Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne tiltsanak el?

Mit tegyek, hogy ne tiltsanak el?

Figyelt kérdés

A barátom tegnapelőtt börtönbe került (9 hónapot kapott, de nem cigány). Ezért anyámék eltiltottak tőle, azt mondták h többet nem találkozhatok vele mert biztos engem is bántana...pedig nem! Engem nem bántana 3,5 éve vagyunk együtt és egyszer sem bántott, de ők ezt nem értik meg. Én csak attól félek, hogy valaki bántani fogja, egy csomószor láttam már a filmekben, hogy a börtönökben bántják egymást (lehet hogy ez hülye kérdés...de ez igaz vagy csak a filmekben mutatnak ilyeneket?).

Amúgy azért került oda mert megvert valakit de jogosan. Mit csináljak hogy ne tiltsanak el egymástól?

20 éves.

17/L


2010. máj. 21. 17:19
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
93%
Aki megver valakit,az agresszív természetű. Ezen nem tud,és nem is fog változtatni. Igaza van a szüleidnek. Lehet,hogy most még kedves,de ha elmúlik a szerelem,akkor téged is megver majd.
2010. máj. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
75%

Börtönviselt rosszfiúkról van szó, naná, hogy a csajok rögtön elkezdtek nedvesedni...


"Amúgy azért került oda mert megvert valakit de jogosan."

Jézusom te aztán egy igazi agysebész vagy...


Egyébként az elején még jó, hogy nem ver meg téged. Most szépen megjárja a börtönt, helyes kis priusza lesz, ettől kezdev megkapja a saját bélyegét. Ami miatt lehet, hogy kevésbé fog tudni munkát szerezni, így szépen elkezd alkoholizálni, és elkezdi verni a 20 éves feleségét (TÉGED), meg a gyerekét.


Ezért nem kell járni menő rosszfiúkkal.:)

Sok boldogságot!


21f

2010. máj. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
92%
igaz az is, amit az előző írt, hogy aki priuszos, sok munkakört be sem tölthet, ráadásul nagy esélye van, hogy a frusztráltsága miatt elkezd lecsúszni.
2010. máj. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
91%
Igaza van az előttem íróknak. Felejtsd el most, később nehezebb lesz. Az ilyen emberek általában "rossz útra tévednek". Nehezebb lesz az élete.
2010. máj. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

Én szeretem és nem akarom otthagyni és elfelejteni :(


Azért volt mert folyton beszólt neki meg engem is lekuvázott és ő ezt már nem bírta...ezért nekiment. Amikor az illető többször is bökdöste meg ilyenek akkor mondtam neki h ne figyeljen rá, de most kijött belőle :S

2010. máj. 21. 19:44
 16/36 anonim ***** válasza:

ez bizony egyáltalán nem ok arra, hogy elverje az illetőt!

azért kérdeztem, hogy mi volt a kiváltó ok, mert ha például megmérgezte a szeretett kutyáját, vagy más hasonló, akkor érthető.

de így...

2010. máj. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Legközelebb te fogod idegesíteni és akkor nem bír majd uralkodni magán és jogosan megver. Milyen jó lesz...
2010. máj. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Ma meglátogattam..
2010. máj. 30. 15:57
 19/36 anonim ***** válasza:
28%

Hagyjátok már szegényt!

Mndenki csak azzal van hogy minek verte meg stb.. nem ezt kértdezte!Át tudom érezni a helyzeted,ne hagyd ott semmi képp sem ilyenkor van a legnagyobb szüksége rád..Isten őrizz hogy valamit csináljon magával ott bent ami miatt ott hagyod!Kedves kérdező!Hány éves leszel 9 hónap múlva?Ha a szüleid akkor sem engedik ha kijön és ha betöltöd a 18. életéved menj el vele,hidd el én is ezt tenném!Gondolj át alaposan mindent.

2010. máj. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
90%

Én akkor sem járnék egy olyan emberrel,akit börtönbe zárnak csupán csak azért,mert valakit megvert...szerintem a 9 hónap ehhez sok egy picit,nem igaz??

És lehet h. mégiscsak bántana téged is,csak még nem tettél semmit azért,hogy bántson.De ha mondjuk megcsalnád,vagy bármi rosszat tennél v. mondanál,akkor téged is megverne.

"Kutyából nem lesz szalonna!"

Ja és persze én már csak azért sem maradnék vele,mert akit börtönbe csuknak egy ilyen ügyért,az egy nem biztonságos ember..és aki mellett nem találok biztonságot,azt az embert elhagyom..szakítok vele!

2010. máj. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!