Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Jelenleg a kisebbik fiammal és a barátnőjével élek együtt. A lány abszolút nem nevezhető háziasnak, igaz dolgozik viszont alig főz, hetente 1-2x takarít. Ezzel még úgy vagyok, hogy a fiam dolga, ha neki jó ez az élet.

Megfigyeltem, hogy amikor a fiam dolgozik a barátnője minden este '''futni''' megy. Igen, futni...4-5 órát! Komolyan mondom,hogy a fiam ezt beveszi. Elmegy délutan 5-6 órakkor a lány és hazajön késő este 10-11kor. Egyértelmű, hogy nem fut addig és az is, hogy miért csak akkor megy amikor a fiam dolgozik.

Amikor szóvá mertem ezt tenni a fiam megkért,hogy keressek megoldást a lakhatásomra, mert nem akarja,hogy a kapcsolata rámenjen arra, hogy itt vagyok.

Sose néztem volna ki ezt a fiamból. Egy szinte még kislány kötélen rángatja és ellenemfordul. Arra gondolok könnyebb így, mint elismerni, hogy átveri.

Nem szólok bele többet, de ti mit gondoltok? Nekem kellene elnéznem, hogy a szemem előtt csalják a fiamat?


2017. júl. 28. 11:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
57%

Nekem az a véleményem, hogy ha az anyóssal kéne együtt élni, én bizony egy percig sem tenném. Hálás lehetsz a lánynak, hogy még nem hagyta ott a fiadat, és hálás lehetsz a fiadnak, hogy megtűr. Miért nem saját lakásban vagy albérletben laksz, miért rajtuk élősködsz? Ha pedig azt teszed, akkor már bocs, de miért nem fogod be a pofádat??? Nem csodálom, hogy a lány fél napokra elmegy, amikor a fiad nincs otthon - már a leírás alapján is teljességgel elviselhetetlen vagy. A fiad nyilván pontosan tudja, hogy miért megy el a barátnője. Mert nem tud téged elviselni, és inkább elmegy futni, barátnőkhöz, plázázni vagy ki tudja, csak ne kelljen a mérgező anyósával egy légtérben lennie. A fiad rendes, hogy nem rakott eddig az utcára, annak ellenére, hogy megmérgezed az életüket.

"A lány abszolút nem nevezhető háziasnak, igaz dolgozik viszont alig főz, hetente 1-2x takarít."

MIÉRT MI A F.T KELLENE CSINÁLNIA????

DOLGOZIK B#SZOD! Ezzel az erővel a fiacskád mit csinál otthon? Takarít? Főz? NEEEEM? Pedig az ő dolga is!

Gondolom te sosem dolgoztál, csak eltartották a p.csádat, azért sincs egy luk amiben lakhatnál!

Heti kétszer takarít! Mit akarsz még? Én havonta veszem rá magam! Nem főz? És miért nem főzöl nekik te? Ott élősködsz, nincs más dolgod és még ennyire sem vagy képes?

Te egy irigy és megkeseredett némber vagy, és nem jössz rá arra, hogy a ány nem félrelép, hanem menekül otthonról! De biztos te mindig megcsaltad a férjed és magadból indulsz ki!



Hogy mit gondolok erről?


"Jelenleg a kisebbik fiammal és a barátnőjével élek együtt."


Miért? Neked nincs lakásod? Akkor hálásnak kéne lenned,hogy náluk lakhatsz, A lány abszolút nem nevezhető háziasnak, igaz dolgozik viszont alig főz, hetente 1-2x takarít. Ezzel még úgy vagyok, hogy a fiam dolga, ha neki jó ez az élet.

Megfigyeltem, hogy amikor a fiam dolgozik a barátnője minden este '''futni''' megy. Igen, futni...4-5 órát! Komolyan mondom,hogy a fiam ezt beveszi. Elmegy délutan 5-6 órakkor a lány és hazajön késő este 10-11kor. Egyértelmű, hogy nem fut addig és az is, hogy miért csak akkor megy amikor a fiam dolgozik.

Amikor szóvá mertem ezt tenni a fiam megkért,hogy keressek megoldást a lakhatásomra, mert nem akarja,hogy a kapcsolata rámenjen arra, hogy itt vagyok.

Sose néztem volna ki ezt a fiamból. Egy szinte még kislány kötélen rángatja és ellenemfordul. Arra gondolok könnyebb így, mint elismerni, hogy átveri.

Nem szólok bele többet, de ti mit gondoltok? Nekem kellene elnéznem, hogy a szemem előtt csalják a fiamat?

2017. júl. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
73%
Na valamit elcsesztem, benne maradt egy szövegrész, de mindegy, a lényeget leírtam. Ritka elviselhetetlen ember vagy, a vicclapok anyósa! Ha lenne benned némi gerinc, elhúznál onnan és nem tennéd tönkre 2 fiatal életét!
2017. júl. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
57%

Lehet, hogy ötlettelen kamu, de ha tényleg igaz, akkor kiscsaj menekül itthonról.

Nincs kedve veled üldögélni otthon szerintem, ezért inkább lelép.Én is ezt csinálnám, nyugodt lehetsz, átmennék egy barátnőmhöz, vagy kondi terembe egy aerobic órára aztán még egy kis traccsolás az edzőtársakkal, hidd el meg lehet oldani. Az hogy nem házias, totál nézőpont kérdése, egy dolgozó modern nőtől ne várd el, hogy munka után nagytakarítást csináljon és 3 fogásásos ebédet villantson. De erről meg az a véleményem, hogy abszolút nem rád tartozik, ki-hogyan éli az életét. Mert ugye milyen alapon is ítélkezel? 3 felnőtt ember él egy fedél alatt, nehogy már ne lehessen megoldani a főzést, takarítást valahogy, vagy csak a kis barátnő dolga ez is?

A helyedben tényleg keresnék másik lakhatást, mert kb. zsigeri szinten utálod leányzót.

2017. júl. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
57%

Mikor nálunk voltak vendégek hosszabb ideig, és besokalltam, én is leléptem több órára valami kamu indokkal - hogy ne bántsam meg őket. Most mondjam a szemükbe, hogy magányra van szükségem, sok ez az összezártság? És amúgy hogy jön ehhez, hogy nem házias a lány? Ha ez valóban a fia dolga, minek kellett itt most megemlíteni? Akkor mégiscsak problémája van vele.

Tessék szépen elköltözni tőlük és nem tönkrevágni a rosszindulatával, gyűlölködésével a kapcsolatukat.

2017. júl. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
57%

Gonosz Banya tetszik lenni. 😘


Maga elől én is csak menekülnék, az tuti!!!


Foglalkozzon a saját életével szerintem.

Jahh,hogy olyan magának nincs? 😱 😅


Az én "anyósom" is hasonló magához,higye el egy percet sem élnék vele egy házban,inkább véget vetnék a kapcsolatoknak,pedig már gyerekünk is van.


28/N

2017. júl. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Annál egészségtelenebb nincs, mint hogy anyós jelölt, vagy tényleges anyós egy lakásban éljen a fiatalokkal.

Semmi közöd hozzá, hogy mikor mit tesznek. Ha kétszer csinál nagytakarítást, az elég szép, nyilván nincs szükség rá minden nap.

Hogy mikor fut-szalad, kondizik, ahhoz meg aztán végképp nincs közöd.

Azért megy akkor, amikor a fiad dolgozik, hogy mindig együtt tudjanak lenni. Az lenne a baj, ha akkor menne futni, amikor a fiad otthon van, mert alig maradna idejük egymásra.

Te csak ne fantáziálj.

Foglald el magad. Nincsenek barátnőid, akikkel elfoglald magad, színházba, moziba, kirándulni járj, akikkel közös programokat tudsz szervezni?

A fiadnak igaza van!

2017. júl. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!