Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a battyammal?

Mi lehet a battyammal?

Figyelt kérdés

16 eves a battyam.. ha nem az van amit o szeretne akkor mindennek elmondd engem (csunyan) es meg is ut..

Mindig .csunya szavakat mondd ram.. pedig semmi oka ra mert nem csinalok olyat 14 eves vagyok...

Nagyon rossz ha itthon kell lennem de mast nem tudok :(

Nem olyan regen anyukamnak is neki ment.. anyukam megkerte valamire neki ez nem tettszett ezert flegmazott kiabalt.. majd anyukam ideges lett es pofon vagta.. de battyam meg nagyobbat vagott neki. Majd neki esett anyukamnak..:/ aztan probaltam kozejuk allni mert battyam terddel anyukam nyakan volt kb.. de en is kaptam hogy "ne ugassak bele"

Gyulolok itthon lenni...

Senkinek nem merek errol beszelni..

mitol csinalhatja ezt? Es nekem mit kellene tennem?

Engem bant legtobbet. Foleg ha anyukam dolgozik es ketten vagyunk itthon :(


2017. máj. 5. 22:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
10-es koszi viszlat :)
2017. máj. 6. 14:41
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez egy kamu kérdés, a fele se igaz, miért trollkodsz kislány, ha egyáltalán lány vagy ?
2017. máj. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Igaza van a 10-esnek... Vagy félrerakod a félelmeidet és szólsz valakinek, hogy baj van, vagy tűritek. Ez a két változat létezik. Rajtad áll melyiket választod. Amennyiben tűrsz tovább tényleg felesleges kérdés volt.
2017. máj. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

12. Nem kamu kerdes :)

Ez folyik nalunk :)

13. Ertem en, de en felek errol beszelni:) ti is felnetek ha igy lennetek, szegyellem :)

2017. máj. 6. 19:40
 15/15 anonim ***** válasza:

De ezt nem kell szégyellni. Ezen nincs mit. Vannak ilyen emberek. Ez ellen tenni kell.

És én is voltam hasonló helyzetben és kinyitottam a számat és meg is lett oldva.

2017. máj. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!