Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a gyerekek...

Mit gondoltok a gyerekek elfenekeléséről? (Hosszabb fenekelésekre gondolok, nem az 1-2 odacsapásra! )

Figyelt kérdés

Engem gyerekkoromban, kb 10 éves koromtól 16 éves koromig folyamatosan az ölébe húzott apám, és addig fenekelt, amíg sírva nem fakadtam. Anyám nem élt, mikor ezt elkezdte csinálni. Olyankor nagyon kikaptam, ha egyest vittem haza, de akkor is, ha nem mosogattam el időben, vagy ha nem csináltam meg a házit. A különböző "bűnökhöz" különböző eszközöket rendelt, pl mosogatás elmaradása miatt fakanál, házi meg nem csinálása miatt fa vonalzó, hármasnál rosszabb jegyért pedig szíj. Amikor rájött, hogy stikában dohányzom, úgy elvert, hogy aztán rá se bírtam nézni a cigisdobozra, meg persze egy hétig nem bírtam ülni. Egyszer részegen mentem haza, megvárta, amíg kijózanodom, és ugyanígy járt el... azóta nem ittam egy kortyot se.


Emiatt egy kissé félek a férfiaktól... viszont többet ért el vele, mint a sarokba állítással, szóval gondolom, én olyan gyerek voltam, akinek "szüksége volt rá", ha lehet ezt így mondani egyáltalán. És csak azért szűnt meg ez, mert meghalt...


Szabad ezt csinálni egy gyerekkel? Lehet szólnom kellett volna egy felnőttnek akkoriban, mert ezt nem szabad? Hallottam olyan dolgokat, hogy aggresszió alakult ki a felnőttben ilyen emlékek miatt. Én normális, éretten gondolkodó felnőtt lettem, mások legalábbis ezt mondják. Ti mit gondoltok erről?


21/L


2010. máj. 15. 21:40
1 2 3 4 5
 41/42 anonim válasza:
100%
Így kívülről nézve tényleg lehet, hogy volt apukádban valami szexuális gondolat ezzel kapcsolatban. Persze nem feltétlen biztos, hogy így van de belülről nehéz ezt észrevenni. Én is szoktam kikapni és sosem gondoltam eddig ilyenre de miután neten beszéltem pár emberrel ezekről nekem is lett egy ilyen érzésem. Nem hiszem, hogy tényleg így lenne mindenkinél de miután többen mondták nem tudok nem erre gondolni és csak rosszabb így.
2022. jan. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim válasza:

Én soha se kaptam ki a szüleimtől, még pofont se kaptam tőlük, bár megmondom öszintén 1párszor megérdemeltem volna szerintem hogy jól elverjék a fenekem. Nekem még nincsen gyerekem, de az biztos hogy ha lessz is,soha nem fogom elverni őt.

23/f

2023. dec. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!