Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne tiltsanak el?

Mit tegyek, hogy ne tiltsanak el?

Figyelt kérdés

A barátom tegnapelőtt börtönbe került (9 hónapot kapott, de nem cigány). Ezért anyámék eltiltottak tőle, azt mondták h többet nem találkozhatok vele mert biztos engem is bántana...pedig nem! Engem nem bántana 3,5 éve vagyunk együtt és egyszer sem bántott, de ők ezt nem értik meg. Én csak attól félek, hogy valaki bántani fogja, egy csomószor láttam már a filmekben, hogy a börtönökben bántják egymást (lehet hogy ez hülye kérdés...de ez igaz vagy csak a filmekben mutatnak ilyeneket?).

Amúgy azért került oda mert megvert valakit de jogosan. Mit csináljak hogy ne tiltsanak el egymástól?

20 éves.

17/L


2010. máj. 21. 17:19
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
De jó, hogy olyan szótfogadó kislány vagy, akit,ha eltiltanak a szülei egy börtöntölteléktől szót is fogad.
2010. jún. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Nem börtöntöltelék...
2010. jún. 7. 19:06
 33/36 anonim ***** válasza:
Ébresztő! Aki a börtönben van az a dörtönt tölti,amit az adózó emberek tartanak fent.A fiatalember társadalomraveszélyes szemelynek számit ha lecsukták,enyhébb esetben héziőrzetett kapott volna.
2010. jún. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

börtöntöltelék vagy nem, a lényeg, hogy ne ábrándozz róla, nem való egyetlen nőhöz sem egy erőszakos férfi.

jó, tudom, hogy eddig nem volt az, de akkor is.

az én véleményem is az, hogy egy szimpla pofonért el sem ítélték volna, vagy csak felfüggesztettet kap.

alaposan eltángálhatta az illetőt.

és nem mentség, hogy szavakkal alázták, mert el is kerülhette volna azt a társaságot.


amúgy meg ebben az életkorban a legritkább esetben köttetik hosszú távú, pláne életreszóló kapcsolat.

és ti már együtt vagytok egy ideje, nagy valószínűség szerint úgy is szétmentetek volna, ha nem kell bemennie.

pláne egy 20 éves férfi, mi sem áll tőle távolabb, mint hogy elkötelezze magát, neki még kalandok kellenek.

2010. jún. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Micsoda proli történet, hát soha sem fognak kikupálódni?
2010. jún. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
Szerintem köcsög lessz belölle bent! Ez az igazság! A verekedés meg eléggé tág fogalom,nem voltunk ott,ezt csak ő tudja mi történt..
2010. szept. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!