Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a gyerekek...

Mit gondoltok a gyerekek elfenekeléséről? (Hosszabb fenekelésekre gondolok, nem az 1-2 odacsapásra! )

Figyelt kérdés

Engem gyerekkoromban, kb 10 éves koromtól 16 éves koromig folyamatosan az ölébe húzott apám, és addig fenekelt, amíg sírva nem fakadtam. Anyám nem élt, mikor ezt elkezdte csinálni. Olyankor nagyon kikaptam, ha egyest vittem haza, de akkor is, ha nem mosogattam el időben, vagy ha nem csináltam meg a házit. A különböző "bűnökhöz" különböző eszközöket rendelt, pl mosogatás elmaradása miatt fakanál, házi meg nem csinálása miatt fa vonalzó, hármasnál rosszabb jegyért pedig szíj. Amikor rájött, hogy stikában dohányzom, úgy elvert, hogy aztán rá se bírtam nézni a cigisdobozra, meg persze egy hétig nem bírtam ülni. Egyszer részegen mentem haza, megvárta, amíg kijózanodom, és ugyanígy járt el... azóta nem ittam egy kortyot se.


Emiatt egy kissé félek a férfiaktól... viszont többet ért el vele, mint a sarokba állítással, szóval gondolom, én olyan gyerek voltam, akinek "szüksége volt rá", ha lehet ezt így mondani egyáltalán. És csak azért szűnt meg ez, mert meghalt...


Szabad ezt csinálni egy gyerekkel? Lehet szólnom kellett volna egy felnőttnek akkoriban, mert ezt nem szabad? Hallottam olyan dolgokat, hogy aggresszió alakult ki a felnőttben ilyen emlékek miatt. Én normális, éretten gondolkodó felnőtt lettem, mások legalábbis ezt mondják. Ti mit gondoltok erről?


21/L


2010. máj. 15. 21:40
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem,hogy én jó szülő lettem volna neked,mert én tőlem csak a dohányzásért kaptál volna ki,de azt hiszem,hogy előbb azt is megbeszéltem volna veled,hogy miért ellenzem.Azt hiszem,hogy ez így normális.Egyébként hány éves vagy?
2010. aug. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%
1-2 fenékrecsapás még megengedhető, de ez.... Amit te írtál... teljesen elítélem és sose fogom ezt tenni, ha lesznek gyerekeim.
2011. jún. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne gyerekem, és meglátnám a kocsmában vagy cigivel a szájában, biztos kikapna.
2011. jún. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
58%
Ha megérdemli fakanállal úgy el kell verni a seggét hogy ne zudjon egy hétig ráülni!!!
2012. jan. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
62%

A háziért meg a rossz jegyért meg a mosogatás elmaradásáért tényleg nem szép dolog elverni a gyereket, eszközt használni hozzá meg pláne nem szép dolog...


De ha dohányzik vagy berúg akkor kézzel jól el lehet verni a csupasz fenekét persze ne úgy hogy sérülést okozva

Viszont a részegeknél meg kell várni hogy kijózanodjon

2012. febr. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim válasza:
69%
Valahol ez még mindig bevett szokás. Több külföldi fórumon is lehet olvasni. Van több oldal ahol leírják részletesen hogy hogyan "ajánlott". A legtöbben az ölükbe teszik a gyereket, fenekelés előtt leveszik róla a nadrágot, majd az alsó. Valahol a teljes pucérra vetkőztetést alkalmazzák/ajánlják. Elképesztő....
2017. febr. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
30%
FÚÚÚÚJ ez basszus SZEXUÁLIS!!!! apád egy látens vérfertőző gyerekkúró pedó. Ez dolgozd fel. Vagy másik lehetőség, kamu a kérdésed, akkor meg ne itt ízléstelenkedj!
2018. szept. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim válasza:
100%
Én is egy ember térdén kaptam ki. Letolt nadrággal és bugyival. 17-18 éves koromban. Utána már nem mert meghalt..
2019. jan. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
44%
Ha kezelhetetlen, hisztis, vagy cigizik, dohányzik, minden további nélkül! A vessző gyógyító eszköz!
2020. jan. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%
Én is így nevelem a gyerekem. Tudja hol a határ! Tisztelnie kell engem. Bugyi le, ágy szélére hatolni. 1-2 ütés semmit sem ér. Minimum 10 perc maximum fél óra fenekelés, általában kézzel
2021. szept. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!