Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyum nem engedi, hogy pizzát/...

Anyum nem engedi, hogy pizzát/mekis kaját egyek. Hogyan értessem meg vele, hogy ha nem főz, akkor valamit ennem kell? Egyáltalán normális ez?

Figyelt kérdés

Az a lényeg, hogy a házunkat éppen most felújítjuk. Mióta elkezdtük ezt az egészet anyum nem hajlandó mosni, vásárolni, főzni. Emiatt apum(nem velünk él, de egy család vagyunk) mindig hoz nekem kaját, de legtöbbször mekis kaját vagy don pepe/mirelit pizzát tud hozni, szóval ezeket eszem. Anyum most megtiltotta, hogy apum ilyeneket hozzon nekem(még a mekissalátát is!), és kiabál és üvöltözik velem, ha mégis. (apummal nem kiabál, mert vele nem akar összeveszni) De ugye nem is főz nekem anyum.

Jó, hogy csak azt akarja, hogy normális életem legyen meg minden, de már a salátát is megtiltja az azért kicsit...hogy is mondjam.."beteges"...

Most szerintem jogosan kérdem, hogy akkor mit egyek, ha megtiltja, hogy apum hozzon kaját és közben nem is főz.

Most akkor mit tegyek/egyek? (de humoros vagyok...xD)

Egyáltalán normális viselkedés ez egy anyától?


2010. máj. 17. 20:42
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
89%
Mennyi idős vagy? Valószínűleg csak az egészséged - és a pénztárcátok :S - félti. Ha ő nem főz, te is megkérdezheted, hogy be tudsz-e segíteni, egy borsófőzeléket vagy sajtos tésztát egész kicsi korban meg lehet csinálni. Vagy el tudsz menni menzára is, ott is normális a kaja, nem műanyag sz*r.
2010. máj. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
87%

kerd meg apadat, hogy ne onnen hozzon gyorskajakat, hanem kifozdebol. anyad is jobban orulne, te meg valamivel egeszsegessebb, fott kajakon elnel.

anyad boldog, apad etet, te nem ehezel es szent a beke.

2010. máj. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:

öm lemaradt...:

13/L

amugy meg anyagilag nincsenek gondok. A sulis menzára meg nem engedi, hogy beíratkozzak, mert régebben bevoltam, de nem ettem emg a kaját, majd már be sem jártam és most meg már nem is engedi, hogy visszamenjek.

2010. máj. 17. 20:46
 4/43 anonim ***** válasza:
91%
Es megkérdezted tõle is,hogy akkor mit egyél,ha eltilt az apud hozott ennivalótól?Szerintem nem tetszik neki,hogy apukàd kedveskedik veled,de csak veled érezteti meg.Valami biztosan bàntja,ha ordibàl veled!Inkàbb kérdezd meg tõle,hogy mi bàntja?
2010. máj. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

apum olyan nem hoz..:/

kértem, de nem hoz...elfoglalt ember, alig van velünk egy órát egy nap és akkor ha hoz kaját csak a mekisre meg az ilyenekre ér rá.

2010. máj. 17. 20:47
 6/43 anonim ***** válasza:
88%
Ki tudja, a McDonalds-ban is miből áll a saláta... Ha nincs kaja, főzz! Én is gyerekkoromban úgy tanultam meg főzni, hogy éhes voltam, nézegettem az egyszerűbb recepteket(lencsefőzelék, ilyenek) és ha nemis elsőre, de másodjára "ehető" kaját tudtam főzni.
2010. máj. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
57%

Főzz magadnak normális kaját. Kérd el anyádtól-apádtól a kajára szánt pénzt, és vásárolj be.. Nem értem miért nem jut az emberek eszébe az önellátás! Attól még, hogy gyerek vagy, ennyi háziasság nem fog megártani, sőt....

Az én gyerekem se fog mekiben enni rendszeresen, még salátát se, mert hidd el, az se az, aminek látszik.

2010. máj. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
89%
Gastroyal, enédfutár és társai. Rengeteg helyről lehet kaját hozni vagy rendelni.
2010. máj. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

kérdeztem h mit egyek de erre meg mondja h van neki fontosabb dolga most a felújításon, mintsem ezen gondolkozzon.

régebben amikor kiabált(mert másért is kiabál) akkor csak mégjobban kikaptam...legtöbbször nem is hajlandó elmondani.

2010. máj. 17. 20:49
 10/43 anonim ***** válasza:
87%
És anyukád mit eszik?
2010. máj. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!