Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak sírok! 14 éves öcsém...

Csak sírok! 14 éves öcsém kiderült, hogy gázt szív régóta! Mit tegyünk?!

Figyelt kérdés
Nagyon zűrös volt a gyerekkorunk. Azért sírok, mert nemrég meghalt az osztálytársa 6 hónap után ugyanígy! Mit tegyünk? Anyuákkal már mindent kipróbáltunk! Régebben fű problémái is voltak. Nem bírjuk tovább. A városban a családsegítő fia ugyanilyen, tehát valahogy Ő nem hiteles. Intézet? Pszichiátria? Ne írjatok gonoszságokat kérlekl!! 21/L
2010. aug. 13. 17:26
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%
17:47 vagyok megint.Ha számíthattok apukádra,akkor a tesódnak a lehető legjobb lenne ha odaköltözhetne és apukád nagyon nagy fegyelemmel és következetességgel és sok szeretettel segítene rajta.Az szerintem nagyon jó lenne neki.Beszéljetek vele mindenképp.Biztos ezek miatt a problémák miatt nem figyeltek rá a szüleid kellőképpen és elkanászodott bánatában.Az ilyen fiataloknak sok szeretet kel ugyanakkor fegyelmezés az élete minden pontjában.
2010. aug. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
0%
Zárjátok el a gázt.
2010. aug. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:

Utolsó marhára nem vagy vicces.


Apu nem tud segíteni, mert mikor 6-os volt, végig ott lakott, de ott is rossz társaságba keveredett, és eljárkált, napokig nem jött haza, apa nem bírta, kérte anyut, hogy "vigye vissza", mert kikészült tőle teljesen. Apu is próbálta elzárni, dícsérni (ha jó jegyet kapott), jutalmazni (deszka, bicikli), semmi nemhatott.


Mintha ki lenne fordulva önmagából. És a legnagyobb baj: 1 nap alatt bárhol megtalálja azokat az embereket, akikkel nem kellene barátkozni. Sosem barátkozott jól viselkedő-jól tasnulókkal.


Teljesen kiborultam. Köszönöm, hogy segítetek.

2010. aug. 13. 18:19
 24/41 A kérdező kommentje:
Higgyétek el, pedig bármilyen is a háttér, annyira szeretjük Őt, anyuék sem csúnyán váltak el, ha baj van, mindig össze fognak. És mi is felnőttünk valahogy és egészségesek vagyunk. A pszichiátria lesz a legjobb megoldás valószínű. Köszi.
2010. aug. 13. 18:21
 25/41 anonim válasza:
100%

én nagyon sajnállak az öcséd miatt szörnyű lehet de már előttem is mondták hogy lehet jobb volt a fű..én is egyet értek

de sztem üljetek le beszéljetek vele vagy valami de egyszerűen nem is tudok mit mondani ez teljesen sokkolt :S

de am azt megkérdeztétek az öcsédtől hogy most akkor ő is ilyen fiatalon akar meghalni mint az osztálytársa?!

vagy nem tom forduljatok orvoshoz..

de tényleg nagyon sajnállak.

2010. aug. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%
Keressetek neki egy csajt, a gáz az nagyon egy gánya dolog szószerint bebutul , télleg füvezzen inkább vagy valami csak a gázt ne.. egy kedvesrendes lány lehet kitudná huzni a szarból ...
2010. aug. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg szegediek vagytok?...

A gázt, benzint, tisztítószert, stb. NAGYON GYORSAN ABBA KELL HAGYNIA, mert ez a legegészségtelenebb az összes drog közül szinte, talán ha heroinozna is tovább bírná, mint az ilyen szarokkal. Nem értem, miért nem füvezik akkor inkább, koránt sem annyira káros, ha elszív néha egyet-egyet, nem hal bele. Félreértés ne essék, NEM bíztatok senkit arra, hogy füvezzen, stb., de ezeknél a szipuzásoknál az akkor is sokkal "jobb"(mondjuk a fű pl. természetes, mármint nem mesterséges). Meg kell ÉRTENIE, hogy MEGHAL, ha folytatja ezt, valamint azt is, hogy ez az egyik legundorítóbb formája a kábítószerhasználatnak. Az ilyen szarok leépítik az ember nagyon, fizikailag és szellemileg egyaránt. Nem gonoszságból írom, ezek mind tények. És ettől a dologtól nem érdemes nem félni, természetesen nem pánikot kelteni kívánkozok. Beszélgetni kellene vele, hogy miért csinálja, be kellene vallania, hogy nagoyn rosszul teszi, nem jó megoldást választott, mert biztos vagyok benne, hogy létezik ennél jobb megoldás.

2010. aug. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
Igen, Szegediek vagyunk, honnan tudod? Nagyon kész vagyok. Nem tudok mit csinálni.
2010. aug. 13. 19:43
 29/41 anonim ***** válasza:
100%

Még amikor történt - ezekszerint - a fiad osztálytársának halála, hallottam róla(amúgy Szegedhez közel lakok). Gondoltam, hogy valószínűleg van ott abban a csoportban még más is, aki csinálja, és ezekszerint igazam is volt. Most milyen kapcsolatban vagy amúgy az öcséddel? Milyen gyakran találkozol vele? Szoktatok találkozni/beszélgetni?


19:34

2010. aug. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%

Hülye vagyok már, fiad, francokat; öcséd...


utolsó

2010. aug. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!