Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Jelenleg a kisebbik fiammal és a barátnőjével élek együtt. A lány abszolút nem nevezhető háziasnak, igaz dolgozik viszont alig főz, hetente 1-2x takarít. Ezzel még úgy vagyok, hogy a fiam dolga, ha neki jó ez az élet.

Megfigyeltem, hogy amikor a fiam dolgozik a barátnője minden este '''futni''' megy. Igen, futni...4-5 órát! Komolyan mondom,hogy a fiam ezt beveszi. Elmegy délutan 5-6 órakkor a lány és hazajön késő este 10-11kor. Egyértelmű, hogy nem fut addig és az is, hogy miért csak akkor megy amikor a fiam dolgozik.

Amikor szóvá mertem ezt tenni a fiam megkért,hogy keressek megoldást a lakhatásomra, mert nem akarja,hogy a kapcsolata rámenjen arra, hogy itt vagyok.

Sose néztem volna ki ezt a fiamból. Egy szinte még kislány kötélen rángatja és ellenemfordul. Arra gondolok könnyebb így, mint elismerni, hogy átveri.

Nem szólok bele többet, de ti mit gondoltok? Nekem kellene elnéznem, hogy a szemem előtt csalják a fiamat?


2017. júl. 28. 11:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Azt gondolom hogy logikusan nezve, ha lany megcsalna akkor nem ugy tenne, hogy elmegy estenkent orakra amikor tudja, hogy maga unalmaban mast sem csinal, mint vele foglalkozik.
2017. júl. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Ismét egy ötlettelen kamu kérdés...
2017. júl. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
54%
Kövesd őt titokban, hogy megnézd, hová fut.
2017. júl. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Ha az ő lakásukban laksz, és nincs hova menned, akkor jobb, ha bólogatsz mindenre, mert a végén az utcán találod magad.
2017. júl. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

Jaj de örülök, hogy nem ilyen az anyósom!


Lehet esetleg menekül otthonról a lány, mert maga miatt már nem is akar otthon lenni, pedig ha dolgozik, talán neki is jól esne egy kis pihi!

Ha pl a margitszigetre jár le futni, vagy futóklubba, akkor pesterzsébetről az nem a szomszédban van.

Vagy futás után, előtt még beül valahová, mert semmi kedve a maga hülyeségeit hallgatni.


Amikor nálunk fent alszik 4-5 napra rokon, én is utálok takarítani, mert nem akarok senkit sem kerülgetni, és utálom, ha beleszólnak abba, mit hogy kellene, szerencsére nekem normális a család, és nem is tenne ilyet. Lehet ha nem a nyakukon lakna, takarítani és otthon lenni is nagyobb kedve lenne!


Amúgy meg az elsőnek igaza van, ha megcsalná a maga fiát, azt nem így tenné, ilyen nyiltan és ostobán.

2017. júl. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%

futni meg azért csak akkor megy, amikor a fia dolgozik, mert amikor nem dolgozik, vele akar lenni, gondolom én.

Plusz amiatt, mert amikor nincs otthon a fia, nem akar magával kettesben lenni. Inkább elmenekül a saját lakásukból!

2017. júl. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Lehet az az oka is az esti futásnak, hogy nem akar a hárpia anyóssal otthon maradni.

De persze az sem kizárt, hogy félredug, bár ehhez nem kéne neki 5 óra, tinderen 5 perc alatt talál rá hajlandót, ha akar.

2017. júl. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Hányszor kéne takarítani hetente? Ráadásul ha ő is főz meg takarít heti 1-2x, meg maga is meg a fia is, akkor már le is van fedve az egész hét. Vagy úgy gondolja hogy a lánynak kéne vinni az egész háztartást miközben hárman is laknak ott?
2017. júl. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%
Arra nem gondolsz, hogy ok, elmegy futni, lehet még mást is edz és után felugrik a barátnőihez, vagy beülnek még valahova? AZ meg Te tök egyértelmű, hogy akkor megy mikor a fiad dolgozik, mert máskor talán együtt akarnak lenni. Nem kell a Te orrodra kötnie a lánynak, mikor kivel hova megy. Semmi közöd hozzá. Így meg nem is fogja. Ha rendbe tartják a házat, akkor bőven elég heti 2 x takarítani. Amúgy 3 felnőtt ember lakik ott, miért is csak a lánynak kellene takarítania? Csak ő koszol? Ha nekik elég az alig főz, akkor Neked miért nem? Megoldják a munkahelyen az ebédet gondolom, nem mindenkinek kell főt kaja frissen, mindennap, este főleg. Amúgy erre ugyan úgy ott vagytok 3-an nem? Miért csak a leányzótól kellene ezt elvárni?????? Szerinted cseléd kellene a fiadnak és Neked, nem társ. Nem csoda, hogy a fiadnak ez volt a reakciója.
2017. júl. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
Te hányszor takarítasz, főzöl ahol csak szívességből laksz? Akár a fiad, akár nem. És a fiadat megtanítottad, arra,hogy a párunk nem házvezető nő? Gondolom Ő is, főz, takarít , bevásárol. Mit kellene csinálnia lánynak, mikor a Fiad nincs otthon? Ülni a tv előtt? Pont jó idő az sportra, barátokra, hobbira. Nem kell mindent együtt csinálni.
2017. júl. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!