Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beköltöznétek olyan házba,...

Beköltöznétek olyan házba, amiről sok rosszat hallani?

Figyelt kérdés

Sokan elköltöztek onnan.

2-nél több öngyilkosság zajlott a falak között

Felkapott a ház arról, hogy rémtörténetek járnak róla.


Emiatt nehéz eladnia a családnak, olcsóbban kínálnák, de miért költöznek el onnan?

Szerintetek ez csak egy pletyka , mert minden városnak van legendája valamiről?

Mit tennétek, bevállalnátok?

Szép , emeletes házról beszélünk, egész jó egy családnak, ahol hamarosan gyerekek lesznek.


2017. júl. 28. 13:45
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
58%
En tuti nem...Persze nyilvan csak mende-mondakrol beszelunk nem valos veszelyrol es csak rosszul jott ki, hogy pont ott pont 2halaleset stb. De en nem kockaztatnek
2017. júl. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
80%

Igen, nem hiszek a szellemekben.

Ne beszéld be magadnak, hogy az a ház rossz, mert akkor az is lesz, nem fogod magad jól érezni benne.

2017. júl. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy konkrétan szellemekre kell-e gondolni, lehet csak okoz egy rossz közérzetet , nem kell ehhez szellem, fogalmam sincs mire gondolhatnék, de volt esetem erről..Elmentem egy épület előtt, ránéztem, és volt az a fura érzésem, hogy jártam már itt, és minél előbb elakarok innen kotródni, mert belőlem ez a hely, óriási frusztrációt vált ki. A 2nél több öngyilkosság lehet éppen véletlen, lehet egy egész család itt élte le az életét, és sokan öngyilkosak lettek közülük, mondjuk anyagi gondok miatt.

Csak ha megveszi az ember, és beigazolódik, hogy nem a legjobb, ahogy döntöttünk, utána hova megyünk, kinek adjuk el?

2017. júl. 28. 13:54
 4/38 anonim ***** válasza:
93%

Engem nem érdekel.

Egy hely "szellemét" mindig a bent élők lelkisége és élethez való hozzáállása alakítja.

Az viszont előfordulhat, hogy van valami káros földsugárzás - ami bárhol lehet - ezt hivatalosan be lehet méretni és árnyékolással, szigeteléssel lehet ellene tenni.

Tehát nem a helyi sámánt kell hívni, hanem egy radiesztéziával foglalkozó céget.

2017. júl. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
72%

... és még annyit az előzőhöz:

Ha egy házban mentálisan halmozottan terhelt család lakik, akkor előfordulhat öngyilkosság, de ez nem a ház hibája.

Ismertem én olyan családot, ahol négyen lettek öngyilkosok a szűk családból és nem egy helyen laktak. Kettő ráadásul nem is az országban.

Ha tetszik a ház, csak a saját érzéseidre hagyatkozz, ne törődj vele ki, mit mond, alakítsd a saját kedvtelésed szerint és éred magad jól benne!:)

2017. júl. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

Én nem. Minden helynek, háznak megvan a maga atmoszférája, nem kell pont szellentörténetekre gondolni.

Van, amikor egyszerűen nem érzed jól magad egy épületben, szobában. Én az egyik ismerősünk lakását éreztem nagyon nyomasztónak, depisnek, egyszerűen rossz volt ott lenni.


Saját otthonom legyen meleg, derűs, biztonságot nyújtó. Ha ezt nem érzem, akkor lehet bármilyen olcsó.

2017. júl. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

Az is előfordulhat, hogy a sok tragédia miatt, rajt maradt egy rémtörténet.

Előttünk 2 család költözött el, egy 2 gyermekes , illetve egy várandós asszony és a férje, amit nem értek, ideális hely ez egy nagy családnak.

4 szoba, amerikai típusú konyha, egy kisebb nappali , egy egész szép lépcső, és fent lent is fürdő/wc, vannak hibái, nem tökéletes a ház, de kis dolgokról beszélünk, az egyik szobába egy festés nem ártana, de amikor valaki valahova beköltözik alapból a saját otthonává formálja, nem is gondolom hibának.

2017. júl. 28. 14:08
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
te fogékony vagy az efféle jó dolgokra így neked ez nem ajánlott de egy józanul gondolkodó családnak ez nem okoz majd gondot, de azért költözés előtt érdemes a szomszédokat kikémlelni mert putrisok mindenhol vannak
2017. júl. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Sosem a ház határozza meg a lakóit, hanem fordítva. A leglepusztultabb, legridegebb helyből is lehet csodálatos otthont varázsolni, viszont egy palotában is lehetsz elveszett, magányos, rosszkedvű. Rajtatok múlik.
2017. júl. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Én arra is gondoltam,megkérdezem a másik 2 családot, miért költöztek el, nekem külső szemlélődőként jó nagy hülyeségnek tűnik ott hagyni egy ilyen házat miközben családjuk van/lesz, a legideálisabb hely.
2017. júl. 28. 14:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!