Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák, ti mit gondoltok erről?

Anyukák, ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek arról, ha valaki anyaként, gyerek mellett is simán felvesz a strandon tangás fürdőruhát? Nem tartjátok helyénvalónak, mert egy szülőhöz már egyáltalán nem méltó, ha így öltözködik, vagy nincs ebben semmi kivetnivaló? Ti felvennétek?

Nem vagyok anyuka, nem vagyok érintett a kérdésben, csak érdekel mi a véleményetek.


2017. jún. 27. 20:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Ha jó a segge miért ne? Egy anyának már nem "illendő"? Nem a középkorban vagyunk.
2017. jún. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
Én nem szeretem pl a cérnatangás alsóneműt, de ha sima tangás, azt felvenném. Anyuka vagyok vagy nem, akkor is 23 éves, és nem értem, miért kéne zsákban járnom.
2017. jún. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%
Attól, hogy még anyuka azt vesz fel amit akar(ha nem ütközik szabályokba).
2017. jún. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem senkinek nem kellene nyilvánosan tangát hordani. Az tök midegy, hogy van-e gyereke.
2017. jún. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
80%
Anyuka vagyok ket gyerekkel, 39 eves, jobb a fenekem mint a 20 evesek 90%-anak, es soha nem vennek fel tangas bikinit. Nem a gyerekek miatt hanem mert a majdnem pucer fenekem nem arra van, hogy kozszemlere tegyem, es en sem szeretem nezni masoket. Es szerintem izlestelen is, a tangas bikinis fenekeken mindig ott van vagy a pad lenyomata, vagy a medence szelenek a nyona, vagy a beton mintazata, vagy a piros folt a foldon ulestol. Le lehet pontozni, maradi vagyok :)
2017. jún. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%
Nem vagyok anyuka, de őszintén szólva én senkin nem akarom látni, sem 20 éves feszes cicababán, sem hatgyermekes asszonyon. Nem strandra való. Mutogassa a párjának a hátsóját.
2017. jún. 28. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
96%

Sose szerettem tanga bikinit hordani, gyerek előtt se és most se. Egyszer egy sima kétrészest vásároltam és volt hozzá egy tanga alsó is, azt is inkább elajándékoztam.

Azt viszont magasan és folyékonyan letojom, hogy más mit visel a strandon, amíg nem villantja ki az elsődleges nemi jellegeit.

2017. jún. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
22%
5-ös, a sima alsós fenekeken is ott a lenyomat ugyanúgy. Ha nem tetszik a tangaalsó, az egy dolog, csak ez elég rossz kifogás. :)
2017. jún. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem mindegy, hogy van-e gyereked, nincs, hány éves vagy, milyen a tested, a tangás alsó nem ízléses (mármint az a fajta, amiből az egész segged kivan, nem a szolidabb féltangás). Anyukáknál talán az egy plusz indok ellene, hogy ne ezt tanítsa a gyerekének.
2017. jún. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
88%

Nekem a tamga az kb olyan mint egy idegen darab😂

Nem ertem mire jo, miert jo ez a noknek?

18vagyok, nehany osztalytarsam is abba jar, es kerdem magamban megis minek meg kinek? Bocs a maradi felfogasert :D

Kerdesre valaszolva: ha jo az alakja akkor talan, de sztem ne ilyen helyen vegye fel. Ha tinedzser gyereke van az sztem szegyelne, hogy igy oltozik az anyja, barhogy nez ki...

2017. jún. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!