Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarom vendégül látni...

Nem akarom vendégül látni férjem régi, elvált cimboráját. Hogyan építsem le?

Figyelt kérdés
Van egy régi barátunk, a férjemmel dolgozott együtt 20 éve. A férjem 10 éve külföldön van, havonta egy hetet jön haza. Ilyenkor persze mindig sok a teendő és a saját kapcsolatunkat is ápolni kell. Ez a barát mindenáron jönni akar hozzánk úgy, hogy főzünk, iszogatunk - mint régen - és itt alszik az új,20 évvel fiatalabb barátnőjével (aki nem tud vezetni. ) Most 120 km-re él tőlünk, a házunk nagy, de én nem akarom vendégül látni. A volt felesége jó barátnőm volt, de ezek az idők már elmúltak, a csaj is messze él már, vele sem tartjuk a kapcsolatot.40-es barátunk új csaja a fiunkhoz is fiatal, nem is láttuk soha. Mondtam a férjemnek, ha nagyon muszáj jöhetnek, főzzünk, de itt aludni nem kell, nem vagyunk szálloda. Egy ideje halogatjuk, de nem kapcsol a srác, hogy 'nemkívánatosak', a férjem öccseként szereti, de én nem. Nem tudott felnőni. Hogy szabaduljak meg tőle? Erőlteti ezt az itt alvást, pedig nem ajánlotta neki senki, csak tudja, hogy a nálunk elférnének, meg ha piálnak, nem tud hazamenni. Régen az exnejével előfordult, hogy nálunk aludtak, én ezt már hanyagolnám. Udvariatlan vagyok, igen, de utálom, ha valaki tolakodó. A válás óta nem az első nőjét akarja idehozni. Jöjjön, de este menjen, nem rokon. A férjem persze sajnálja és ez újra és újra vita köztünk. Voltatok már hasonló szituban? Ötlet?

2017. aug. 26. 11:20
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, most vagy idióta vagy, aki nem tudja értelmezni, amit csabesz írt, vagy egy hülye troll több nicken, ezért válaszoltál neki így...
2017. aug. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 A kérdező kommentje:
Mindenkinek, akit még érdekel: a férjem ma felhívott, tegnap este - egy újabb vitánk után - lemondta a 'nem meghívást' egyértelműen, végérvényesen. A konkrét indokot nem tudom, hogyan sikerült, de HÁLÁS vagyok neki érte, őszintén. Ez számára tudom, nagyon nem volt könnyű, ahogy itt írta is valaki és ezt nagyra értékelem. Nem vagyok magamra büszke és megtalálom a módját, hogyan kárpótoljam. (Ötletektől kíméljetek lsz.) Köszönöm a válaszokat mindenkinek.
2017. aug. 27. 09:44
 43/47 A kérdező kommentje:
Ha a 37-re céloztok, az nem én voltam.
2017. aug. 27. 09:46
 44/47 anonim ***** válasza:
38%
Varga Csabesz megmondta a frankót. Tovább nem is olvastam.
2017. aug. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

Tudod, mikor szoktam én kamura gyanakodni?

HA hopp, hirtelen megoldódik a probléma.

Trollocska.

2017. aug. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 A kérdező kommentje:
46-nak: a helyzet valós, ez volt az első és remélem utolsó kérdés kiírásom. Nem szeretnék még egyszer ennyire lecsúszni lelkileg. Előző nap én írtam Varga Csabesz felhasználónak utóljára, véletlenül magamra vettem, amit másnak írt. Kaptam tegnap annyi pofont, hogy eszembe se jutott, hogy ez most nem nekem jár. Igen, benéztem a kettős keresztet, mert soha nem használom, csak a megszólításra figyeltem. Veletek ez még soha nem esett meg, tudom. Hát, legalább most megtanultam, hogy ezt a jelet jobb alt gr+x -szel kell leütni. Néhány értelmes, színvonalas válaszon túl, kb. ez volt a leghasznosabb tanúság. Üdv mindenkinek ####
2017. aug. 27. 16:56
 47/47 anonim ***** válasza:
46%

Kerdezo a 46-os, mar magaval levelezik :D

"a férjem ma felhívott, tegnap este - egy újabb vitánk után" Ez volt az urugy: Hello Ocsi, Osszerugtuk a port az asszonnyal, valni fogunk, ugyhogy elmehetnenk bulizni, de ezuttal a baratnod baratnojevel, tudod, azzal, na, mikor alhatunk nalad? :D:D

2017. aug. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!