Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mentsem a menthetőt?

Figyelt kérdés

Tizenéves koromban nagyon önbizalomhiányos voltam, erről sok minden mehet, de nem akarok belemenni a részletekben. Ekkor minimális szinten sem foglalkoztam magammal, sovány voltam, nem nagyon járkáltam sehova, haverokkal is ha csináltunk valamit vagy ők jöttek át, vagy gépen és igen, sokat számítógépeztem. Lányokkal nem nagyon beszéltem, mondhatni féltem is tőlük, az önbizalom hiánya miatt. Ezután olyan 18 éves korom után lett egy köztes állapot. Már többször is kimozdultam, beszélgettem fiúkkal, lányokkal egyaránt, de aztán megint történt egy olyan dolog, ami miatt visszaestem az előtte lévő életvitelbe. 1 éve mondtam, hogy jó, ebből elég és próbáltam összeszedni magam, ez tartott is egy ideig.

Most érzem úgy, hogy teljesen meg vagyok elégedve magammal. Híztam is valamennyit, adok a kinézetemre, a legtöbb emberrel elbeszélgetek, elhülyéskedek, akár fiú akár lány, az életemet is elkezdtem alakítgatni, de az ismerkedés nem akar összejönni. Az is közrejátszhat, hogy a haverokkal ritkán tudunk kimozdulni együtt, mert már mindenki elköltözött valamerre, olyan havonta 1x-2x összeülünk, egyedül meg hát csak nem megyek szórakozni :D

Amikor van rá lehetőség kimozdulok és megyek programokra, de általában nem nagyon ismerkedem meg új lányokkal és semmi nem látszik kialakulni ilyen téren. Akikkel meg is ismerkedek valamilyen úton, azok is általában már ilyen 5-6 éves kapcsolatban élnek.

Hogy tudnám menteni a menthetőt? Hogyan tudnék párt találni? 22 F



2016. dec. 28. 17:20
 1/3 anonim válasza:
Ne aggódj, baba vagy még. Persze ismerkedni kell a nőkkel, de nem kell görcsösen közelíteni feléjük. De nagyon sokat kell velük trécselni,
2016. dec. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
hívd a mentőket
2016. dec. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Járj valamilyen csoportba, pl nyelvsuli hassonlók. Könyvtárban is lehet ismerkedni
2016. dec. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!