Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ész vagy szív (megérzés)...

Ész vagy szív (megérzés) életed nagy döntésénél?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok. Nehéz gyerekkorom volt a részben szüleim miatt, sok veszekedés volt stb... Mindig a pénzre helyezték a hangsúlyt, anyagilag ma is "szépen" támogatnak. Mindig úgy éreztem, hogy nem szeretnek inkább a testvéreimet. Mindig kilógtam a sorból. Sajnos elég bizonytalan voltam abban és még most is, hogy mi szeretnék lenni. Mindig a művészetek, tánc érdekelt. A szüleim miatt abba kellet hagynom mert azt akarták, hogy jogot tanuljak. (Most megbuktam a vizsgán, valószinüleg abba hagyom az iskolát.)Nekem 6 éves korom óta az a legnagyobb álmom, hogy Amerikában éljek. 2 éve megismerkedtem egy nálam idősebb férfival, azóta együtt vagyunk , de mégse komoly igazán a kapcsolat. Úgy érzem végre el akarom kezdeni a "saját" életemet élni, álmaimat megvalósítani... A kérdés- maradjak itthon, várjak arra, hogy komoly legyen ezzel a férfival a kapcsolatom? Házasság stb..Nagyon szerelmes vagyok belé, de sokszor érzem úgy,hogy vesztegetem az időt. A megérzésem azt mondja várjak rá, az eszem azt, hogy nem. Ha vele maradok mi lesz ha, később megbánom, hogy feladtam életem álmát. A nagy álmomat adjam fel? Vagy induljak el Amerikába( van lehetőség rá)?
2010. máj. 23. 18:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Én mennék. Visszaút mindig van, de kimenni nincs mindig lehetőség.
2010. máj. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
az álmodat semmiképp ne add fel, férfi miatt pláne ne.
2010. máj. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi férfi él Amerikában... :)

Én mennék.

2010. máj. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem vársz a pasira, ha rám hallgatsz! Én is vártam...2 évet...arra, hogy hátha végre komoly lesz, nem csak sz*x. De nem lett, hanem megalázott és kidobott! Most van egy csodálatos barátom, aki nagyon szeret!

Az álmodat ne add fel! Egész életedben bánni fogod! Ha megpróbálod és véletlenül nem sikerül, akkor legalább tudod, hogy mit rontottál el és legközelebb mit kell másképp csinálnod! Tapasztalatnak mindenképp jó lesz. És ki tudja, ha eléggé elszánt vagy és kitartó, talán sikerül! Sok szerencsét! :)

2010. máj. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg ő álmaid pasija, akkor veled megy. Ha nem, akkor meg Amerikában is él elég férfi, megtalálod a szerelmet is.
2010. máj. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egy gond van, tényleg imádom és ha nem tudom hogyan hagyjam el őt? Bejelentem neki, hogy szakítok és elutazok. De mi van ha tényleg ő is szeret és azt fogja gondolni, hogy nekem ő nem olyan fontos. Ha szeret visszafog tartani vagy akkor is elenged..?
2010. máj. 23. 18:59
 7/22 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem jön velem!Imád itt élni, itt van a családja, több éve sikeresen működő vállalkozása. Neki a vállakozás volt a nagy álma, nem hagyná itt.
2010. máj. 23. 19:01
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben nem szakítanék vele, hanem kérnék néhány hónap türelmet, és kimennék Amerikába. Ha tényleg szeret, nem lesz kifogása. Talán kiderül, hogy Amerika sem olyan, mint az álmaidban. Dönteni csak akkor tudsz igazán, ha már tisztán látsz.
2010. máj. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Életed végéig bánnád ha nem mennél ki...

Szerintem menj.

2010. máj. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Menj ki, ha megteheted. Ha nem müxik, még mindig vösszajöhetsz hozzá, várni fog rád, ha igazán szeret (persze nem örökre max. pár hónapra).
2010. máj. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!