Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengednéd a 14 éves lányodat?

Elengednéd a 14 éves lányodat?

Figyelt kérdés

Én vagyok a 14 éves lány.a helyzet az,hogy van egy nagyon jó barátom akinek van autója,meg autós társasága de ez most mindegy.szóval,a srác szeretné,hogy beüljek mellé és kocsikázunk pár kört a városba meg dumálgatunk,de anyukám nem enged el,mert "mivan ha bjom lesz,akkor ő lesz a felelős,ő engedett el".Mondtam neki már csomószor,hogy nem szokott száguldozni,nem azért van autója,hogy összetörje.De anyu nem enged.Azóta kideült,hogy anyum testvére ismeri a jó barátomat.Sőt,anyu is látta már.De,nem pedig egyszer már megígérte,hogy elenged vele.Sőt engedett is már el vele,csak én pont 39 fokos lázzal feküdtem itthon.

2 kérdésem lenne:-Te elengednéd a lányodat?

-hogy vegyem rá anyut,hogy elengedjen?

14L (a srác Pedig 20 éves)


2010. máj. 16. 18:23
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Egyébként mit szól a barátod hozzá,hogy egy 20 éves pasival akarsz kocsikázni?

2010. máj. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
utolsó:erre senki nem gondolt tényleg mit szólt?
2010. máj. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

már nem a barátom :'(

de ez most nem is ide tartozik

tudja hogy jó barátok vagyunk,és hogy szeretnék vele menni...a szüzességemet nyilván nem venné el mert nem engedném és ezt ős is megértené..

és max 40-50-60 al szokott menni ha ül mellette valaki :)

2010. máj. 16. 22:31
 24/27 anonim ***** válasza:
Hova sietnél ennyire??? Én nem engednélek el semmiképpen. Nekem is van gyerekem, már felnőtt. Meghoz az Élet mindent a maga idejében. Az almát sem szedik le éretlenül, mert savanyú. Beleharapnak, és eldobják.
2010. máj. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
nem tudom... ha ismerném a srácot, és tudnám, hogy normális, akkor elengednélek... 25/nő
2010. máj. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

nyilván 40-el megy ha ül mellette valaki... :)

egyébként nyugodtan üljetek be egy kávézóba, egyrészt egy üdítőre 300 Ft-ot kibír, de ha meg nem akarod hogy helyetted fizessen, hát te fizeted a magadét. autós bandák, meg éjszaka nincs senki az utakon... aha én, meg a többiek, meg édesanyád biztosan most jöttünk a falvédőről hogy a srác az autós bandájával az üres utakon éjszaka!!! (mit akarsz te egyébként is éjszaka?) 40-el megy. hát persze :)

meg milyen rendes hogy nem akarja elvenni a szüzességed :D

messzire kerüld el az ilyen fiúkat, nem normális, hogy egy ilyen korú srác a te korosztályodat fűzi.

2010. máj. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

ma 16:38

hagytudjam már jobban :D:D:D

szoktam éjfélig v 1-2 ig bent lenni városba..csak akkor versenyezgetnek:D

csak kb-ra mondtam egy értéket..de ha ül mellette vki nem szokott gyorsan menni..

2010. máj. 18. 19:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!