Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek? A húgom...

Ti mit tennétek? A húgom mentené a menthetőt.

Figyelt kérdés

Húgom és férje tíz éve vannak együtt. Sajnos már öt éve próbálkoznak gyermekvállalással hiába. Az elmúlt egy-két évben voltak lombik programon (nem sikerült), a húgomat többször műtötték is, olyan hormonkezelést is kapott, ami nagyon megviselte mind fizikailag, mind lelkileg.

Nem rég beszéltem vele telefonon, és zokogva mesélte hogy a férje válni akar. Tőlem kért tanácsot, mégis mit tegyen. Én azt mondtam neki, hogy ha szereti a férjét, akkor próbáljon meg mindent hogy helyrehozzák a kapcsolatukat. Javasoltam, hogy kedveskedjen a férjének, lepje meg, legyen vele figyelmes, érdeklődő, próbálja meg felkelteni az érdeklődését szexuálisan is, adjon magára, csípje ki magát. Hugi próbálkozik, de azt mondja egyelőre a férje nagyon elzárkózik. Hogy kötelességből ad egy sanszot a házasság megmentésének (mármint sógorom), de tesóm úgy érzi, fél lábbal már kint is van belőle. Hugi szerint van másik nő is. Úgy tudja, még nem volt semmi, de a sógorom hozzá menekült, amikor a legnagyobb boldogtalanságban voltak, és otthon csak egy depressziós nőt talált...

Ti mit javasoltok? Húgom mindenképp mentené a menthetőt, nem akar elválni. De azt is mondta ha a férje nagyon boldogtalan lesz, akkor nem láncolja magához. De ugye nem gondolom rosszul, hogy az ember nem dob sutba csak úgy egy tíz éves kapcsolatot, hanem megpróbálja megmenteni. Annyira szerették egymást, sosem gondoltam volna, hogy valaha ezt hallom tőle...


2017. aug. 4. 19:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos a férj megunta a dolgokat. A depressziós feleség egyik férjnek sem álma. A húgod állapota teljesen érthető, mert minden nő így reagálna a sok megpróbáltatásra. De a férjet is meg lehet érteni. Ő csak boldog akar lenni. Szerintem a mostani helyzetben egyenlőre menthetetlen ez a házasság sajnos. :-( Lehet próbálkozni rendbehozni a házasságukat, de nem látok rá sok esélyt, hogy hosszú boldog éveket élnének meg együtt. Egyszer megfogalmazódott benne, hogy válni akar, akkor az nyomot is hagy.
2017. aug. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
46%

Kedves utolsó! Naív vagy. Itt már nem használ az érzelmes beszélgetés, a hapi már döntött.

Pár százalék esély van, hagyni kell.

2017. aug. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
58%

Bocsi, utolsö előttinek szólt.

Utolsóhoz: nem értem meg azt, aki egy kapcsolatban félreke@él.

Aljas dolog, nem teszünk ilyet senkivel.

2017. aug. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
38%
Egyértelmű, hogy nem helyes, hogy megcsalja a feleségét! A férfiak gondolkodása más, mint a nőké: Nem vagyok boldog, keresek másikat, akivel az leszek. Vagyis egy szép, boldog, vidám, egészségest csajt, aki mindig szétteszi a lábacskáit.
2017. aug. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
41%
Ilyen helyzetben en azt tennem , hogy hagynam , hogy boldog legyen mivel velem nem boldog es legyen csaladja mert O azt szeretne de nekem sajnos nem lehet babam. Az O boldogsagat neznem nem a sajatomat. Aki egyszer mar nem erez semmit hiaba eroszakoskodok attol csak rosszabb lesz.
2017. aug. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
73%

9-es! A férjnek sem lehet gyereke, csak lombikkal...

Aljas féreg az ilyen...

2017. aug. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Érdekel még valakit a történet?

Októberben elváltak. A férj nem akart békülni/dolgozni a házasságon/megbeszélni... Gyakorlatilag elküldte a húgomat a közös házukból. Aztán mikor húgom elköltözött, egy hét sem telt el, és vissza akarta volna csinálni. Mármint a férj.

A húgom nem békült, így elváltak.

A férj szakított a harmadikkal. Hónapokkal később békült volna azzal a nővel is, de az sem békült már vele.

A férj egyedül van, a húgomnak van egy új párja.

2018. nov. 14. 07:55
 18/26 anonim ***** válasza:
81%

Köszi, hogy megírtad.


#9

2018. nov. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Elengedném a gyerekmániást. Én is meddő vagyok engem exanyos kiutált h haszontalan vagyok. :( Na de pont nem érdekel átadtam a helyet egy tenésznőnek az biztos hasznosabb. Azota olyan férjem van aki igy is szeret és nem egy nem létező babán kattog ami nélkül is lehet élni boldogan,aki kölyköt akar menjen csak..
2018. nov. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
73%
19 sajnàljuk, ami veled történt. De a mérges megnyilvànulàsodból làtszik (kölyök, tenyésznő stb...) hogy akàrmit mondasz te sem vagy túl ezen, azért van benned ekkora indulat.
2018. nov. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!