Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengednéd a 14 éves lányodat?

Elengednéd a 14 éves lányodat?

Figyelt kérdés

Én vagyok a 14 éves lány.a helyzet az,hogy van egy nagyon jó barátom akinek van autója,meg autós társasága de ez most mindegy.szóval,a srác szeretné,hogy beüljek mellé és kocsikázunk pár kört a városba meg dumálgatunk,de anyukám nem enged el,mert "mivan ha bjom lesz,akkor ő lesz a felelős,ő engedett el".Mondtam neki már csomószor,hogy nem szokott száguldozni,nem azért van autója,hogy összetörje.De anyu nem enged.Azóta kideült,hogy anyum testvére ismeri a jó barátomat.Sőt,anyu is látta már.De,nem pedig egyszer már megígérte,hogy elenged vele.Sőt engedett is már el vele,csak én pont 39 fokos lázzal feküdtem itthon.

2 kérdésem lenne:-Te elengednéd a lányodat?

-hogy vegyem rá anyut,hogy elengedjen?

14L (a srác Pedig 20 éves)


2010. máj. 16. 18:23
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Nem egednélek el. Elóször azért, mert a 20 éves srác nem hozzád való. Másodszor azért, mert ha baj történik, előveszik a szüleidt is. Nem életfontosságú, hogy furikázz egy fiúval. Ha van kocsitok, menj a szüleiddel.
2010. máj. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
kedves utolsó!(18:40) a te barátod 19 évesen is 14 éves kislányokat fűz? :D nekem már az gyanús eleve, hogy mért nem a saját korosztályában nézelődik. valami baki lehet vele.... persze hogy vannak kivételek, de sok minden leszűrhető abból hogy egy majdnem felnőtt srác a kocsijával próbál felszedni kislányokat... én már csak ebből kiindulva se engedném sehová.
2010. máj. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
nem engednélek el
2010. máj. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Hát az attól függ. Ha ismerném a srácot, sőt, vezetni is láttam volna már, és meg lennék győződve róla, hogy TUD rendesen vezetni, nem menősködik, stb., akkor engedném. Pl. ha a srác tényleg gyakran vezetne, ha nem is minden nap, de mondjuk 2-3 naponta kocsival járna, akkor már feltételezhető, hogy tud felelősséggel vezetni. Amúgy a legjobb barátnőm is csak 20 éves, de tudom, hogy biztonságosan tud vezetni, és már vitte kocsival a két éves fiamat is. Persze akárkinek nem engedném ezt se, csak annak, akiben megbízom ilyen téren.
2010. máj. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
32%

Én nem kérdezgetném anyámat, elmennék és kész. Sőt így is tettem mindig és soha nem lett semmi bajom. Nem kell mindenről részletesen tudnia, mondd hogy elmész a városba barátokkal és hajrá...

Egyébként én elengednélek ha az anyád lennék. Több esélye van hogy elüt egy kocsi ha kint sétálsz, mint hogy egy kocsikázás közben legyen valami bajod.

25L

2010. máj. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

18:47es.

A 18:40es vagyok.

Nem,nem a 14 éves korosztály az ami érdekli.

Lehet,hogy félreérthetően írtam le a válaszomat,bocsánat.

Szóval,nem,nem ebben a korosztályban nézelődik,mert én is 18 éves vagyok,a barátom 19,és már 3,5 éve járunk.

Még egyszer bocsi,ha félreérthető voltam!

Üdv!

2010. máj. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

hasonló helyzetben játszottam én is. leírom, és vond le a következtetést

14 éves korom körül volt egy csomó motoros haverom, olyan 16-25 évesek főleg

felmerült az ötlet nem egyszer, nem egy emberrel, hogy menjünk egy-egy kört

természetesen kikértem anyu véleményét, nem engedett. ő is motorozik, apu is, tehát tudják mivel jár a motorozás, utasszállítás

engem ez felzaklatott, azért is motoroztam velük

saccra mondom, kb 10 srác vitt, volt aki többször is

semmi probléma nem volt, úgy 3-4 után teljesen belelendültem. bukósisakot mindig megoldottuk, szinte túl tökéletes volt minden.

úgy még az egész közepén volt egyszer egy olyan, hogy kereszteződésben apu kiszúrt minket. nembaj, megmagyaráztam neki, azt mondtam, h. első és utolsó. magyarán hazudtam. ő nem mondta el anyunak, viszont cserébe mosogatnom kellett, meg amit ilyenkor szokás!

később egy sráccal a "szokásos" utunkat tettük meg. indulás az x. utcából, benzinkutas csokievés, volt egy viszonylag eldugott betonos pálya, kb. úgy nézett ki, mint ahonnan felszállnak a repülők. ott mindig mutogatott trükköket, én meg fotóztam vagy csak néztem. aztán természetesen vitt engem is, de akkor nem trükközve. egyszer egy kicsit. tényleg nagyon kicsit! esett előtte nap az eső. mikor vitt lassítani akart, a kerék csúszott tovább, a pálya vége ott volt, és nem tudom hogyan, de befaroltunk. motor kicsúszott és mi is nem keveset csúsztunk. bal oldalam olyan sebes volt, napokig menni nem tudtam, mert húzódtak a sebek!! és ennek tetejébe még el is kellett mesélnem, hogy mi történt...

egypár seb nyoma még mindig itt van, pedig nem is burultunk nagyot!


most 15 éves vagyok és nagyon bánom ezt az egészet :S gondold át!

2010. máj. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
nem
2010. máj. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

azt,hogy beüljünk egy kávézóba azért nem szeretném,mert akkor az lenne,hogy ő fizet és én nem szeretném,hogy költsön rám.

nem felszedni szeretne,csak jó barátok vagyunk...meg amúgy is van barátom.

és nem egy tragacsa van amit hazakéne tolni xDD:D

ahol én lakom itt sok embernek van tuning autója és estefelé kerülgetnek mindig a városba..

persze,tudom mik a következményei ha valami baj lenne,de estefelé a normális közlekedés a városban már megszünik és az autós bandáké az utak,akik szintén nem szoktak nagyon gyorsan menni,mert sokmindenki úgvyan hogy beülnek a kocsiba 3an-4en és duálgatniak meg leparkolnak többen és úgy,

nem fontos az autó,de már nem csak mesziről szeretném látni,hogy hogy vezet :)

van rutinja,más országokba is szokott kimenni kamionnal is.

csak az msn en beszélgetős dolog már nem annyira jó :D

anyunak nem nagyon akarom bemutatni mert összekombinálna minket:D:D:D

2010. máj. 16. 19:46
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Én 17éves lány vagyok, de ha én lennék az anyukád ehlyében nem engednélek el!

De csak a te érdekedben!

Több okból!

1: korkülönbség ami nem kevés, nem is tudom hogy egy 20éves fiú mit akar egy 14éves kislánytól, neki teljesen más igénye van veled szemben!


2.Sok a baleset, nagy a vagánykodás, felelőtlen vezetés!

Ja meg ez a szöveg amit mondtál "van egy nagyon jó barátom akinek van autója,meg autós társasága" ez tipikus vagány, vergődő banda lehet akitől még jobban félteném a lányomat!

És nem szeretném ha a lányomat utoljára bucsuzáskor látni mert ilyen is nem egy volt már.


3. A vak is látja hogy ez a fiú nem csak kocsikázni akar,nem szeretném hogy a kislányomnak elvegye egy ilyen a szüzeségét mert gondolom még az vagy!Mert ez egy meggondolatlan döntés lenne abban a szituációba!


Remélem nem haragszol meg hogy most ebben az esetben anyukádnak adtunk igazat!

És majd te is rájössze hogy ez csak a te érdeked!


http://www.youtube.com/watch?v=kgftpJb3zTw

nézd meg légyszives ezt a fiút és lányt is hazavárták

2010. máj. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!