Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarom vendégül látni...

Nem akarom vendégül látni férjem régi, elvált cimboráját. Hogyan építsem le?

Figyelt kérdés
Van egy régi barátunk, a férjemmel dolgozott együtt 20 éve. A férjem 10 éve külföldön van, havonta egy hetet jön haza. Ilyenkor persze mindig sok a teendő és a saját kapcsolatunkat is ápolni kell. Ez a barát mindenáron jönni akar hozzánk úgy, hogy főzünk, iszogatunk - mint régen - és itt alszik az új,20 évvel fiatalabb barátnőjével (aki nem tud vezetni. ) Most 120 km-re él tőlünk, a házunk nagy, de én nem akarom vendégül látni. A volt felesége jó barátnőm volt, de ezek az idők már elmúltak, a csaj is messze él már, vele sem tartjuk a kapcsolatot.40-es barátunk új csaja a fiunkhoz is fiatal, nem is láttuk soha. Mondtam a férjemnek, ha nagyon muszáj jöhetnek, főzzünk, de itt aludni nem kell, nem vagyunk szálloda. Egy ideje halogatjuk, de nem kapcsol a srác, hogy 'nemkívánatosak', a férjem öccseként szereti, de én nem. Nem tudott felnőni. Hogy szabaduljak meg tőle? Erőlteti ezt az itt alvást, pedig nem ajánlotta neki senki, csak tudja, hogy a nálunk elférnének, meg ha piálnak, nem tud hazamenni. Régen az exnejével előfordult, hogy nálunk aludtak, én ezt már hanyagolnám. Udvariatlan vagyok, igen, de utálom, ha valaki tolakodó. A válás óta nem az első nőjét akarja idehozni. Jöjjön, de este menjen, nem rokon. A férjem persze sajnálja és ez újra és újra vita köztünk. Voltatok már hasonló szituban? Ötlet?

2017. aug. 26. 11:20
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
66%
Uramisten 1 éjszaka..... ennyit én megtennék azért, akit szeretek.... a férjed szeretné.... Neked ez nem számít, csak az, higy Te utalod?
2017. aug. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
37%

Mondd azt, hogy késő estére más vendéget vártok és hogy már nincs hely.


Igen húzósak ezek a családi szituk, kinek-milyen barátja akar épp nálatok lenni.

2017. aug. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
25%
Rengeteget kell még tanulj. Kezd kapcsolat lényegének megértésével. Azért van, hogy ne egyedül legyél dolgaiddal. Beszélj hát vele. Azeressétek egymást.
2017. aug. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
75%
Igazad van, a kapcsolatotok ápolása fontos. Ez a legjobb módja, hogy durcás hülyegyerekként tiltsd a férjed a baráttól, mert csak.
2017. aug. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
61%
Nem csak te vagy neki az egész világon attól még hogy keveset jár haza lehet kíváncsi másra is rajtad kívül. Ezt kell megérteni.
2017. aug. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
50%
Most lehet kifogásokat keresni, de legjobb lenne az őszinteség: (és a férjednek is jobb lenne ha nem engedné szánalomból hogy nálatok rúgjon be , meg aludja ki a mámorát miközben az aktuális dugnivalóját is a nyakatokba varrja) Az az ember egyszerűen pofátlan parazita. Azzal nincs hogy megy, hogy tarja a barátságot a férjeddel, ez eddig oké. Na de azért menni hogy hülyére igya magát és ott dögöljön le... Így sincs magatokra semmi időtök gyakorlatilag, de az a pasas még egy nyugodt éjszakát se hagyna nektek ha már egész napra a nyakatokra mászik. A helyzetet tovább rontja, hogy az elvált nejével is jóban voltatok, erre neki persze muszáj az új bigével ott parádézni.
2017. aug. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
73%

"hülyére igya magát"


Ezt hol olvastad?

2017. aug. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
6-os, neked jött át a lényeg. Pontosan ez a helyzet, ahogy leírtad. Én nem láttam a srácot csak a Face-n az elmúlt 10 évben, ott naponta min. 10-15 megosztást lenyom.(Ez szerintem nem normális.) A férjemet hívogatja telefonon rendszeresen, így hívatja meg magát. Jó lenne már egyet főzni, iszogatni... Mikor mehetünk hozzátok... Egyke felnőtt, nincs tesója, sógora, gyereke stb. Kamionosok mindketten, de nem találkoztak legalább öt éve. Tulajdonképpen beleférne és túl is fogom élni, de nem tartom normális dolognak, hogy egy 42 éves pasi idejön egy 21 éves aktuális luvnyával. A felesége középiskolai tanárnő volt, korban hozzávaló, 18 évig voltak együtt - gyerekük nem lett. Azt a csajt szerettem, tiszteltem. Amúgy jófej srác, sajnos ott tart, mint 20 éve, albérletben valakivel, aki nem hozzá való. Ez legyen az ő dolga, nem rám tartozik. Mindössze azt a néhány napot, amit együtt tudunk tölteni a párommal és a felnőtt gyerekeinkkel - nem szívesen pazarolom rájuk és nem óhajtok szobaasszony lenni sem.
2017. aug. 26. 12:46
 9/47 anonim ***** válasza:
47%
Elsosorban nem hozzad mennek, hanem a ferjedhez. En megertem a problemadat, de gondolom e ferjed lakasa is. Szoval durva lenne, ha a ferjed akarna, te meg nem engeded, de sebaj, mert teged is lecserel egy 20 eves luvnyara :D. Kulonben meg nem hallottam olyan kamionosrol, aki nem csalta volna az asszonyt. Miert vagy feltekeny egy 20 eves nore? Nevetseges, amugy meg nem te fogod kitalalni, h. kivel legyen egyutt.
2017. aug. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
50%
Inkabb legyel jokedvu es kedves, a ferjeddel is, meg az "amugy jofej" baratjaval is. Illetve annak baratnojevel is. Igaz, hogy "nem tud vezetni" de attol meg lehet jo fej. Hidd el, kedvesseggel tobbre fogod vinni.
2017. aug. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!