Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Háztartásbeliként mivel...

Háztartásbeliként mivel foglalkoznak az anyukák Mo. -on? Milyen részmunkaidős munkát tudnátok elképzelni, ahol nincs főnökötök és nem kell minden nap bejárnotok?

Figyelt kérdés
Nemsokára családot tervezünk férjemmel, én háztartásbeli leszek otthon a gyerekekkel.
2012. szept. 8. 19:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon nem nagyon van otthonról végezhető munka, hacsak nem olyan a szakmád. Pl. nyelvtanár tanít otthon, vagy fordít, könyvelő könyvelget. De amit más ajánl neked, főleg, ha nem kérnek végzettséget, azt ne vedd komolyan.

Pl. itt is írt nekem egy nő privátot, hogy kismamának munkát ajánl. De semmi konkrétat nem volt hajlandó elmondani, menjek el a tájékoztatóra Pestre. Na, tuti ügynöki munka, szóval én mondtam neki, ha semmit nem mond róla, nem megyek el. Erre csak az volt a válasz, hogy az én döntésem, ha valami nagyon remek lehetőség mellett elmegyek. Hát, nem valami meggyőző, hogy milyen remek ez a lehetőség...

2012. szept. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!