Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak sírok! 14 éves öcsém...

Csak sírok! 14 éves öcsém kiderült, hogy gázt szív régóta! Mit tegyünk?!

Figyelt kérdés
Nagyon zűrös volt a gyerekkorunk. Azért sírok, mert nemrég meghalt az osztálytársa 6 hónap után ugyanígy! Mit tegyünk? Anyuákkal már mindent kipróbáltunk! Régebben fű problémái is voltak. Nem bírjuk tovább. A városban a családsegítő fia ugyanilyen, tehát valahogy Ő nem hiteles. Intézet? Pszichiátria? Ne írjatok gonoszságokat kérlekl!! 21/L
2010. aug. 13. 17:26
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:

17:32 Már én is gondoltam erre. Igazam van, hogy gáz nagyon rossz? Mert Ő mintha nem hallaná meg! Mit mondjak neki?


Ti mit mondanátok? Kérlek!

2010. aug. 13. 17:34
 12/41 anonim ***** válasza:
100%
De azt hogyan tudja szívni?
2010. aug. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Igen, anyuék későn fogták. Engem és a nagyobbik öcsémet is. :( Én már 100-szor leültem vele.


Nálam (egytemre járok, munkám van, élettársam) sokkal nyugodtabb a környezet? Költözzön ide?? Az a baj, hogy már itt is talált ilyen cimborákat!!


Elnézést, de teljesen kétségbe vagyok esve.

2010. aug. 13. 17:38
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
A gáz tényleg borzalmas akkor már inkább fűvezzen!!!
2010. aug. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:

Öngyújtóból meg öngyújtó töltőből, erre rengeteg példa van itt... :( És nem csak feltevés, Ő maga is bevallja.


Nem tudom mit tegyek.

2010. aug. 13. 17:39
 16/41 anonim ***** válasza:
100%
hát nem hiszem hogy nagyon sokat tudtsz tenni
2010. aug. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%

17:34 vagyok. Ahol az én ismerősöm volt az egy Diákotthon,sokféle problémájú fiatallal foglalkoznak itt. De ezt mindenképpen csak pszichológus javasolhatja.Ezek olyan intézmények,ahol lefoglalják a fiatalokat egész nap,élvezetes programokat,egyéni tantervet és csak velük foglalkozó tanárt kapnak.De mindenképp keressetek fel pszichológust.Attól függetlenül ti is adhattok neki egy jó nagy adag fejmosást!!!

És igencsak fontos az is,hogy mi miatt fordult ilyen dolgokhoz.Ezt írd le légyszives. Esetleg elvált szülők vagy kiközösítették iskolában...

2010. aug. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%

figyelj ez valószínűleg nem a legjobb megoldás, sőt... de ha te is egyetértesz ezzel, esetleg saját tapasztalatod is van... akkor őszintén beszélgethetnél vele erről, nem kell leültetni hogy most végighallgatsz, hanem amikor együtt csináltok valamit. a fű legalább természetes, és abba nem fog belehalni. a gáz... hát szerintem az már semmiképpen sem elfogadható, elég durva.

neked és a másik testvérednek nem volt hasonló problémátok?

2010. aug. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:

Köszönöm! nagyon hosszú és csúnya történet. Elvált szülök, anyukám pasi ügyei, gyógyszerfüggősége, stb. Apu rendes, normális életet él.


Nekünk is voltak problémáink, de nem ilyen súlyosak. Valahogy kijöttünk bvelőle.


És bocsi, de nagyon szomorú vagyok.

2010. aug. 13. 17:57
 20/41 anonim ***** válasza:
100%
Apukátok segítségére nem számíthatsz?
2010. aug. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!