak, olvassak, hodoljak a kulonbozo szenvedelyeimnek :)

Aztan 3 honappal ezelott a munkahelyemre uj ember jott aki felforgatta a kis vilagomat. Egy 33 eves pasi, aki nem kimondottan jokepu, de apolt, es szamomra nagyon vonzo. Benne megvan az a plusz, amitol a falat kaparja az ember. Az elso pillanattol tudtam, hogy nos, de gyereke nincs. Nem hajtott ram. En se ra. O tudta, hogy en tudom, hogy nos. Hiaba tudtam azt is, hogy kulon el a felesegetol, es rossz a viszonyuk, es csak az tartja oket egyutt, hogy a vallasuk eliteli a valast, es regi csaladi gyokerek kotik oket egymashoz... es iratlan szabalyok.

Viszont kolcsonosen vagytunk egymas tarsasagara, egymasra. Nem tudtam nem gondolni ra es kozben szegyelltem magamat, h en aki eliteltem ezt, nehogy mar beleessek egy ilyen csapdaba, ahol az egyetlen vesztes en lehetek! Uralkodtam magamon.

1 honappal ezelott athivott magahoz dvdzni, beszelgetni. Nem tudtam nemet mondani. A kedvessege, udvariassaga, ami az elso perctol fogva lenyugozott, most megsokszorozodva hatott ram... Nem volt tolakodo, szemtelen. De mondta, h tetszem neki, es vagyik ram. Mondtam neki, h szerintem csak szexpartnert keres, de en azt nem akarom. Azt mondta, baratnot keres, valakit, aki megerti, akivel kozos programokat csinalhat, akit megcsokolhat es akit szerethet.. Nem valaszoltam a kerdesre, h leszek e en ez a lany...

Viszont csokoloztunk. Ferfi a talpan, akinek nem volt konnyu elete. Tapasztalt, kemeny, olyan ferfi akire mindig vagytam, akire felnezhetek, tisztelhetek, es aki mellett vedelmet talalhatok, ha arra van szukseg. Egy no hiaba talpraesett, neha szuksege van egy eros mellkasra, amire lehajthatja a fejet.

Szerelmes lettem. Nincs ejjelen nincs nappalom, csak ra birok gondolni. Tudom, h oszinte hozzam. Nem alltat semmivel, nem mondja, h elvalik... azt mondja, amit gondol.. hogy nem tudja mit csinaljon, elvaljon vagy ne valjon, mert azt nem szabadna.

Mindig o hiv, en soha. Tarsasagban megy a szinjatek, ha ketten vagyunk minden perc ajandek. Keves idot tolthetunk egyutt. Nem tudja, hogy halalosan beleszerettem, igyexem azt mutatni, hogy nem erdekel annyira. vidam vagyok, mosolygok, megnevettetem, es ezt szereti bennem. De belul sirok. Az en hibam minek mentem bele egy ilyenbe? De mar keso... :(

Azt ajanlom mindenkinek h ne essen ebbe a hibaba. En meg nem tudom mi lesz, de nem merek remenyt fuzni ahhoz, h esetleg felrugja a kis szabalyait, es elvalik. Csak vagyok, es szenvedek magamba. Hulye vagyok. bocs a hosszu valaszert, ugy ereztem le kell irnom. Kikivankozott es senkinek nem mondhatom el :( csak nektek.

2010. máj. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:

Na, ezt a választ megtapsolom! Mármint az utolsót.

Ilyesmi érdekelt, ilyen, vagy ehhez hasonló történet. Itt a pasi, hogy miért kell a szerető.

Köszönöm, hogy leírtad!!!

2010. máj. 26. 20:28
 27/42 A kérdező kommentje:
és remélem, hogy megoldódik a helyzeted valahogy. kitartást neked.
2010. máj. 26. 20:29
 28/42 anonim ***** válasza:

Nagyon szivesen.. Nekem is jolesett, h leirhattam.. Ha meg segitettem is esetleg akkor az dupla boldogsag.

25/L

2010. máj. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig elítéltem én is az ilyen szerelmi háromzszögeket.Aztán szerelmes lettem.Nem vagyok rá büszke, nem követelőzöm, évi egyszer találkozunk egy napra, év közben levelek.Ennyi jut, ezzel be is érem.
2010. máj. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
19.24-es vayok,akinek azt mondtad tetszett a válasza.Ha már ilyen öszinte történetekre vagy kíváncsi akkor a véleményemhez azt is hozzáteszem,hoy 2 gyermekes családanya vagyok írtam,a 3, férjet nyúzom,és? Az elsö kettö szerelem volt,igazi szerelem,de megcsaltak,megaláztak,igy hát nem jött össze.Az eyik gyermekem az elsö férjemtöl van de ez sem tartott mellette,mikor átvágott,és most jön a lényeg,a mostani férjemtöl van a másik gyermekem,még pici,boldog vagyok pedig soha nem voltam belé szerelmes!Megtaláltam mellette a boldogságom mert felelösségtudó jóember.NEM VAGYOK BELÉ SZERELMES,DE SOSEM CSALNÁM MEG SEMMI PÉNZÉRT!MERT TISZTELEM ÉS NEM TUDNÁM MEGTENNI,mint ahogy sosem tettem senkivel,nem vinne rá a lelkem!Ugyanakkor még annyit,hogy az nagyon találó mondás:"HA NEM TUDOM NEM FÁJ!"
2010. máj. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!