Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a battyammal?

Mi lehet a battyammal?

Figyelt kérdés

16 eves a battyam.. ha nem az van amit o szeretne akkor mindennek elmondd engem (csunyan) es meg is ut..

Mindig .csunya szavakat mondd ram.. pedig semmi oka ra mert nem csinalok olyat 14 eves vagyok...

Nagyon rossz ha itthon kell lennem de mast nem tudok :(

Nem olyan regen anyukamnak is neki ment.. anyukam megkerte valamire neki ez nem tettszett ezert flegmazott kiabalt.. majd anyukam ideges lett es pofon vagta.. de battyam meg nagyobbat vagott neki. Majd neki esett anyukamnak..:/ aztan probaltam kozejuk allni mert battyam terddel anyukam nyakan volt kb.. de en is kaptam hogy "ne ugassak bele"

Gyulolok itthon lenni...

Senkinek nem merek errol beszelni..

mitol csinalhatja ezt? Es nekem mit kellene tennem?

Engem bant legtobbet. Foleg ha anyukam dolgozik es ketten vagyunk itthon :(


2017. máj. 5. 22:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

Országos Kríziskezelő és Információs Telefonszolgálat (OKIT)

Telefon: 06/80-20-55-20 (éjjel-nappal)

www.bantalmazas.hu

e-mail: okit@ncsszi.hu

Az ország egész területéről ingyenesen hívható Telefonszolgálat a hozzátartozók közötti erőszak (párkapcsolati erőszak, a gyermekbántalmazás, illetve a háztartáson belül a rokonok, családtagok által elkövetett erőszak), prostitúció- és emberkereskedelem áldozatainak segítésével foglalkozik.

2017. máj. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Szarvas Alex válasza:
60%
Kedves kérdező.Vannak ilyen emberek akik ilyen betegséggel születnek hogy konkrétan élvezik azt ha valaki szenved.Lehet hogy a te bátyád is ebben a betegségben van.
2017. máj. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez nevelési problémából is adódik,de javasolnám,hogy anyukád lépjen ez ügyben,nem hiszem,hogy ez jó neki,tesódnak sem,és rád sincs jó hatással,szerintem egy pszichológus nem ártana,vagy segítséget kérni, kivülálló személytől. Nehogy még rosszabb legyen a helyzet,és baj legyen.
2017. máj. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Apád hol van ?

Mondd az anyukádnak, hogy kérje a helyi családsegítő segítségét. Tudod ők kapcsolatban vannak a gyámhatósággal is, majd azok kimennek aztán elkapják a tesód grabancát ! Vagy elküldik gyógykezelésre + kivizsgálásra egy idegklinikára, de az is elképzelhető, hogy elviszik a francba intézetbe. Megérdemelné a kis sz a r os !!!

2017. máj. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Ha battyamat elviszik intezetbe akkor engem is...

En errol nem merek senkinek beszelni....!!!

2017. máj. 6. 11:02
 6/15 anonim ***** válasza:
Téged miért vinnének el? Őt nevelő intézetbe viszik, esetleg Tökölre. Ha téged el is vinnének akkor maximum nevelőszülőket kapnál vagy 'árvaházba' ahol nem mondom, hogy biztosan jobb lesz de legalább édesanyád nem verik folyamatosan és téged sem. Felhívni feltudod őket névtelenül is, simplán tanácsot kérni. Én mindenképp azt javasolom, hogy keresd meg őket, még ha csak egy rövid beszélgetésre is.
2017. máj. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Anyukamat nem bantja mindig :)

Az nagyon nagyon ritka.

Inkabb engem ha nem is mindennap de egy heten 3-4 alkalommal bittosan :)

Koszonom az eddigi kommenteket

2017. máj. 6. 11:14
 8/15 A kérdező kommentje:
Ja es apukam nem el velunk, es nem is tud egyenlore.
2017. máj. 6. 11:23
 9/15 anonim ***** válasza:

Jó akkor ne tegyetek semmit, előbb v. utóbb úgy is börtönbe fog kikötni a bátyád.

Aki otthon neki támad az anyjának, a testvérének, a családjának és nincs leverve 16 évesen a földre, kezét lábát kéne eltörni, az olyan nagy lovon érzi magát és olyan abnormálisan fejlődik a személyisége, hogy az utcán idegen emberekkel szemben is megfogja ezt engedni magának + betör, lop, csal, hazudozik, stb..

2017. máj. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
* Anyudnak kellene felismerni, hogy ő gyenge, kevés és segítséget kellene kérnie. Egyáltalán nem normális dolog,hogy egy kamasz a szülője fölé kerekedik és semmiféle büntetésben, megtorlásban nem részesül. De ha nektek ez így jó, akkor tűrjétek, ezért felesleges volt ki írni ide ezt az egészet. *
2017. máj. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!