Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyukák 2 gyermekk...

Adrika kérdése:

Egyedülálló anyukák 2 gyermekkel! Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Több,mint 4 éve vagyok együtt a párommal,van egy 3 éves kislányunk és egy előző kapcsolatomból született fiam(7).

Nem megy már az együttélés,nem tudok közeledni hozzá,nem szeretem/emellett még mindig sokszor felelőtlenül,meggondolatlanul dönt-egyedül!-fontos(főként anyagi) dolgokban és betelt a pohár/.Megbeszéltük,hogy külön költözünk.Jelenleg albérletbe vagyunk,én maradnék itt a gyerekekkel,ő vissza anyjáékhoz!Megbeszéltük,hogy amíg nem tudok olyan munkát találni,ahol tudom a gyerekeket oviba-suliba vinni,marad.Nekem nincs hova mennem!Szerintetek találok olyan munkát ahol 1 műszak van és nem 6-ra kell járni?És ha minden lehető önkormányzati...támogatást megkapnék,vajon tudnám fizetni(35+rezsi)?


2011. júl. 20. 13:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hát, akkor nem megoldható,hogy ő vigye a gyerekeket.

Testvér, unokatestvér nincs, vagy barátnő?

Rám simán rámsózták a szomszéd kölköt, mondjuk nagyon utáltam a gyereket, utálom is, de még így is elvállaltam, szóval szerintem nálad is lenne,aki elvállalja.

2011. júl. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó!Igen,talán a legjobb az lenne,ha lenne valaki,aki elviszi őket reggel!De ha nem találok másik melót,nem várhatom el senkitől,hogy délutános héten menjen értük,mert akkor is este fél 11-kor érnék haza,addig mi lenne velük?
2011. júl. 20. 14:01
 13/16 anonim ***** válasza:
Ez van, ha valaki 2x is belenyúl a szarba. Ha nem kéne elválni, akkor most nem lenne probléma.
2011. júl. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Hmm.csak megemlíteném,hogy az első gyerekkel 6,5 hónaposan lépett le apuka,amiatt maradtam egyedül.Most pedig...nem vagy a helyemben,nem tudod,milyen így ne ítélkezz!Köszi!
2011. júl. 20. 14:16
 15/16 A kérdező kommentje:
6,5 hónapos terhes voltam,mikor lelépett apuka.És "kedves" Utolsó!Soha nem tudhatod,hogy alakul az életed,bármikor kerülhetsz Te is hasonló helyzetbe!
2011. júl. 20. 14:23
 16/16 anonim ***** válasza:

Az egyedülállókra nem gondol a kormány sem, csak azt nyomatják, hogy fogy a magyar és szüljünk sokat.

Ja, ki neveli fel? Ja a nő és érdekes a politikusok férfiak, ők is csak du.gni tudnak.


Vidéki viszonlatban hasonló sorsú anyukát kereshetsz, aki hajlandó elvállalni a gyerekeket esetleg idős asszonyt, pici pénzért, nagymama helyettesítőt.

Jobb ötletem nincs.

2011. júl. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!