Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Legyen szerető, vagy ne?

Legyen szerető, vagy ne?

Figyelt kérdés

[link]

Itt nézelődtem, és érdekel a dolog, hogy ki, hogy látja. Elítélitek a szeretősdit? Miért? Nem? Miért? Kit hibáztattok egy ilyen hármasban?

Te belemennél egy ilyen háromszögbe, vagy voltál már benne?

Kort,és nemet is írjatok légyszíves, és azt is, hogy kapcsolatban vagy-e.


2010. máj. 26. 19:10
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
74%

32/L Kapcsolatban élek 10 éve.

Én maximálisan elítélem.Szerintem nincs olyan,hogy bocs megtörtént.Vagy,hogy nem is akartam igazán de...

Ha valaki megcsalja a párját az undorító dolog.Nem értem miért olyan nehéz még előtte kilépni a rossz kapcsolatból.Miért kell megalázni a másikat?Mert ha engedek a csábításnak és megteszem azt igen is azért teszem mert a kapcsolatomban valami elmúlt vagy hiányzik vagy egyszerűen rossz.

A megcsalással nem csak a páromat alázom meg hanem azt is akivel megtettem.Hisz dugdosom őt és nem szeretném ha bárki megismerné.Nem megalázó ez?De!

2010. máj. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
79%

Én már voltam szerető kb. 10 éve, akkor voltam 42 éves. A válásom után nem vágytam komoly kapcsolatra, és első perctől tudtam, hogy miattam soha nem fog elválni. Diszkrét voltam, nem telefonálgattam rá, csak akkor hivtam ha tudtam hogy egyedül van. Kb. 2 évig tartott ez a kapcsolat. Jól éreztem magam, csak a kedvességet kaptam, a mindennapok nyügjei maradtak a feleségé. Mégis én léptem ki 2 év után, mert az ünnepnapok egyedül elég rémesek voltak.

El lehet itélni egy szeretőt, de én szerintem egy ilyen férfinak ha nem én, akkor más lett volna a szeretője, és én soha nem akartam elszakitani a családjától.

Hogy ki a hibás, ezt egy kivülálló soha nem tudja szubjektiven megitélni, nem látja hogy mi történik otthon a négy fal között.

2010. máj. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok!:D

Nem jobb úgy belemenni egy kapcsolatba,hogy nem eleve hazugsággal indul?Hiszen sok esetben a "harmadik" nem is tudja,hogy az illető kapcsolatban él sőt esetleg gyerkőc is van.Ezt sokszor elfelejtik velük közölni.

2010. máj. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
68%
Felfogás,álláspont kérdése.Mindenki másképp gondolja.Két gyerekes családanya vagyok,a 3. férjemet nyúzom,boldog vayok.Már voltam szeretö,de fel is fogtam hogy az vagyok,és semmi mást nem akartam töle,a család az elsö.Már megcsaltak átvágtak durván,nem érdemeltem meg,aki a férjemmel kezdett legalább titkolta volna!!!Olyan esetröl is tudok,aki évtizedek óta csalja az asszonyát de a nö sosem tudta meg,és a családmindig elsö volt számára!Ezt nem ítélem el.Amugy igen,ha valaki szeretöt tart akkor nem boldog,és ha nem boldo akkor váljon el,és ugy már nem fog fájdalmat okozni a másiknak,legalábbis nem annyira!
2010. máj. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:

Én személy szerint mennék bele ilyesmibe,mert megalázónak érezném,és ennél azért nagyobb az önbecsülésem.Ennek ellenére azokat sem ítélem el,akik így élnek,az ő életük,az ő döntésük,én nem láthatok bele senki lelkébe,vagy életébe.Pálcát sem szívesen török mások felett,elvégre én is hibázok,csak én éppen más dolgokban.

Egyébként pedig úgy gondolom,nem fekete-fehér dolog ez,nincs rá egyértelmű válasz,és könnyelműn ítélkezni sem lehet ez ügyben.Hiszen éppúgy léteznek gátlástalan,szemétláda nők,akik mindenkin átgázolnak,csak hogy elérjék céljukat,mint ahogy olyanok is,akik a férfi hazugságai miatt keverednek ilyen szituációba.Különben pedig a döntésképtelen,vagy galád pasi is éppen úgy ludas sok esetben.Mondom,sok esetben,de nem mindig,mert számtalan ok és okozat,variáció,érzés létezik itt.

Ami egyedül irritál,mikor egy nő mások előtt kihívóan viselkedik a pasival,hogy azt mások is meglássák,és beköpjék mondjuk a feleségnek.Akkor már inkább hívja fel a másik nőt,és tartson neki beszámolót,ha ennyire szét akarja őket szedni.Szerintem ez az egy elég gusztustalan.

A többi esetről nem nyilatkozom,mindenki döntse el,erkölcsileg mennyit bír a lelke.

2010. máj. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt nem értem, hogy miért kell a szerető ha rendben vannak otthon a dolgok, mert esetleg divat, vagy érdekből, anyagi előnyből,
2010. máj. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

Én még nem voltam ilyen helyzetben. (esetleg annó gyerekkoromban, de az más.)

"Már voltam szeretö,de fel is fogtam hogy az vagyok,és semmi mást nem akartam töle,a család az elsö."

Ezzel értek egyet. Fel lehet fogni így is, azért szerető, a szerető, hogy senki ne tudjon róla, főleg a család.

2010. máj. 26. 19:28
 8/42 anonim ***** válasza:
49%
Utálom az ilyet! Ott az élettárs vagy feleség ugyan azt meg lehet vele csinálni mint egy szeretővel!Életembe egyszer sem voltam ilyen helyzetben és nem is leszek SOHA! Ez amolyan szinten SZÁNALMAS dolog!:) Másnak ég a pofája, hogy úr isten..:) Az ilyenek akik szeretőre vágynak inkább ne is kezdjenek bele tartós kapcsolatba! Csak tartson szexre egy csajt és kész! Felháborító, hogy máson éli ki a vágyait aztán lehet, hogy az élettárs vagy a feleség ugyan úgy szeretne szeretkezni, és vágyik a gyengédségre is!:) 17/L
2010. máj. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

35 éves nö vagyok, 2 hete házas.


Olykor magamat hibáztattam, olykor a másikat:

Mert nem volt/am elég odaadó, nem csinált/am meg mindent, elhanyagolt/am, azért csalt/am meg. Azért csalt/am meg, mert nem /vagyok/ elég testileg vagy lelkileg /nekem ö/.


Egy ilye hármasban pedig nem a harmadik fél a felelös!

Valakik azt mondják: felfrissiti a párkapcsolatot (kipróbáltam, nem igaz, csak rövid távon, de hosszú távon pusztulást hoz a kapcsolatba!)

Valakik azt mondják: Tönkreteszi a kapcsolatot (ez sem igaz, mert van megbocsájtás, ha az ember mégis megtenné de öszintén szívböl megbánja és nem csinálja soha többé, akkor még megmenthetö az a kapcsolat, de nem szabad játszani a tüzzel, és nem is szabad felhozni a másik félrecsúszását!)

Szerintem pedig helytelen a "hárman-párban", mert a kapcsolat az mindig is kétemberes volt, 1nö-1férfi!

2010. máj. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
Pedig sajnos még találkozhatsz olyan bunkóval,aki veled csal meg titkon valakit,és akkor TE is arra az oldalra kerülsz úgy,hogy nem is tehetsz,és nem is tudsz róla.Ezért kell nyitott szemmel járni,bár valljuk be,néha az sem elég a kellő óvatossághoz.
2010. máj. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!