Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beköltöznétek olyan házba,...

Beköltöznétek olyan házba, amiről sok rosszat hallani?

Figyelt kérdés

Sokan elköltöztek onnan.

2-nél több öngyilkosság zajlott a falak között

Felkapott a ház arról, hogy rémtörténetek járnak róla.


Emiatt nehéz eladnia a családnak, olcsóbban kínálnák, de miért költöznek el onnan?

Szerintetek ez csak egy pletyka , mert minden városnak van legendája valamiről?

Mit tennétek, bevállalnátok?

Szép , emeletes házról beszélünk, egész jó egy családnak, ahol hamarosan gyerekek lesznek.


2017. júl. 28. 13:45
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Nem. Semmi szín alatt, még ha fizetnének érte, akkor sem. Láttam már egyet s mást, úgyhogy egyértelműen nem.
2017. júl. 29. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem ilyen ház nem kellene,az tuti!!!...Nem vèletlenul a szóbeszéd róla.

..nem tennèm a lábam se oda ami tele van negatív energiával ,a családom nyugalma mindennèl többet ér.36N

2017. júl. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%

Én elmennék megnézni a házat személyesen, és az alapján döntenék.

Ha annyira rossz az... aurája? kisugárzása? energiái?, akkor azt érzem akkor is, ha ott töltök egy-két órát, bejárom. Ha rosszul érzem magam, nem venném meg. Ha nincs ilyen, és még a ház is tetszik, minden további nélkül bevállalnám.

Ahol mi élünk - albérletben - arról is hallottam pletykákat, hogy rossz energiái vannak, meg kísértet, meg nem is tudom, az előttünk lakó eléggé érzékeny is volt rá, ő mindenféle fengshuit meg hasonlót vetett be, hogy száműzze. A beköltözésünk után az első hónapban sokszor éreztem magam rosszul, éjszaka felébredtem, hogy állnak mellettem, meg járkálnak a másik szobában, ilyesmik. A fürdőben sokszor hittem azt, hogy bejött a párom valamiért, pedig nem állt senki a függöny mögött. :) Eleinte a frászt hozta rám, aztán úgy voltam vele, hogy bármi is az, sok mindent nem tudok ellene tenni.

Fél éve élünk ott, mostanában már ritkábbak ezek a dolgok. A creepy része az, hogy a múltkor megemlítettem páromnak (korábban nem akartam, ne nézzen hülyének, inkább csak arra panaszkodtam, hogy nem alszom jól, ha ő éjszakás :D), és kapásból bólogatott, hogy a fürdőben volt már, hogy ő is azt hitte, hogy bejöttem, meg ott állok a függöny mögött...

De nem érezzük magunkat rosszul a lakásban, most már egészen otthonos. Ha van is ott valami, nem ellenséges. Mindenesetre a rossz energia elleni vudut ott hagytam az ajtó felett, amit felrakott az előző lakó. :D Nem vagyok túl ezo, tuti meg tudnám magyarázni a mi élményeinket is csövekkel meg gyenge elektromos hálózattal, meg akármivel, ha belemélyednék - de ártani biztosan nem árt az a cucc. :)

2017. júl. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az utolsó válasz sokat segíthet. Én nem hiszek, legalább is sokáig nem hittem ezekben a dolgokban.. Jelenleg én is olyan helyen lakom, ahol sokszor elhangzik a házban lakóktól, hogy ó olyan mintha Mihály még mindig itt lenne, sokszor érzem köztünk. Az idős úr aki előttünk lakott és halt meg a lakásban beköltözésünk után (szerintem) többször is megjelent nálunk, ha régi kedves tárgyait (albérletben vagyunk) felemelem, vagy elpakolnám, vagy egy tálját főzésre használnám mindig leesik valami, nagy huzat keletkezik, és a többi. Először nevettem ezen, aztán félni kezdtem, éjjelente felriadtam a lépteire, napközben körbe körbe kerestem a lakásban honnan hallom a fütyülését. Aztán elgondolkoztam, ha van is itt valaki, mit akarhatna tőlem? Miért haragudna rám? Új taktikát vetettem be (a saját gondolataim ellen) és innentől bármi furcsát hallottam, vagy éreztem, csak kedvesen odaszóltam: "Mi a baj Mihály? Vigyázok a dolgaidra, nem lesz semmi baj. Csak keverek egy kis tésztát ebben a tálban, rendben? Aztán már vissza is teszem." És ettől minden rossz érzésem és vele együtt minden ijesztő jelenség elmúlt. Nem mondom, hogy azóta sosincs huzat, nem esik le semmi, és nem hallom nyikorogni a parkettát, de nincs mitől tartanunk. Mihály (ha létezik, márpedig nem hinném) nem fog minket bántani. De nézd, ha teret és képzeletet adtam volna a gondolataimnak, és rettegni kezdtem volna az idős szomszédok megjegyzései hallatán lehet, hogy később felakasztottam volna magam a csillára..
2017. júl. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Elnézést a *tálját szó miatt, visszaolvasva szörnyen hangzik, de nem tudom, hogy lehet helyesen
2017. júl. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:

Nem. Semmi szín alatt, még ha fizetnének érte, akkor sem. Láttam már egyet s mást, úgyhogy egyértelműen nem.'


Tudnál mesélni, mire gondolsz?


Folyton azon gondolkozom én is, hogy lehet csak pletykálnak róla, és teljesen különböző okok miatt költöztek el, és az öngyilkosságra itt többen adtak magyarázatot, ezenkívül a normál haláleset lehetett az is, hogy valaki leesett a lépcsőn pl

Sosem volt szellemekkel tapasztalatom, durva az albérletes sztori is, egyszer kipróbálnék egy ilyen házat úgy, hogy sokan vagyunk bent, de ez a ház nem ezt a célt szolgálná .

A Mihályos sztoritol is ráz a hideg, lehet az előzők ezért költöztek el? Ők nem tudtam megemészteni egy ilyesfélét?

2017. júl. 29. 13:45
 37/38 anonim ***** válasza:

Nem, nem költöznék be, legfeljebb kíváncsiságból eltöltenék ott pár éjszakát. :)

Én is láttam, tapasztaltam, hallottam már dolgokat, és nagyon érzékeny is vagyok rá, egy ilyen helynek akkor is lehet nagyon rossz lenyomata/aurája, ha már nincs ott semmi. Kimondom, nem lennék elég bátor még egyszer végigcsinálni a dolgokat. :D

2017. júl. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
Mesélnél róla?
2017. aug. 1. 14:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!