Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák, ti mit gondoltok erről?

Anyukák, ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek arról, ha valaki anyaként, gyerek mellett is simán felvesz a strandon tangás fürdőruhát? Nem tartjátok helyénvalónak, mert egy szülőhöz már egyáltalán nem méltó, ha így öltözködik, vagy nincs ebben semmi kivetnivaló? Ti felvennétek?

Nem vagyok anyuka, nem vagyok érintett a kérdésben, csak érdekel mi a véleményetek.


2017. jún. 27. 20:29
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
42%

"Nem vagyok anyuka, de őszintén szólva én senkin nem akarom látni, sem 20 éves feszes cicababán, sem hatgyermekes asszonyon. Nem strandra való. Mutogassa a párjának a hátsóját."


Nem kell bámulni, és ennyi. Kérdezd meg a férjedet, hogy egyetért-e veled! :-)

2017. jún. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
70%

A férj vagyok!

Sajnos a legtöbb nő csak azt hiszi, hogy jó a se gge. A párja meg nem meri megmondani neki az igazat!!

Utálom, amikor egy narancsbőrös, lógó, óriási se gg kitakarja a teljes panorámát!

2017. jún. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
56%
Én meg azt utálom, amikor valakinek a feje helyén van az az említett testrész, mert csak az jön ki belőle, ami abból a bizonyos testrészből.
2017. jún. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
34%
Te említetted a feszes 20as lányokat... :) Ezek után én is azt írnám, hogy én vagyok a férj :P
2017. jún. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Az nem én voltam, ha megnézed még a pontszámunk de stimmel.
2017. jún. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
91%
11. Én említettem. És el kell mondanom én is csak 22éves vagyok, eléggé feszes és jó testű, ettől függetlenül nem akarom más nők mindenét bámulni, főleg mert néha iszonyat gusztustalanul viselkedik néhány. Tavaly a balcsin a 40-es tangás nőci még a melltartóját is ledobta a játszótértől pár méterre. Az anyukák meg nem mertek szólni, hogy ezt azért nem kéne.
2017. jún. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos szinte mindig azok a dagadt, lelakott nők teszik közszemlére a b(h)ájaikat, akiknek már nem kellene. Akiket csupán az különböztet meg a rozmároktól, hogy azokon nincsen tanga.
2017. jún. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Anyuka vagyok.

Én szeretem a tangát.

Nem azért edzetem vissza a formám,hogy takargassam magam.

Majd ha nagyi leszek s rozzant akkor takargatom magam.


Ui:brazil bikinis nagyi szépségverseny megvan?

2017. júl. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Véleményem:nem tetszik a tanga.

De majd a tangás,melltartóledobós nénik fognak válaszolni a fiaim kérdéseire,hogy mér' van kinn a néni sejhaja meg cicije. Isten bizony oda viszem majd,hogy kérdezze meg az illetékest. :) Én úgyse fogom tudni a választ.

2017. júl. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Hát nem zárdába vonult. Attól hogy gyereke van nem lett hirtelen 50 éves.

Láttál már 20-25 éves lányokat? Az már simán ott van hogy gyereke van. Most Ő azért ne vegye fel azt amit a barátnője, mert neki van gyereke a másiknak meg nincs?

2017. aug. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!