Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beköltöznétek olyan házba,...

Beköltöznétek olyan házba, amiről sok rosszat hallani?

Figyelt kérdés

Sokan elköltöztek onnan.

2-nél több öngyilkosság zajlott a falak között

Felkapott a ház arról, hogy rémtörténetek járnak róla.


Emiatt nehéz eladnia a családnak, olcsóbban kínálnák, de miért költöznek el onnan?

Szerintetek ez csak egy pletyka , mert minden városnak van legendája valamiről?

Mit tennétek, bevállalnátok?

Szép , emeletes házról beszélünk, egész jó egy családnak, ahol hamarosan gyerekek lesznek.


2017. júl. 28. 13:45
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
Magadat gyozkodod, hogy atkozott..ahhoz kepest, hogy nem hiszel benne
2017. júl. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Szerintem is magadat győzködöd, úgyhogy mi nem fogunk tudni az ellenkezőjéről meggyőzni téged.. Sajnálom, ha félsz, de így ne költözz oda. Az ellenérzéseid sokkal erősebbek. Esetleg tényleg keresd fel a másik két családot és kérdezd meg őket, talán megnyugszol. Egyébként kitől hallod ezeket a pletykákat?
2017. júl. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

Párom is említette, hogy nagy neve van ennek a háznak,sokan rémtörténeteket mesélnek róla, gondolom a város lakói.

Illetve ezt mondta a hölgy is akivel beszéltünk telefonon, hogy mindenek előtt elmondaná, hogy a házról keringenek pletykák, jobb lett volna ha nem mondja, pedig csak őszinte volt.

2017. júl. 28. 17:03
 24/38 anonim ***** válasza:
93%

Nézd, ez egy olyan dolog, amiben egyedül neked és párodnak van döntési joga, teljesen mindegy, hogy léteznek-e szellemek vagy sem, egy ilyen történetű háznál még akkor is ki fog verni a frász, ha tudod, hogy csak a huzat csapta be az ablakot.

Nem lesz jó ott élni, hidd el.


Egyébként nem ijesztgetni akarlak, de a tesóm és én gyerekkorunkban költöztünk új házba, az öcsém már ott született.

Anyuék sosem érezték jól ott magukat, onnantól indultak a veszekedések, mi pedig onnantól féltünk a sötétben, előtte soha. Az öcsém egész életében, azóta is. Van egy rész a folyosón, ahol a mai napig nem merek sötétben eljönni, pedig már jócskán felnőttem azóta :)

Pár éven belül rengeteg furcsa dolgot tapasztaltunk: huzat nélkül kinyíló ajtók, zajok koppanások éjszaka, én konkrétan láttam egy átlátszó, ködös szellemszerű alakot átrepülni a szobán! A nővérem egyszer kiabálva kelt fel - egy szobában aludtunk -, hogy valaki azt súgta a fülébe, hogy "elmúlt az első óra". Ránéztem az órára, és bizony, jól tippeltetek, éppen hajnali 1 volt :)

Mai napig a frász tör ki, ha ezekbe belegondolok. Anyám sosem hitt a szellemekben ,de mostanában már csak azt mondogatja "igen, én is hallom a hangokat a padláson, dehát mit tudok csinálni".

Tény, hogy nálunk semmiféle tragédia nem történt, hál'Istennek, szóval mi már csak így tényként kezeljük, hogy talán van pár lakótárs is otthon, ki tudja :)


Fentiek fényében, én hiszek a szellemekben, ahogy a testvéreim is. Azokat is megértem, akik nem.

Viszont... mivelhogy konkrét bizonyítéka egyik oldalnak sincs a maga igazáról, költözzön csak be abba a a házba az, aki tökéletesen meg van bizonyosodva róla, hogy szellemek márpedig nincsenek. Teljesen mindegy, hogy kinek mi a meggyőződése ilyen téren, valakit erőszakosan arra ösztönözni, hogy olyan házba költözzön be, ahova magától nem merne, csak mert mi magunk hiszünk/ nem hiszünk valamiben, az elég nagy taplóság.

Ha meg véletlenül mégis igaz, vagy ne adj' Isten valami sorozatgyilkos szedi ott az áldozatait, akkor ki fogja odatartani a pofáját, hogy igen, én vettem rá őket, hogy odaköltözzenek?!

2017. júl. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
A mi házunkról is keringtek történetek. Alig találtunk szakembereket a felújításra, mindenki csak addig vállalta volna amíg megmondtuk a címet. 14 év utan kijelenthetem, semmi nincs amitől félni kellene. Néha váratlanul eldőlnek dolgok (évente párszor), és egyszer amikor egyedül voltam, a fürkőkádból úgy hallottam, mintha valaki mászkálna a házban. Akkor egy kicsit megijedtem, mert biztos voltam benne hogy bezártam az ajtót, de megkönnyebbültem, amikor kimentem és láttam hogy minden rendben van. Ezekre meg lehet más magyarázat is. Szerintem vedd meg, és ha bármi történik, ne ijedj meg, mert olyat még senki se hallott hogy a házban lakó szellemek megölték a lakót.
2017. júl. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen nektek.

Nem, nem gondolom, hogy megölnének, de nem a legjobb az sem, ha az ember kellemetlenül érzi magát otthon, főleg majd várandósan vagy gyerekekkel, a para azért benne van az emberbe, ha valamit hall ami szokatlan , még az is aki nagyon racionális beállítottságú ?!

2017. júl. 28. 18:27
 27/38 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok benne, hogy ennek a háznak sincs semmi baja, csak valaki elkezdte ezt a hülye szöveget és a lakóit egész idő alatt ez befolyásolta, minden bajukat a háznak tulajdonították, úgy működött, mint az önbeteljesítő jóslat.

Ahogy már írtam, engem az ilyen dolgok hidegen hagynak, de neked azt mondom, hogy TE ne költözz be ebbe a házba!

Amitől előre és látatlanban ilyen félelmeid vannak, azt nem szabad megvenni!

Olyat keress, ami lehet, hogy kevésbé szép, de ha belépsz úgy érzed, hogy hazaértél és máris szereted, mert abban leszel boldog!

2017. júl. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

Nincs akkora nagy választásunk sajnos, környéken maradnánk, itt lehetséges eddig 2 ház, az egyik a kérdésbe említett ház, a másik drágább mint ez a ház, de nem is néz úgy ki, nem tetszik elsőre sem, élőbe is megnézzük, de már képekről is látom, hogy nem lenne álmaim otthona.

Meg kell keresnem az előző lakókat mégis csak.

2017. júl. 28. 19:09
 29/38 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mit meséltek, mert felcsigáztál bennünket!:)
2017. júl. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
Rendben, remélem hamar elérem őket.
2017. júl. 28. 19:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!