Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Háztartásbelinként mivel...

Háztartásbelinként mivel foglalkoznak az anyukák Mo. -on? Milyen részmunkaidős állást tudnátok elképzelni magatoknak, ahol nincs főnökötök?

Figyelt kérdés
2012. szept. 15. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Az maximum csak saját vállalkozásban lehet megoldani, hogy ne legyen főneke egy részmunkaidősnek.
2012. szept. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Attól függ mihez van tehetséged, képzettséged, miben vagy jó. Ngaoyn sokan teremtettek már munkahelyet maguknak, de abban közösek, hogy mindegyik talpraesett volt és értett valamihez.

Imádom, hogy Magyarországon mindenki ilyenolyan munkát akar, iszonyat nagy rugalmasságot, jó fizetést, de ha felteszem nekik a kérédst, hogy ő ezért mit tud ajánlani, akkor csend van.

Szóval te mit tudnál egy munkáltatónak ajánlani, ami valóban értékes? Valamit mondj amiben igazán jó vagy!

2012. szept. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Én önkéntes vagyok. Egy ideig a Vöröskeresztnél voltam, véradásokat szerveztem és bonyolítottam, ételt osztottam, mikor mit kellett.

Most "szövetkeztem" a védőnővel. Ha egy anyagilag jobban álló család felajánl valamit, azt elhozom és elviszem oda, ahol szükség van rá. Akiket már jobban ismerek, azok rám bízzák a gyerekeket amíg állásinterjúra, orvosi vizsgálatra mennek, de ez elég ritka, érthetően senki nem bízza idegenre a gyerekét. A telefonszámom kint van a rendelőben.

Jövő év elejére szervezek valami alkalmi bolhapiacot, de ez még csak terv, nem tudom sikerül-e megvalósítani :-)


Pénzkereseti dolog elég kevés van, főleg úgy, hogy ne legyen főnököd :-)

2012. szept. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Ja, egy barátnőm stílustanácsadó. Elmennek az ügyféllel néhány boltba, elmondja mi áll jól neki stb.
2012. szept. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

En "haztartasbeli" vagyok es szinte egesz nap unatkozok. Delelott megcsinalom itthon a dolgom. Dolgozni nem szeretnek nem is tervezek ilyesmit, de par ev mulva lesz gyerekunk es akkor gondolom lesz dolgom...

De hallottam olyat hogy turkaloban megveszik olcson a ruhakat, aztan az interneten eladjak, nekik nincs fonokuk es valamennyi penzt keresnek maguknak. Vagy gyerekekre vigyazznak vagy lakast takaritanak...

2012. szept. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni, hogy mihez értesz.

Weblapkészítés otthon, vagy fordítás [link]

Varrás esetleg, gyerekruha, függöny, párna, plüssállatok.

Szórólap, étlap, névjegykártya készítés egy sima nyomtatóval. Vagy ha veszel egy pár milliós nyomtatót, akkor digitális nyomtatást is vállalhatsz. Vagy kötőgépet és ruhákat kötögetsz. Vagy takarítás egy irodában, de oda el kell menni. Vagy egy hotelban is recepciós 4 órában. Vagy ha nagyon egyszerű munkát akarsz, legyél aurafotós.

Csak írom ami eszembe jut, lehet hogy a 90%-a ökörség.

2012. szept. 16. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ejha, jól le lettem pontozva mert önkénteskedek. Ez van, Magyarország 2012 :-)) Nem is kellenének politikusok, ők max befejezik azt amit a társadalom elkezd :-))
2012. szept. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne vedd a lelkedre, hogy lepontoztak, nem tudom ki pontozgat le folyton mindenkit, de nagyon is szükség van önkéntesekre, nagyon hasznos, amit csinálsz!
2012. szept. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!