Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyum nem engedi, hogy pizzát/...

Anyum nem engedi, hogy pizzát/mekis kaját egyek. Hogyan értessem meg vele, hogy ha nem főz, akkor valamit ennem kell? Egyáltalán normális ez?

Figyelt kérdés

Az a lényeg, hogy a házunkat éppen most felújítjuk. Mióta elkezdtük ezt az egészet anyum nem hajlandó mosni, vásárolni, főzni. Emiatt apum(nem velünk él, de egy család vagyunk) mindig hoz nekem kaját, de legtöbbször mekis kaját vagy don pepe/mirelit pizzát tud hozni, szóval ezeket eszem. Anyum most megtiltotta, hogy apum ilyeneket hozzon nekem(még a mekissalátát is!), és kiabál és üvöltözik velem, ha mégis. (apummal nem kiabál, mert vele nem akar összeveszni) De ugye nem is főz nekem anyum.

Jó, hogy csak azt akarja, hogy normális életem legyen meg minden, de már a salátát is megtiltja az azért kicsit...hogy is mondjam.."beteges"...

Most szerintem jogosan kérdem, hogy akkor mit egyek, ha megtiltja, hogy apum hozzon kaját és közben nem is főz.

Most akkor mit tegyek/egyek? (de humoros vagyok...xD)

Egyáltalán normális viselkedés ez egy anyától?


2010. máj. 17. 20:42
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
hát perpil főzni sem tudok, mert a fél konyha szét van bombázva. Általában délelőtt lehet oda bejutni, mert akkor nincsenek ott munkások(és akkor főzni is lehet), de mire én hazaérek addigra oda se lehet bemenni és anyum nem enged, mert piszkos lesz a ruhám meg ilyenek és akkor megint kiabál.
2010. máj. 17. 20:51
 12/43 A kérdező kommentje:

anyum semmit...vagy szűzteakekszet vagy mi a neve... én képtelen vagyok azt megenni..:S

Anyum jóformán tényleg nemeszik semmit

2010. máj. 17. 20:52
 13/43 anonim ***** válasza:
81%

Ugyanannyiba telik főtt kaját vásárolni mintha a mc-be elugranál. Pl ott vannak a plázák. Viszont napi szinten tényleg nem jó pizzát meg mc kaját enni mert semmi használható nincs benne. Beszélj anyuval, hogyha neki nehezére esik a főzés akkor segítesz neki biztos örülne és te is tanulsz ezt azt.

Az embernek szüksége van naponta legalább 1x egy normális étkezésre.

2010. máj. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:

mer felajánlottam, hogy segítek neki vagy valami csak főzzünk vagy valami, de erre is ugyanaz:

van neki jobb dolga most annál, hogy ilyenekkel foglalkozzon.

2010. máj. 17. 20:54
 15/43 anonim ***** válasza:
81%

Akkor azért olyan ideges, mert nem eszik semmit :S De ezt ne mondd neki...

Kérd meg apukádat, hogy inkább ételszállító cégtől rendeljen kaját, ugyanannyiba kerül, mint a mekis (ami valóban egészségtelen), és több is. Nagyszüleid nem laknak közel, náluk nem tudsz enni?

2010. máj. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
100%

A Meki kajája tényleg ócska, de a Don Pepe (ami azért minőségi) pizzával semmi gond.

Én is gyakran eszem, és semmi bajom.


Sőt durvát mondok, heti háromszor kínai étterembe eszek, és még mindig teljesen jól vagyok:). Pedig lassan már 1 éve így csinálom.


De ehetsz Főzelékfalóban is, vagy simán rendelhetsz kaját pl. a Food Expresstől.

2010. máj. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:

nagyszüleim meghaltak már..:(

megpróbálom az ételszállítót megint...

mert már egyszer fel volt vetve, de az azért nem jó anyum szerint, mert ugysem eszem meg és a hűtőben rohad meg, mi meg csak fizetjük...

2010. máj. 17. 20:57
 18/43 A kérdező kommentje:
azon gondolkodtam énis sokszor, hogy mi a baj a pizzával?!
2010. máj. 17. 20:58
 19/43 anonim ***** válasza:
74%
Ez jó,hogy anyud nem eszik szinte semmit.Na az ilyen anyàkat tudom nagyon értékelni,fontosabb minden,mint a gyereke egészsége,a mai vilàgra jellemzõ....pénz,luxus stb.
2010. máj. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
80%

Szia!

Hát anyukád a fogyiskeksztől kissé beszűkült,már bocsi,ezért ideges.Enne rendesen,akkor nem kiabálna!Te meg ha éhes vagy,edd nyugodtan a mekis kaját!Két füled van,egyiken be anyád szavai a másikon meg ki!:))

Én is anya vagyok,de ha nem tudok főzni,mert a dokinál elhúzták a rendelést,akkor pizzát sütök a gyerekeimnek!Vagy viszek haza hamburgert!

További jóétvágyat!:)))

2010. máj. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!