Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyukák 2 gyermekk...

Adrika kérdése:

Egyedülálló anyukák 2 gyermekkel! Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Több,mint 4 éve vagyok együtt a párommal,van egy 3 éves kislányunk és egy előző kapcsolatomból született fiam(7).

Nem megy már az együttélés,nem tudok közeledni hozzá,nem szeretem/emellett még mindig sokszor felelőtlenül,meggondolatlanul dönt-egyedül!-fontos(főként anyagi) dolgokban és betelt a pohár/.Megbeszéltük,hogy külön költözünk.Jelenleg albérletbe vagyunk,én maradnék itt a gyerekekkel,ő vissza anyjáékhoz!Megbeszéltük,hogy amíg nem tudok olyan munkát találni,ahol tudom a gyerekeket oviba-suliba vinni,marad.Nekem nincs hova mennem!Szerintetek találok olyan munkát ahol 1 műszak van és nem 6-ra kell járni?És ha minden lehető önkormányzati...támogatást megkapnék,vajon tudnám fizetni(35+rezsi)?


2011. júl. 20. 13:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát fogalmam sincs,hogy kapsz-e munkát. Mi a végzettséged?
2011. júl. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom,gyárban mindig van állás az tuti.Nagyszülő nincs? Nincs szülő, akivel összeköltözhetsz?

Én özvegy vagyok egy gyerekkel, nehéz kifizetni mindent egyedül, de nem bírom elviselni, ha rászól egy vadidegen a gyerekemre. Ráadásul a férfiak kieszik az embert a vagyonból.

2011. júl. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nőiruha-készítő vagyok,de a szakmámba nem dolgoztam még.Kom-Eszt.megye!Nagyon úgy érzem,nem lesz könnyű!Jelenleg 2 műszakba dolgozom,de a főnököm hallani se akar arról,hogy csak 1 szakba járjak,ráadásul hogy ne 6-ra...Két műszakba viszont nem tudom megoldani őket!
2011. júl. 20. 13:34
 4/16 anonim ***** válasza:

Ez borzasztó!

Még Budapesten sem lehet csak több műszakban dolgozni.

A bébiszitter megfizethetetlen!

Ötletem sincs, hogy mit tegyél. Csak szülői háttér vagy barátnő tud segíteni.

2011. júl. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Vagy legyél bébiszitter. Vigyék hozzád a gyerekeket, úgyis ott van nálad kettő, majd eljátszanak. Egy próbát megér.
2011. júl. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Kedves Második!Édesanyám tőlünk 15 km-re lakik,de még ő is dolgozik,így nem tud segíteni.A gyárakkal szintén az a gond,hogy 6-ra kell járni és többnyire 3 műszakosak,vagy 12 órás a munkaidő.
2011. júl. 20. 13:42
 7/16 A kérdező kommentje:
Kissé felháborító,hogy az egyedülálló szülőkre senki sem gondol.Nem létesítenek olyan munkahelyeket,ahol pl.7.30-15.30-ig kell dolgozni és a gyerekét is meg tudná oldani az ember...
2011. júl. 20. 13:45
 8/16 anonim ***** válasza:

Hát,szerintem akkor sem jobb a helyzet, ha van két szülő azonos beosztással. Mit szóljon egy 3 műszakos?

És a párod mennyire messze költözik?

2011. júl. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
kemény az élet...
2011. júl. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Kb.20 km-rel odébb költözik.
2011. júl. 20. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!