Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Muszáj állást fogalnom?

Muszáj állást fogalnom?

Figyelt kérdés

A párom és én 4 éve élünk együtt, van egy gyermekünk is. Minden rendben van kettőnk között, kivéve hogy az anyám nagyon nehéz eset és a párommal általában összekapnak. Ilyeneken hogy: takarítás, gyereknevelés stb. A párom már sokszor jelezte, hogy kikeszül az anyám viselkedése miatt mert állítólag folyamatosan megmondja hogy mit hogyan csináljon. Viszont az anyám is elmondja nekem az ő verzióját amikor kérdőre vonom, és persze egy bizonyos szintig mindkettejüknek igazat adok.

Mindig látom hogy a párom frusztrált és elmondta, hogy nem állok ki mellette teljesen, ahogyan azt ő igényelné, dehát az anyám! Én is el szoktam küldeni melegebb eghajlatra ha felbosszant, de nem fogok olyan dolgokért is veszekedni vele amihez semmi közöm. Ők generálják a feszültséget egymás közt, nem értem miért kellene beleszólnom, vagy kiállni bármelyikük mellett. Vagy mi lenne az ami ebben az esetben jó lenne? Én legyek a döntőbíró?


33/F



2017. aug. 15. 10:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Anyádtól már elszakadtál, a párod az új családod. Mellette kell kiállnod. Fordított helyzetben ezt te is igényelnéd. Mondd meg az anyádnak hogy ne szóljon bele az életetekbe.
2017. aug. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

ALAP, hogy a párod mellé állsz.

EGyáltalán anyád hogy kerül a képbe, mikor külön laktok?

Random átjárkál, vagy mi? Mert EZT minimum tiltsd meg neki, semmi joga nincs csak úgy beállítani, pláne nem kioktatni egy másik FELNŐTT embert.


Kapd össze a tökeidet, mert a kedvesed el fog hagyni, amiért "dehát az anyám". ÉS?!

2017. aug. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Szegény párod :(

állj már ki mellette

2017. aug. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Anyukáddal kellene megértetni, hogy a szülei a gyereketeknek ti vagytok, és ti döntötök. Kéretlenül nem ad tanácsot sem, nemhogy megkérdőjelezze azt, amit a párod csinál. Sztemn te is érzed, hogy ez lenne a normális... ne legyél puhakuki, kérlek, aki nem képes kiállni a felesége mellett. Ha van fúrás, ahhoz igenis van közöd, mert a te párod.
2017. aug. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan, olyan nehéz megmondani azt, hogy nálunk ez így szokás és nem variálunk?

Mondhatni azt is, mint a nóta...te mondod az igazat, én meg a jót...jól idéztem...hmmm.

Esetleg azt is, hogy majd megtanuljuk a saját kárunkon, mint a hülék:)))


Ha meg utálják egymást, akkor mondják egymás szemébe s nem lesznek ilyen szekálások, hanem csend.

Sokszor ez van a háttérben igazából, valami sérelem-ellenszenv és a cirkusz a "közlése"...mellébeszélése az egyenesbeszéd helyett.

2017. aug. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
39%
Hallod tők ugyanebbe voltam! Anyám nekem sírt hogy így megy úgy a nejem. A nejem nekem sírt hogy így meg úgy az anyám. Na fogtam magam leültettem őket egy asztalhoz hogy beszéljék meg EGYMÁSSAL hogy kinek mi a szívfájdalma de úgy, hogy én AZ ÉLETBEN TÖBBET EZT A TÉMÁT NEM!!AKAROM HALLANI! Gecc nem hiszed el de egymás vállán sírtak! Azóta nincs rinyálás. Sok sikert!
2017. aug. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Kalap Úr, ez nagyon érdekes tényleg, és én is ültettem már le őket, de nem fejeződtek be a gondok. Mindig van újabb és újabb.
2017. aug. 16. 06:44
 18/22 A kérdező kommentje:
Lehet hogy akkor nem lenne zovább cirkusz ha a feleségem mellett kiállnék?
2017. aug. 16. 06:45
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen nem lenne cirkusz ha határozottan kí állnál párod mellet .
2017. aug. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
73%

De lesz.

Csak utána nem a feleséged fog cirkuszolni, hanem anyád.:)

2017. aug. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!