Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne tiltsanak el?

Mit tegyek, hogy ne tiltsanak el?

Figyelt kérdés

A barátom tegnapelőtt börtönbe került (9 hónapot kapott, de nem cigány). Ezért anyámék eltiltottak tőle, azt mondták h többet nem találkozhatok vele mert biztos engem is bántana...pedig nem! Engem nem bántana 3,5 éve vagyunk együtt és egyszer sem bántott, de ők ezt nem értik meg. Én csak attól félek, hogy valaki bántani fogja, egy csomószor láttam már a filmekben, hogy a börtönökben bántják egymást (lehet hogy ez hülye kérdés...de ez igaz vagy csak a filmekben mutatnak ilyeneket?).

Amúgy azért került oda mert megvert valakit de jogosan. Mit csináljak hogy ne tiltsanak el egymástól?

20 éves.

17/L


2010. máj. 21. 17:19
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
49%

Lehet lepontozni, DE!!!

Ha szereti, akkor mondhatsz neki akármit, úgyis ki fog mellette tartani... Amúgy meg egyáltalán nem biztos, hogy verni fogja őt is, hiszen pont az ő védelmére csinálta, amit tett, ha jól értem...és ez -bár kicsit érdekes módja a szerelem kinyilvánításának- mégis azt mutatja, hogy szereti! Amúgy szerinte az én pasim is odavágott volna, ha vki lek*rváz engem!!! A türelemnek, meg a béketűrésnek is van határa... Amúgy ha kijön, úgyis kiderül, hogy mennyre változott meg, az első olyan jelnél, amikor netán bántani akarná, akkor már érettebb fejjel remélhetőleg el tudja dönteni, hogy megéri-e neki vagy sem...

Egyébként meg szerintem mindenkinek magára kell hallgatnia! Az emberek többsége úgyis csak a saját hibáiból tanul (ha tanul), mondhat akárki akármit!

2010. máj. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
46%

Engem is le lehet pontozni.


Ha szeretik egymást úgyis együtt lesznek. Szerintem is jogos volt...nem tudom melyik pasi tudja hallgatni h a barátnőjét ku*vázzák meg beszólogasson nekik. Mellesleg azt sem tudom h ti milyen emberek vagytok..főleg az utolsó előtti. Azért szakítani valakivel mert börtönbe került? Szerintem ez hülyeség.."Kitartotok egymás mellet jóban rosszban" ha házasok lennének váljanak el?

2010. máj. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
91%
Természetes dolog, hogy szüleid féltenek tőle, de ezt csak akkor érted majd meg, ha Te is szülő leszel. Mindig félti a szülő a gyermeket, s neked is addig jó, érted teszik, s nem ellened.
2010. máj. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
93%

A verés egyetlen esteben jogos, ha önvédelemből történik..


De ez nyilván nem az hiszen akkor nem rohadna a pasid a sitten..


Szerintem is válts!!


Késöbb még erőszakosabbá fog vállni, és ki tudja talán egyszer ez az életedbe is kerülhet! Ami késik nem múlik!


Ok nélkül nem varrnak be valakit 9 hónapra, főleg nem akkor ha az első ilyen esetről van szó..


Nyilván nem tudsz mindenről!!

2010. máj. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
45%

Másképp is le lehet ám alázni az embert nem csak veréssel, ugyanúgy szavakkal, vagy akár pofán is köpheti a pasid, vagy máshol intézi el amikor nem látják..


Kár volt megadni ezt a ziccert annak aki lekrvázott kérdező..

Mellesleg lefogadom hogy valami vén szarról van szó aki már féllábbal a kriptában áll..

2010. máj. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
46%

Gyerekek 9 hónap letöltendőt kapni, ahhoz már nagyon nagyon el kellett verni az illetőt, vagy visszaeső. Az én férjem is vert már el embert / igaz önvédelem volt/ de ezt sajna nem tudta bebizonyítani, egy többszörösen büntetett ellen, na, de ez más lapra tartozik, Ő felfüggesztettel megúszta. A lényeg, ha szereted és nem agresszív, valamint rendes, dolgos ember, kit érdekel, hogy egyszer eljárt a keze. Tarts ki mellette, mert lehet ha Téged is elveszít az lesz mindkettőtök veszte. Nem attól lesz valaki bűnöző, akinek egyszer eljárt a keze. Ugyan nézzétek már meg az ügyvédeket pl. akik védenek maffiózókat, jó pénz ugyan, de ugyanolyan mocskos bűnözővé válik, mint az, aki a bűnt elkövette, ennyi. Persze ezért a szülők biztos nem óckodnának... Nos, ha rendes ember szeresd, ha meg tudjátok teremteni az egzisztenciátokat szeresd, ha veled nem agresszív akkor óvd meg a szerelmeteket, de mérlegelj!


Sok sikert!


Az összes válaszolónak üzenem, aki támadta a fiút, nem jár egy esély?

2010. máj. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim válasza:
hogosan úgy lehet megverni valakit, hogy rádtámad és önvédelemből szétrugod a seggét
2010. máj. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
90%

Eleg furcsa tarsasag.Az en ismeroseim nem igy beszelnek meg viselkednek.

Az osztonos kitores az allatokra jellemzo, nem az emberekre,fuggetlenul attol hogy cigany-e vagy sem.

19/F

2010. máj. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Mit tudsz a családjáról? Az apukája nyugodt, derűs ember, vagy a kocsmába jár, "mert ott lehet jó üzleteket kötni"?

Sokkal többet számít egy ember életében, hogy mit hoz otthonról, mint gondolnánk. Ha elváltak, esetleg beszélgess az anyukájával, hogy miért, persze csak ha vagytok olyan kapcsolatban. Nem megijeszteni akarlak, csak nem ugyanaz valakivel akár naponta néhány órára találkozni, mint esetleg együtt élni. Addig nem ismered igazán. Dönteni úgyis Te fogsz, egy biztos, a szüleid jót akarnak Neked.

2010. máj. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
91%

20:09 nem jár még egy esély. Az első esélyt akkor kapja amikor járni kezdenek, mégpedig arra hogy tisztességes, jó párja lesz az embernek. Én irtózom az ilyen bunkó, faragatlan emberektől akik így intézik a dolgaikat. Hidd el engem is csesztettek éveken keresztül mégsem jutott eszembe bántani valakit. Akkor egy pasi is bírja már ki.

Ha egyszer kap esélyt, akkor majd másodszor, stb és sosem lesz vége. Ez már akkora hiba ami nem lehet "jaj véletlen egyszer megtörtént" módon kezelni. De gondolom a fiatal kis buta tininek még menő is hogy milyen kemény csávója van...

2010. máj. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!