Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek? A húgom...

Ti mit tennétek? A húgom mentené a menthetőt.

Figyelt kérdés

Húgom és férje tíz éve vannak együtt. Sajnos már öt éve próbálkoznak gyermekvállalással hiába. Az elmúlt egy-két évben voltak lombik programon (nem sikerült), a húgomat többször műtötték is, olyan hormonkezelést is kapott, ami nagyon megviselte mind fizikailag, mind lelkileg.

Nem rég beszéltem vele telefonon, és zokogva mesélte hogy a férje válni akar. Tőlem kért tanácsot, mégis mit tegyen. Én azt mondtam neki, hogy ha szereti a férjét, akkor próbáljon meg mindent hogy helyrehozzák a kapcsolatukat. Javasoltam, hogy kedveskedjen a férjének, lepje meg, legyen vele figyelmes, érdeklődő, próbálja meg felkelteni az érdeklődését szexuálisan is, adjon magára, csípje ki magát. Hugi próbálkozik, de azt mondja egyelőre a férje nagyon elzárkózik. Hogy kötelességből ad egy sanszot a házasság megmentésének (mármint sógorom), de tesóm úgy érzi, fél lábbal már kint is van belőle. Hugi szerint van másik nő is. Úgy tudja, még nem volt semmi, de a sógorom hozzá menekült, amikor a legnagyobb boldogtalanságban voltak, és otthon csak egy depressziós nőt talált...

Ti mit javasoltok? Húgom mindenképp mentené a menthetőt, nem akar elválni. De azt is mondta ha a férje nagyon boldogtalan lesz, akkor nem láncolja magához. De ugye nem gondolom rosszul, hogy az ember nem dob sutba csak úgy egy tíz éves kapcsolatot, hanem megpróbálja megmenteni. Annyira szerették egymást, sosem gondoltam volna, hogy valaha ezt hallom tőle...


2017. aug. 4. 19:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
5%
Túl vagyok mert eleve nem akartam akarok soha kölyköt a férjem utálja őket nálam sokkal jobban,elfogadtam nem érdekel h nem lehet sőt örömmel tölt el látva a sok gyerekes nyűglődését h tuszkolnák vissza ha tehetnék h életük legyen.. Mi nekünk van pénzünk utazunk karrierünk van,nekik kölykük ami csak teher nyűg pénzkidobás.. De ma csak a kölyök számít attól leszel vki,munka karrier nem számít,8 általánosra szülni az tapsika van,a meddő meg férjet se érdemel. Ez ami indulatot vált ki,meg aki nem babamániás az már sátánimádó..
2018. nov. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Engedje el.

Ebből már nem lesz élő kapcsolat.

Nosztalgiából nem lehet visszahozni, ami menet közben elmúlt.

A húgod előtt is megnyílik egy út. Lehet, hogy valahol "vár rá" valaki, akitől normális úton gyermeke lesz.

Nehéz lesz, fájdalmas lesz.

A sógorodnak már jó ideje van valakije. Bevallja, vagy nem, de van. Ha nem így lenne, akkor nem akarna kilepni.

Ha marad a házasságban, a mellékág is marad, s ha közben jön a gyerek, akkor fog lelépni.

Kényelemből sokáig képesek bent maradni féllábbal, de ne legyetek naivak. Vagy most, vagy kicsit később, de menni fog.

Viszont addig megy a húgod ideje, addig hagyja meglopni az éveit, az életét.

Rázd fel a húgodat, lépjen ki. Én ezt tenném.

2018. nov. 17. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
21-es, te szegény. Szánlak.
2018. nov. 17. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Úristen.. szóval nem tudja felcsinálni, ezért válna el?? atya világ, de szánalmas emberek vannak már bocs. csak arra kellett neki a húgod hogy szaporodhasson? mi ő, valami papucsállatka, hogy csak eddig terjed ki az esze? komolyan mondom.. ha annyira kéne kölök mondjuk örökbe is lehetne fogadni vagy akármi.. de mondjuk ha kajak emiatt hagyná el, akkor a csajnak is jobb ha megszabadul ettől az ostoba ösztönlénytől, és keres egy olyan akinek nem csak reprodukcióra kell. 🤦🏻‍♀️
2018. nov. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%
#23 te meg mégis miért "szánod" az itteni egyetlen értelmes válaszolót?? mert nem annak szenteli az életet hogy szaporodjon? akinek nem kell kölyök az már szánni való? inkább ti vagytok szánalmasak, akik annyira jók hogy megszuletnek, felnonek, szaporodnak, megdoglenek. mint az állatok, annyi az eszetek, és annyit is csináltok. mert ösztönből cselekedtek és annyi önálló gondolatotok van mint egy egérnek, aminek annyi a célja hogy minek több kisegeret elljen. gratulálok.
2018. nov. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nem az a szànalmas, aki nem szeretne szabad akaratból gyermeket nevelni. Az egy sima döntés, amit intelligens stîlusban el lehet mesélni, mondani. Hanem, mint te is, akik leszóljàtok proli paraszt stîlusban azokat, akik szeretnének nevelni, meg egy gyermekről primitîv módon úgy beszéltek, hogy kölyök stb... A primitivségetek a szànnivaló, nem az életfelfogàsotok, hogy nem szeretnétek gyermeket.
2018. nov. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!