Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak sírok! 14 éves öcsém...

Csak sírok! 14 éves öcsém kiderült, hogy gázt szív régóta! Mit tegyünk?!

Figyelt kérdés
Nagyon zűrös volt a gyerekkorunk. Azért sírok, mert nemrég meghalt az osztálytársa 6 hónap után ugyanígy! Mit tegyünk? Anyuákkal már mindent kipróbáltunk! Régebben fű problémái is voltak. Nem bírjuk tovább. A városban a családsegítő fia ugyanilyen, tehát valahogy Ő nem hiteles. Intézet? Pszichiátria? Ne írjatok gonoszságokat kérlekl!! 21/L
2010. aug. 13. 17:26
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
6 hónap kóma után, öcsém még a temetésen is kinnt volt
2010. aug. 13. 17:27
 2/41 anonim ***** válasza:
75%
Intézet.. hülye vagy? Gondban van és ellöknétek magatoktól? Pl. beszélj a háziorvosával, ő talán tud okosat mondani.
2010. aug. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
75%
Nem értem a kérdést!! Most tesód meghalt?? :O
2010. aug. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Nem használt neki: sem bizalmas beszélgetés, sem verés, sem dicséret. :(
2010. aug. 13. 17:30
 5/41 A kérdező kommentje:

nemrég meghalt az osztálytársa Nem Ő halt meg, csak az oszttársa, ugyenúgy a gáz miatt Elnézést ideges vagyok.


Miért lennék hülye? Anya 1 éve minden nap sír a viselkedése miatt! Kb. én is, pedig nem otthon lakok. Szted az ember fejében nem fordul meg minden???

2010. aug. 13. 17:32
 6/41 anonim ***** válasza:
84%
:S inkább maradt volna a fűnél... bocsi de nem tudok okosabbat mondani
2010. aug. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
A fű miatt már pszichiáter kiröhögött minket. Á, ez nem olyan súlyos, plustz az az addiktológia dolga, nem az övé.
2010. aug. 13. 17:33
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Hát nehéz dolog ez...az biztos. nem próbáltátok erősen fegyelmezni?Gondolom korábban anyukádék nagyon szabadjára engedték(ezt nem bántásból írom).Erre ugyebár korábban kellett volna gondolni,főleg ha már korábban füvet is használt.Erre mindenképpen pszichológus lenne a megoldás.Esetleg Pesten és asszem Pécsen is van egy direkt problémás fiataloknak való kezelő intézet.de mindenképp először pszichológus,aztán vele beszéljetek erről is! Szerintem rajta már másképp nem tudtok változtatni.Nekem 3 éve vitték ilyen helyre az egyik drogfüggővé lett ismerősömet,ott segítettek rajta,most újrakezdte az iskolát és jövőre érettségizik.Sok siker,ha van kérdésed leírom amit tudok.
2010. aug. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Igazából az első probléma, hogy miért kezdte. Ha a zűrös családi élet miatt, akkor azon sem árt változtatni. Ha csak úgy menőzésből, ahogy általában szokták, akkor csak pár nyakleves segíthet. A valós problémák okozta kábítószerezést pszichiáter talán tudja kezelni, de sokuk csak a pénzt szívja. Nem tudom, milyen intézetre gondoltál, de nincs garancia, hogy ott ne csinálná. A nyakleves jó orvosság lehet, főleg ha 14 éves az illető. Csak olyan adja, akitől félni tud. Egy petárdázót sikerült nekünk elkapni, és jól megfenyegetni, azóta sem csinálja (bár az mégis más, mint a szóban forgó eset).
2010. aug. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
üljetek le vele beszélgetni..mondjátok el neki mennyire szeretitek,és mennyire fáj nektek így látni őt..csináljatok nagyon sok közös,családi programot,próbáljátok az idejét kitölteni,és a haverokról leakasztani..
2010. aug. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!