Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kapok minden rosszat én?

Miért kapok minden rosszat én?

Figyelt kérdés
Már egy éve szenvedek súlyos depresszióba. Amikor össze jött minden barátnőm el hagyott tartós kapcsolat után. A családom hátat fordított nekem. Édesapám kis koromban el hagyott minket.Sajnos mindig egyedül vagyok soha nem keres engem senki és nincsenek barátaim se. Család pedig folyton rohan és soha sincs rám idejük. Ez a betegség már olyan rossz fázisba van hogy 2x voltam gyogyintézménybe és most is gyógyszereket szedek de nem használnak. Éjszaka nem tudok aludni egész nap idegeskedek már úgy érzem a magány fel emészt és senki nem segít/nem foglakozik velem pedig én bárkinek segítettem eddig akinek szüksége volt rám. Már semilyen kiutat nem látók ebből az életből. Bocsánat a helyesírási hibákért és köszönöm a válaszokat előre is. 18/F

#ez velem?
2017. febr. 24. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Erre csak annyit tudok mondani (mivel nem vagyok jártas a "szakmában"), hogy neked csak a koroddal van probléma. Ezek ugyanis nem ilyenkor szoktak előjönni. Ilyen idősen még tele kell lennie a zsebedben több életcélnak is, amik közül ha valamelyik becsődöl ott a többi. Én 17 voltam, mikor dobott az első barátnőm, akivel 3 éve voltunk együtt. Rá két évre meghaltak a szüleim is. Amikor az utóbbit megtudtam igazából 2-3 napig fel sem fogtam, mert nem igazán volt rá időm. A temetésre sem tudtam sajnos elmenni, amit azóta is bánok. Jobban visszagondolva, egyik sem volt rám hatalmas hatással, mert voltak akkor sokkal fontosabb céljaim is. Neked is ezt tanácsolom, keress valami hobbit, szakmát. Az én alapvető mentalitásom az, hogy amit túlzásba lehet vinni, azt túlzásba is kell. Ezzel könnyen át lehet vészelni az ilyen időszakokat.
2017. febr. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Túl korán küldtem a többi lemaradt:


A megszállottság csodákra képes.

A kapcsolatok függése (az írásodból ezt veszem ki) hosszútávon nem vezet célra. Jó ha van az embernek egy-két ismerőse, akivel nyíltan mindentől tud beszélni, de ha nincs annak sem kell problémának lennie. Én már amióta az eszemet tudom nem nagyon barátkozom önszántamból. Középiskolában is csak 1 sráccal tartottam a kapcsolatot, mert volt neki kocsija és így mindig hazavitt suli után. Csak fogom a fejem, mikor hallok valakiket beszélgetni az utcán, hogy ez meg az ilyet meg olyat tett velem. Sosem értettem, hogy hogyan lehetnek ennyire hülyék az emberek, hogy mindenkivel elkezdenek haverkodni, aztán ha kicsit durvábban beszél vele akkor meg rohan haza a sarokba pityeregni. Kellenek a halálnak emberi kapcsolatok, az egész "társadalmi szerződés" az "átlag emberek" között nagy baromság úgy ahogy van.

Itt vagyok 23 évesen, és boldog vagyok. Nem változatnék semmit az életemen. Jelenleg a legnagyobb problémám, hogy meghalni se lenne időm, ami végülis jó, hiszen ezáltal tudom, hogy jó irányba haladok (nem mintha lenne végállomás).


23/F

2017. febr. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a jó tanácsokat. Csak nagyon nehéz így élni hogy senkire nem számíthatok és ez hatással van mindenre
2017. febr. 25. 00:41
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
kezdj el sportolni, szakkörök, koncertek... járj emberek közé hogy barátokat találhas
2017. márc. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ismerek két idézetet:

" a fájdalom orgossaga egy kellemes zene es jo társaság"

"a munka segit terelni a figyelmet".

Na most, nem arra gondolok hogy dolgozd magad agyon, hisz "munka" lehet olyan dolog szivesen teszel: Kertészkedés, rajz stb. Tehát foglald el magad, mert ha semmit tevesben vagy, becsavarodsz.

Sokbsikert kívánok, es nyiss a világra!

2017. máj. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Dogozok elég sokat mert mezőgazdaságban vagyok de ez sem segít sokat
2017. máj. 7. 19:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!