Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemét ilyen esetben a szerető?

Szemét ilyen esetben a szerető?

Figyelt kérdés
Adott egy házas férfi és egy egyedülálló csaj. Ha "csak" a szex miatt összejárnak, a csaj nem is akarja elválasztani a feleségétől a pasit. (NEM VAGYOK SZERETŐ, ELMÉLETBŐL ÉRDEKEL A KÉRDÉS!)
2010. dec. 12. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

Ahhh ja.Én meg most jöttem a hathuszassal a falvédőről.

Szerinted előbb utóbb nem derül ki?

Mert nyilván a pasi nem azt fogja mondani otthon, hogy: figy anyuci megyek dugni...hanem hazudik!

2010. dec. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
A házasságben élő tett hűségesküt, nem a szeretője...Szerintem soha nem a harmadik a hibás. Ha én kapcsolatban vagyok, nekem kell hűségesnek lennem a páromhoz...
2010. dec. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem sem a szerető a hibás. Ő független ember, kinek kellene elszámolnia? Ő csak kielégíti a szükségleteit, nem neki kell lelkiismeretfurdalásának lennie, és nem ő teszi tönkre a családot, hanem aki kilép belőle.
2010. dec. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem a pasi hibás. De más kérdés, hogy a nőnek mekkora arca van beválalni. Mindent visszalehet kapni az életben. Mondjuk mikor terhes vagy már van babája s akkor csalja a pasija meg.
2010. dec. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem attól függ, honnan nézed.

Egyrészről nem, hiszen nem akar semmi rosszat, és nem az ő dolga, hogyan oldja meg a férfi a feleségével a dolgot.

Másrészről lehetne benne egy kis nőtársi együttérzés, mert mégis, neki hogy esne a dolog?

Én spec az önérzetem miatt nem vállalnám, mert nem akarnék második lenni. Ha elsőnek nem vállalnak fel, ne kelljek...

2010. dec. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Ahova a haramadik fél bejut az már rég halott kapcsolat a szerető csak a követkézménye a ülünk a szar fölött dolognak...Ezért kell lépni,és nem szeretőt tartani,hanem végetvetni és új társat kersni,én sose csaltam meg,szépen megmondtam hogy vége,és léptem tova anno...És azóta már vagy 10 éve tartós kapcsolatban élek...
2010. dec. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a férfi fogadott hűséget, nem a szerető.

De én pl képtelen lennék nős emberrel kezdeni.. Egyrészt nem tudok osztozni, másrészt képtelen vagyok emberszámba venni azt, aki csalja a feleségét. Ha már nem szereti, hagyja ott.. felesleges még meg is alázni az asszonyt.

2010. dec. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Az is megcsalás.
2010. dec. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem mindenképpen szemétség belemászni egy kapcsolatba illetve házasságba. Mert ha kiderül akkor a harmadik fél igen is felelős ha esetlegesen a megcsalt fél nem tudja feldolgozni és kinyirja magát, vagy ha van gyerek és válás a vége a gyerekek lelkileg tuti gajra mennek. Személy szerint én nem szeretnék ilyen lelki teherrel élni hogy esetleg valaki miattam lesz öngyilkos, vagy hordja a gyerekeit pszichologushoz.
2010. dec. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!